reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja też jestem już jestem w wpół spakowana, chciałam w jedną torbę ale kosmetyczka nie wiem czy wejdzie a szlafrok i pieluchy to na pewno nie
Zresztą Tobie Kluseczko jakby co mąż doniesie co trzeba ja mam za daleko do szpitala bo godzina jazdy samochodem więc musze wszystko zabrać i mam nadzieję że nic nie zapomne
 
reklama
Minutka, sadystko!!! cholero cudze dzieci pożerać? marnie widzę twoją dzidzię hihihi
truskawki mmmmmmm
http://jente.blox.pl/resource/truskawki1.jpg
hehehehe
http://www.ziolek.pl/fotografie/makro/images/makro-25.jpg
Alez sie Ewcia znecasz ja w pracy do 17 musze siedziec a jezyk mi do "dupy" ucieka...CHCE TRUSKAWKI!!!

Kiniap- WITAMY!!! Julia bardzo sliczne imie...jednak co do ilosci wystepowania to masz racje ...:-)

Ja juz po obiadku...pomidoroweczke sobie zrobilam, zagryzlam dwoma ogorkami malosolnymi i winogronami...hihi - chyba na konkretny smak sie nie moge zdecydowac:-D
ja Ci dam za te malosolne!!! juz nie moge wykoncza mnie tutaj!!! poloznej juz potrzebowac nie bede tylko dobrego psychologa i kucharza :-)

Dziewczynki- juz cichutko....zadnych klotni, podac robie raczke na zgode i bedzie fajnie !!!



Annya- tez mam problem z torba... moje pierwsze podejscie do pakowania wyszlo jakbym jechala na jakas wycieczke na tydzien, drugie podejscie w ten weekend i mam nadzieje ze ostateczne!no i trzymamy kciuki bys sie za szybko nie rozpakowala :-)
 
Hej mamunie :-)ja na razie spakowałam do dziecka i się zastanawiam czy moją już tez;-) ale jak by nie było mam jeszcze 3tygodnie choć czasem mam wrażenie że nie wytrzymam :-Dskurcze mam w nocy chdzić już nie mogę za daleko do brzych mi twardnieje poprosty pchne kalędarz.Pozdrawiam
 
Ja dziś spakowałam do końca swoja torbę:tak::-), dorzucę tylko dokumenty, szczoteczkę do zębów i kapcie, bardziej mnie zastanawia torba dla małego:confused::confused:-jeszcze nie spakowana,wszystko już naszykowane, ale ciągle coś mieszam, mam pieluchy, chusteczki, kosmetyki ale z ciuszkami to jestem w kropce-co bierzecie ja myślałam o body z krótkim rękawkiem i pajacykach, a na wyjście dresik i kocyk-co Wy na to?????
 
Annya- a ile toreb zapakowalas. Ja mam 1 dla siebie plus mniejsza dla dzidzi i mysle ze mi nie wystarczy

Ja się nie mogę zdecydować czy wziąć jedną czy dwie. Wydaje mi się , że dwie będą poręczniejsze, bo osobno dla mnie i dla małej, ale będę wyglądać jakbym się wprowadzała do szpitala :-D
A ja muszę wziąć wszystko na raz, bo teraz mamy do szpitala godzinę jazdy ( jak będą korki) i nie za bardzo z dowiezieniem. A powiedzcie mi czy od razu bierzecie rzeczy na wyjście ( kocyk, dodatkowe ubranka itp) czy mąż wam przywiezie potem?
I ile bierzecie ręczników ( dla siebie i dla dzidzi )? Bo skoro dziecka nie kąpią, to po co mi 2 ręczniki i płyn do kąpania ( a tak mam na liście ze szpitala).
 
Ja się nie mogę zdecydować czy wziąć jedną czy dwie. Wydaje mi się , że dwie będą poręczniejsze, bo osobno dla mnie i dla małej, ale będę wyglądać jakbym się wprowadzała do szpitala :-D
A ja muszę wziąć wszystko na raz, bo teraz mamy do szpitala godzinę jazdy ( jak będą korki) i nie za bardzo z dowiezieniem. A powiedzcie mi czy od razu bierzecie rzeczy na wyjście ( kocyk, dodatkowe ubranka itp) czy mąż wam przywiezie potem?
I ile bierzecie ręczników ( dla siebie i dla dzidzi )? Bo skoro dziecka nie kąpią, to po co mi 2 ręczniki i płyn do kąpania ( a tak mam na liście ze szpitala).
Ja biorę 2 dla siebie-jeden duży drugi taki mały i 1 dla Małego,u nas kąpią dzieciaki codziennie przed wizyta:-)
 
Wrociwszy ze spacerku :-) melduje sie :-)
Co do torby do szpitala to ja nie mam weny nawet nie wiem co w nia wsadzic... nie wiem czy brac wszystko ze soba czy wlasnie rzeczy na wyjscie mi dowiaoza... nie mam pojecia i zorganizowania tez nie :-D pewnie bedzie tak ze w biegu bede pakowac torbe jak sie akcja zacznie.
Ewunia22- moje pragnienia zaraz sie zaspkoja MAM TRUSKAWKI :-) wkoncu !!!!!
Kiniap20- Witaj na forum :-) i i w gronie pozeraczek truskawek :-)
 
Ja się nie mogę zdecydować czy wziąć jedną czy dwie. Wydaje mi się , że dwie będą poręczniejsze, bo osobno dla mnie i dla małej, ale będę wyglądać jakbym się wprowadzała do szpitala :-D
A ja muszę wziąć wszystko na raz, bo teraz mamy do szpitala godzinę jazdy ( jak będą korki) i nie za bardzo z dowiezieniem. A powiedzcie mi czy od razu bierzecie rzeczy na wyjście ( kocyk, dodatkowe ubranka itp) czy mąż wam przywiezie potem?
I ile bierzecie ręczników ( dla siebie i dla dzidzi )? Bo skoro dziecka nie kąpią, to po co mi 2 ręczniki i płyn do kąpania ( a tak mam na liście ze szpitala).
Ja jestem skazana na dwie torby bo w jedna sie nie mieszcze...szczegolnie ze te podpaski sa olbrzymie!!! wiec postanowilam spakowac siebie do wiekszej z malenstwo do mniejszej. Mysle ze bedzie tez latwiej przy szukaniu rzeczy.
Jesli sie spakuje to mezus nie bedzie musial dowozic, jesli nie to jednak bedzie musial na wyjscie.
Dla siebie biore dwa reczniki a dla malenstwa jeden, nie kapia ale moze sie jednak przyda!
a z tym zestawem co biore to spokojnie moglabym na tydzien wyjechac!!! Ale prawde mowic liczac nawet 3 dni to przeciez przybory do kapieli, kosuzle nocne, klapki itp maja takie samo zastosowanie jak wyprawa na tydzien.
 
goniap2- ja chyba pojde w twoje slady i zapakuje 2 torb to moze faktycznie byc bardzo poreczne i zaoszczedzi balaganu
 
reklama
Kurcze teraz to mnie nastraszylyscie ! Ja mam cesarke na czerwiec a nie mam jeszcze nic procz ubranek i wozka!:szok: Nie mowiac juz o spakowanej torbie. Pewnie mialabym to wszystko przygotowane, ale czeka mnie jeszcze przeprowadzka pod koniec maja wiec w ogole jestem w rozsypce...niestety szybciej sie nie dalo ze wzgledu na prace faceta:-(A co do lozeczek poradzcie mi kochane czy przydatna jest kolyska dla malenstwa czy lepiej od razu kupic lozeczko drewniane?
p.s. czy ktoras z was ma juz ustalony termin porodu(jesli bedzie cc?)
 
Do góry