reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ewunia22- mowie ci byl takii slodki :-) a jaki tyci tyci :p wazy tylko 2,7 kg i ma 49 cm. balam sie go wziasc na rece. A te truskawki to tak na zlosc mi wysylasz zebym sobie szybciej poszla???????
 
Witam przyszłe mamusie:):)
Chciałabym się do Was dołączyć i zastanawiam się czemu dopiero teraz piszę, ale lepiej późno niż wcale! Termin porodu mam na 24 czerwca, ale coś mi się zdaje, że moja maleńka będzie chciała wyjść wcześniej:) Macie już imiona dla swoich pociech? Mi najbardziej podoba się Julia, ale teraz co druga dziewczynka ma tak na imię.:-( Jak Wasze samopoczucie??Mnie bolą plecki no i robię się coraz bardziej sierotowata.
Pozdrawiam Mamusie:-)
 
Witam przyszłe mamusie:):)
Chciałabym się do Was dołączyć i zastanawiam się czemu dopiero teraz piszę, ale lepiej późno niż wcale! Termin porodu mam na 24 czerwca, ale coś mi się zdaje, że moja maleńka będzie chciała wyjść wcześniej:) Macie już imiona dla swoich pociech? Mi najbardziej podoba się Julia, ale teraz co druga dziewczynka ma tak na imię.:-( Jak Wasze samopoczucie??Mnie bolą plecki no i robię się coraz bardziej sierotowata.
Pozdrawiam Mamusie:-)

Witamy :-)
Moja córcia będzie miała Kornelia :-) Termin wg OM mam na 17 czerwca :-)
 
Witam przyszłe mamusie:):)
Chciałabym się do Was dołączyć i zastanawiam się czemu dopiero teraz piszę, ale lepiej późno niż wcale! Termin porodu mam na 24 czerwca, ale coś mi się zdaje, że moja maleńka będzie chciała wyjść wcześniej:) Macie już imiona dla swoich pociech? Mi najbardziej podoba się Julia, ale teraz co druga dziewczynka ma tak na imię.:-( Jak Wasze samopoczucie??Mnie bolą plecki no i robię się coraz bardziej sierotowata.
Pozdrawiam Mamusie:-)
Witaj wsrod nas...lepiej pozno niz wcale:-)
Ja bede miala coreczke o imieniu Iga:-) a termin wg OM to 9 czerwca chociaz po srodowej wizycie u lekarza mam nakaz oszczedzania sie bo juz sie malej chyba troche na swiat spieszy, w przeciwienstwie do mamusi:-D Tak wiec odpoczywam ile wlezie az odlezyn dostaje i umieram z nudow :-(
A moje dziecko wlasnie przestawia mi brzuch.....moze przekreca sie glowka w dol...oby oby;-) Caly czas ja o to prosze:-)
Ja juz po obiadku...pomidoroweczke sobie zrobilam, zagryzlam dwoma ogorkami malosolnymi i winogronami...hihi - chyba na konkretny smak sie nie moge zdecydowac:-D
 
Nieeeeeee, chciałam Ci tylko podrażnić Twoje kubeczki smakowe Minutko hihihi a dzidziu faktycznie malutki...
Kiniu, powitać :-D
Agatko, powaliłaś mnie:szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Heh to widze, ze wsyztskie mamy specyficzny apetyt:p Ja podobnie do Was objadam sie truskawkami i to juz od zimy, mogly byz nawet zamrozone:p Teraz przekasilam twarozek i kanapke z miodem mmmm...:-) Moja na szczescie jest juz gotowa do wyjscia glowka w dol, ale nie martw sie pewnie niedlugo sie przekreci!!
Dzieki za powitanie Mamuski:)
 
O raju!!!! Laski, nie dość, że pogoda do kitu, to wy jeszcze atmosferę psujecie :wściekła/y:Udzielam wam reprymendy i proszę się dogadać. Apeluję, aby wszystkie żale zgłaszać osobiście do osoby zainteresowanej ( po to przecież jest możliwość wiadomości prywatnych). Proszę mi się tu poprawić!:tak::tak::tak::tak:
Kinia - witam w naszych skromnych progach!
Dilajla, Kamireszel - ja też się wolę nie wypowiadać co do tutejszej opieki zdrowotnej. Powiem tylko tyle, jak byłam na kontroli miesiąc temu i pytałam czy mogą mi dać skierowanie na jeszcze jedno usg, bo przez te problemy z cukrem boję się o dzidzię i chciałabym sprawdzić czy wszystko ok, to mi irol powiediał , że według niego jest wszystko ok i nie trzeba ( doświadczenie miał po zbóju, bo był mniej więcej w moim wieku :-) ), a ostatnio jak poszłam i trafiłam ( o dziwo ) znów na niego to sam mi dał skierowanie ( bez proszenia) tylko, że następny wolny termin byl za 6 tygodni!!!:szok: Szkoda gadać!
Ja właśnie się zabrałam za pakowanie torby ( wreszcie;-) ) i tak się zamotałam, że szok!:szok: Już sama nie wiem co mi się przyda a co nie. Raz mi się wydaje, że za mało wzięłam , a innym razem ( jak widzę ile jest tych rzeczy) to że za dużo! Ratunku! Nie myślałam, że to będzie takie trudne:baffled::baffled: Chyba sobie odpuszczę na dzisiaj!
Aha, i jeszcze chciałam dodać, że wg OM mam termin na 8 czerwca, czyli równo za miesiąc!!!!!A w poniedziałek zaczynam 9 miesiąc! Raju, ale ten czas leci! I w każdej chwili , już teraz, wszystko może się zdarzyć. Zostały mi jeszcze 2 tygodnie pracy i tyle chciałabym wytrzymać. Proszę trzymać kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry