reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja kupilam odrazu lozeczko, tez szukalam porady wrod doswiadczonych mam i poradzily lozeczko bo przyda sie na dluzej a kolyska wydatek na pierwsze chwile, PODOBNO ze swojego doswiadczenia nie moge poradzic ale dziele sie tym co ja uslyszalam szukajac porady.
 
reklama
Dziekuje minutka:* Mi tez juz pare osob radzilo to drewniane albo turystyczne ale slyszalam ze tamto drugie jest gorsze dla pleckow malenstwa. Najedzona?:p ja spadam zjesc pierozki:)
 
no to smacznego kochaniutka :-)
ja jem praktycznie wciaz cos bo jestem wiecznie glodna :-D
no mi mama odradzila turystyczne bo powiedziala ze jak dzidzia wstawac zacznie bo bedzie sie przewracac a drewniane jest stabilne, weic sie posluchalam
 
No tak a najwiecej zajmuja miejsca te skrzydla.:-D:-D:-D:-D:-D

Cholera, a ja otworzyłam właśnie swoje podpaski i są co prawda długie, ale szerokie tak samo ja zwykłe i bez skrzydełek!:sorry2: Poradźcie mi jakie są najlepsze. I czy szukać takich ze skrzydełkami? Przed ciążą takich używałam i się chyba przyzwyczaiłam do tych skrzydełek. A teraz zgłupiałam :confused:
A, i dostałam dziś dobrą wiadomość: przyznali mi zasiłek macierzyński , w najwyższej stawce! Hurra!:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Cholera, a ja otworzyłam właśnie swoje podpaski i są co prawda długie, ale szerokie tak samo ja zwykłe i bez skrzydełek!:sorry2: Poradźcie mi jakie są najlepsze. I czy szukać takich ze skrzydełkami? Przed ciążą takich używałam i się chyba przyzwyczaiłam do tych skrzydełek. A teraz zgłupiałam :confused:
A, i dostałam dziś dobrą wiadomość: przyznali mi zasiłek macierzyński , w najwyższej stawce! Hurra!:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

Ania super. JA tez wole te ze skrzydelkami lepiej sie trzymaja i bielizna jest czysta. Ja ma takie z mothercare.
 
reklama
Cholera, a ja otworzyłam właśnie swoje podpaski i są co prawda długie, ale szerokie tak samo ja zwykłe i bez skrzydełek!:sorry2: Poradźcie mi jakie są najlepsze. I czy szukać takich ze skrzydełkami? Przed ciążą takich używałam i się chyba przyzwyczaiłam do tych skrzydełek. A teraz zgłupiałam :confused:
A, i dostałam dziś dobrą wiadomość: przyznali mi zasiłek macierzyński , w najwyższej stawce! Hurra!:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

Mnie na szkole rodzenia polecano takie: https://ssl.allegro.pl/item607145836_podklady_poporodowe_bella_baby.html :-D:-D:-D ogromne jak nie wiem co! :-)
Gratuluję zasiłku. :happy2:
A propos kąpania...to jak to nie kąpią :nerd:...dziwne, przecież.... hmm nie kumam. :baffled:... u nas kąpią...

Witam nowe czerwcóweczki!
:-):-):-):-)
 
Do góry