reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Minutka, Ewcia jest takie powiedzenie ze na 2 rzeczy nie idzie patrzec: na słonce i tesciowa!
Moja na szczescie nie nawiedza mnie czesto i Bogu dzieki. Ale jak juz sie zjawi to zawsze wyprowadzi mnie z rownowagi. Ciagle jej cos nie pasuje.
 
reklama
Carmi ty to juz kobieto mogłabys rodzic, patrzac na twój suwaczek.
Ja tak własnie kiedys analizowałam i stwierdziłam ze jak juz ty urodzisz to reszta jak jeden mąż pójdzie za toba na porodówke. Wiec kochana cobysmy długo czekac nie musiały staraj sie aby dotrzec na porodówke jak najszybciej.
Goraco jest ciezko z brzuszkiem chodzic!!!!!
 
Carmi ty to juz kobieto mogłabys rodzic, patrzac na twój suwaczek.
Ja tak własnie kiedys analizowałam i stwierdziłam ze jak juz ty urodzisz to reszta jak jeden mąż pójdzie za toba na porodówke. Wiec kochana cobysmy długo czekac nie musiały staraj sie aby dotrzec na porodówke jak najszybciej.
Goraco jest ciezko z brzuszkiem chodzic!!!!!

ach, mi to mowisz :-(
dobrze leniuchowi w srodku i Mala ani mysli o wygladaniu na swiat. Tyle tylko, ze szyjke ostatnio mialam juz miekka i ociupinke skrocona. I nic, nawet seks jej nie przszkadza :dry:
a bole jak na okres, to mam juz od 2 tygodni. Corcia chyba koniecznie na tego 1 czerwca sie uparla :-D musicie poczekac na ksiezniczke :-D:-D

acha, za mycie okien to ja sie nie wezme, bo nie mam ochoty :-p
ale wszelkie inne pomysly przyspieszenia mile widziane ;-)

EDIT: zaraz na drugim miejscu po corci, to ja najbardziej tesknie juz za bezproblemowym wyproznianiem sie, hehehehe
 
I nic, nawet seks jej nie przszkadza :dry:
a bole jak na okres, to mam juz od 2 tygodni. Corcia chyba koniecznie na tego 1 czerwca sie uparla :-D musicie poczekac na ksiezniczke :-D:-D

No cóz jak trzeba to poczekamy a z tym sexem to ja nie wieze ze moze przyspieszyc . My jestesmy aktywni cały czas od poczatku ciązy do dnia dzisiejszego i nawet dzisiejszej nocki która przed nami ( męzus dzis przyjezdza ) i tez jakos nie widze zeby to miało cos przyspieszyc. Moze i jest zdeka nie wygodnie ciezko z pozycja ale spokojnie dajemy rade nie tak to tak i leci jakos.........:-)
 
U mnie też seksik nic nie daje, ani też długie spacery, wycieczki po schodach, czy szorowanie podłóg na kolanach ;-) Po prostu małej jest dobrze, tam gdzie jest... a ja już umieram od bólu kręgosłupa i skurczy w pachwinach :wściekła/y:
 
U mnie też seksik nic nie daje, ani też długie spacery, wycieczki po schodach, czy szorowanie podłóg na kolanach ;-) Po prostu małej jest dobrze, tam gdzie jest... a ja już umieram od bólu kręgosłupa i skurczy w pachwinach :wściekła/y:

to jeszcze swiezy ananas, homeopatia i olej rycynowy ;-)
 
A jak wygląda sączenie się wód? Bo ja nie wiem, czy mi się właśnie sączą, czy mam upławy, czy co to jest? :confused:
Co do tych wód, to ja jeszcze chciałam dopowiedzieć ( na szkole rodzenia mówiła babeczka), że jak już się tak sączy i się nie ma pewności, to żeby spakować do woreczka zużytą wkładkę (bawełnianą), nie nową, tylko taką z całego dnia :zawstydzona/y: i zawieźć do szpitala, oni tam sprawdzą i wszystko jest jasne.

Odnośnie sposobów wywołania porodu, to właśnie jeszcze słyszałam o masażu sutków, bo się przy tym wydziela oksytocyna... i regularnie masując można ponoć przyspieszyć :-)
 
reklama
Minutka, Ewcia jest takie powiedzenie ze na 2 rzeczy nie idzie patrzec: na słonce i tesciowa!
Moja na szczescie nie nawiedza mnie czesto i Bogu dzieki. Ale jak juz sie zjawi to zawsze wyprowadzi mnie z rownowagi. Ciagle jej cos nie pasuje.



Cos w tym jest :-) hihih :-D

Ewuniu jakie mam dobre KRAJOWE truskaweczki mniaamm mniamm :-p
 
Do góry