reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
No to super :-D kochana, a Ty to nie masz dziś swojego święta? dziś jest Ireny, więc w związku z tym: 100 lat 100 lat!!!! kochana i najlpeszego w dniu imienin :-D

może nie zaliczyłam przypału :-D


Kochane, mam newsa, cholera są styczniówki 2010!!!! masakra! toż to szok, ale ten czas leci...
 
Nocanka- przygoda z winda niezla musze przyznac, dzieki Bogu udalo sie wydostac przed porodem :blink:

Agatka- koniecznie melduj jak sie dowiesz co nieco od poloznej a popalajacej coreczce to chyba jakas kare zafunduj...tak sie chyba robi no nie? heheh az sie boje czasu kiedy sama bede musiala soebie radzic z "takimi" problemami

Ja dzis spowrotem w pracy, troche sie wykurowalam, troche jeszcze smarkam, ale da sie wytrzymac w koncu mi 1,5tyg pracy zostalo....ohhh dawno tak nie odliczalam!
Dlugi weekendzik bylby milszy gdyby nie ta pogoda, ale spoko milo bylo odpoczac, pospac troche dluzej i doprowadzic domek do wygladu :-)
A tak w ogole to jutro mam wizyte u poloznej oby byly dobre wiesci...
 
Ja też mam nadzieję rodzić w okolicach terminu - czyli w drugiej połowie czerwca.Także chyba jakaś czerwcowa delegacja jednak zostanie, by rodzić w terminie;-);-);-)

Mi tez sie wcale niespieszy :sorry2: , mam szczerą nadzieje ze przed 28 czerwca nieurodze :-p choć to nigdy niewiadomo co młodemu przyjdzie do głowy

Ja mam termin wg OM na 30.06. i niech tak zostanie :tak:, jest nas już trzy więc możemy się za delagację uważać :-D. Te Dziewczyny, które już by chciały i nie ma przeciwwskazań mogą się rozpakowywać :-D.
 
Ufff....w koncu nadrobilam to co naskrobalyscie przez ostatnie dni :-)
Mi tam z rozpakowywaniem sie nie spieszy wiec wpisuje sie na liste tych co chca w terminie urodzic, czyli w czerwcu:-) Chociaz od 2 dni czuje sie kiepsko....ale to pewnie przez to moje zabieganie i zbyt mala ilosc odpoczynku. Dzisiaj w nocy w ogole nie spalam chyba, Mala tak mi naciskal na dol brzucha ze myslalam ze juz urodze:szok: Dobrze ze jutro ide do gina bo troche sie stresuje ze urodze za wczesnie, a nie jest to wskazane bo Maz jeszcze nie wrocil, wozek nie kupiony, kolyska nie zrobiona....ehhh. Zaczelam sie martwic...
Dzisiaj dzien odpoczynku i lezakowania;-)
Milego dzionka
 
witam sie i ja:tak::tak::tak: takiego mam strasznego lenia ze szok:szok::szok: a mam tyyyyllllleeeeee prasowania:angry::angry: bo w koncu poprałam ubranka:tak:
ale najpierw nadrobię BB i potem zabiore sie za żelazko:happy2:
 
Ciekawe kiedy u nas pojawi sie watek:
"opisy naszych porodów:-):-):-)"
Jest to watek który czytam z ciekawością na maju i kwietniu:-):-):-)
a pewnie za chwile i u nas sie pojawi.......................................................
 
Witam koleżanki czerwcóweczki :-)

Dzień dobry z samego rana :-)
Nie jestem zbyt na bieżąco ale.. zyczę miłego tygodnia i spokojnego,
bo właśnie się szykuję na "urlopik" :-):-):-) Oby tylko pogoda dopisała

No to pogodnego urlopu zyczę :-) A gdzie dobra kobieto sie wybieracie jesli mozna wiedzieć ?

Witam i ja!!! :-)
Życzę wszystkim milutkiego dnia... :happy2:
Ja właśnie bohatersko oddałam krew - znów będą siniory...standard i co ciekawe, zawsze jak mi robi jedna babeczka. :dry:

Ja po pobraniu krwi 1,5 m-ca temu mam delikatna blizne tak mi zajechala :dry:całe szczęście juz popwli zanika.

Witam z rana,
U mnie szaro buro i ponuro, chyba już pada. A co najgorsze okropnie bolą mnie plecy, mały skacze gdzieś po pęcherzu czy po szyjce bym nawet powiedziała, moze się zasugerował słowami lekarza o tym że już rodzić mogę. A tak, jak czytam wątek to chyba wszystkie chcemy majówkami zostać, to pewnie lipcówki na czerwiec będą nas musiały zastąpić ;-)
miłego dzionka i dobrego samopoczucia dla wszystkich

To są jakies herezje !;-) Czerwcówki sa NAJLEPSZE i nie damy sie wygryść :-D Nawet te co w maju urodzą to nadal czerwcowkami będą się nazywały bo to tak elitarna grupa :tak::-);-)

dzien dobry :))

no prosze jeden dzien nie czytalam i tyle zaleglosci :(
zyjemy w dwupaku jeszcze i dalej walczymy dzis przychodzi polozna wiec moze sie dowiem cokolwiek ...lece nadrabiac

p.s zlapalam dzis swoja corcie na paleniu wkurzylam sie tak ze szok juz nie mam do niej sily ;(

Nadrabiaj, nadrabiaj, a córce kaz wypalic paczkę naraz to zaraz jej sie odechce papierochów :-D

A tak w ogole to jutro mam wizyte u poloznej oby byly dobre wiesci...

Będzie dobrze :tak::-)

A u nas pogoda taka sobie, troszeczke popadało, czasami słoneczko wychodzi zza chmur, ale jest dośc chlodno.
Mój mąz jak co tydzien wyjechał i wraca jutro, ale przyjezdza moja mama wiec sama nie bedę. Jutro chyba pojedziemy po jakies zaupy dla młodego jeszcze bo jak juz teraz mam swiadomośc, że prawdopodobnie urodze 17 czerwca to jakos tak strasznie mało czasu wydaje sie zostało.
 
reklama
ja nastawiłam ogórkowa dzisiaj, to i jutro ja zaserwuje, nastawiłam tez kompocik ,
w złości wzięłam sie za porządki w kuchni, bo dzwonili ze nie przyjadą dzisiaj montowac tych drzwi, yych jak mnie takie rzeczy denerwują, czlowie planuje sobie cos, ...:wściekła/y:









 
Do góry