reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam czerwcowe mamusie :-)
U nas dzisiaj przepiękna, wiosenna pogoda za oknem, a ja niestety wysiadam... straszmnie mnie boli głowa, nic nie jestem w stanie zrobić, nawet leżenie nie pomaga :-(
W dodatku mam zbyt wysoki cukier, wrrrrrr, mam nadzieję, że od jutra znowu wszytsko wróci do normy,...
 
u mnie tez dzis bylo spagetti :)
Chyba nam sie nie uda w ten weekend wszyscy wymiekli ze zmeczenia mamy dosc wierzcie mi ;(
 
Ja rowniez ostatnio nie mialam ani czasu ani weny na pisanie. Tesciowa dopiero co dzisiaj wieczorem wracala z pobytu u nas do domu, wiec nie bylo nawet kiedy zasiasc przed kompem. Nawet nie bylo z nia wiekszego problemu:-D;-) W poniedzialek bylam na pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia:tak: Fajnie bylo sie spotkac z moja polozna po calych trzech latach:tak:. Pocwiczylysmy sobie, pogadalysmy, posmialysmy sie i ogolnie bardzo zrelaksowana wrocilam z kolezanka, ktora ma termin porodu na koniec czerwca:-), do domu.:tak:
 
Dziękuję Kochane za miłe przyjęcie:tak::-D

Acha! U mnie też dziś było spaghetti:yes::rofl:

Miłego wieczorku! A ja chyba idę spac bo ciśnienie mnie dobija:eek:
 
chyba jestem dziś pierwsza :-) witam wszystkie mamy :-)

u mnie dziś przecudna pogodna i zaraz po pracy wybieram się na długi spacer :-)

ale dziś trapi mnie pewna myśl, którą usłyszałam wczoraj, a mianowicie, znajoma wczoraj na wieść że jestem w szóstym miesiącu zareagowała następująco: no to teraz musisz na siebie wyjątkowo uważać bo szósty miesiąc jest bardzo niebezpieczny - no ale oczywiście wie to z zasłyszenia i nic innego nie umiała mi powiedzieć - może wy coś wiecie na ten temat ???? czy to prawda a jeśli tak to dlaczego ???

pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia
 
O rany jak milo byc na urlopie...dopiero wstalam i zjadlam sniadanko:-D No ale to tylko jeden dzien, ktory za chwile zacznie sie robic bardzo pracowity;-)
Za godzinke zmykam do fryzjera a ze od jutra mam goscia w domu to potem sprzatanie, zakupy i takie tam:-D
Milego dnia zycze...u mnie nawet slonko przebija niesmialo:-)
 
Hej ! :-)

Ja sobie wczoraj cały dzień po sklepach latałam, ale nie dla dziecka tylko dla siebie ciuchy kupowalam :-) Znowu w kolejkach sie nastałam, ale było warto :tak:
Kurcze, zaczyna mi sie podobać to, że mój M wyjeżdża. Nie ma Go 2 dni, a ja wtedy moge poszalec z moja Mamą:-) Teraz to pewnie juz sobie ciuch odpuścimy, a zaczniemy buszować po sklepach ogrodniczych. Juz sie doczekac nie mogę :-)
Dzisiaj pogoda beznadziejna :baffled:Ciepło, ale wieje no i kropiło. Spacer z psem nieststy obowiazkowy więc nie uda mi sie po prostu zaszyć na caly dzień w ciepełku, w domu.
Nie wiem czy Wam pisalam, ale od 3 dni widuję nad naszym domem przelatujaca parę zurawi !:-) Niesamowity i zadki widok. Sa piekne ! No i starsznie głosne :-) Niestety zawsze spuźnie sie z aparatem, zeby je uchwycić, ale jestem cierpliwa i w końcu je dopadnę ;-)
Młody od wczoraj troszeczke spokojniejszy. Mozliwe, że to chodzenie bardzo go wczoraj uspokoiło. Az zaczęłam sie denerwowac i kilka razy go porzadnie szturchnełam żeby sie "odezwal".
Własnie w TV powiedzieli, że naukowcy udowodnili, że imie ma wpływ na charakter dziecka i że chlopcy o dziwnych imionach ( cokolwiem miało by to znaczyć ) częsciej rozrabiają :-) Musze powaznie zastanowic sie na dimieniem dla młodego :-)

Udanego dnia kobiety :-)
 
reklama
chyba jestem dziś pierwsza :-) witam wszystkie mamy :-)

u mnie dziś przecudna pogodna i zaraz po pracy wybieram się na długi spacer :-)

ale dziś trapi mnie pewna myśl, którą usłyszałam wczoraj, a mianowicie, znajoma wczoraj na wieść że jestem w szóstym miesiącu zareagowała następująco: no to teraz musisz na siebie wyjątkowo uważać bo szósty miesiąc jest bardzo niebezpieczny - no ale oczywiście wie to z zasłyszenia i nic innego nie umiała mi powiedzieć - może wy coś wiecie na ten temat ???? czy to prawda a jeśli tak to dlaczego ???

pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia


Witam i znów zmykam trzymajcie kciuki za mnie Nie musze mowic ze nic nie umiem i do notatetk tez nie zajrzalam ;(


Chodzi o wyksztalcanie sie narzadów przedewszystkim oddechowych ale to nie oznacza ze jest zagrozenie dla maluszków W dzisiejszym postepie medycyny wczesniaki maja bardzo duza szanse na przezycie juz w 5 m-c ciazy Nie daj sie zwariować i nie myśl o tym tak intensywnie :)
 
Do góry