reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie:-)

Wprawdzie to chyba nie jest właściwy wątek, ale widzę, że w toku jest temat ułożenia dziecka. Właśnie, jak to właściwie jest kiedy maleństwo powinno się przekręcić główką w dół? Ja już 28 tc i jeszcze miednicowo a ginek na wizycie tydzień temu powiedział, że ma jeszcze miesiąc na obrócenie, bo inaczej będzie cc.

15406844d8.png
 
reklama
Cześć cześć.
Niestety tak jak napisała Inja u nas szaro buro i nieciekawie.
A mnie martwi moje maleństwo. Zawsze o tej porze mój mały był strasznie ruchliwy i dostawałam sporo kopniaków w żebra, a teraz nic:-:)-:)-(. Wczoraj wieczorem też było jakoś inaczej niż zwykle. Kurcze nie chcę panikować, ale strasznie mnie to martwi.
czasami podobno jest tak że dzidzia jakoś inaczej się układa i słabiej czuć ruchy....ja tak miałam kilka razy...nie denerwuj się bo to jeszcze gorzej:tak::tak: na pewno wszystko jest dobrze
 
Cześć cześć.
Niestety tak jak napisała Inja u nas szaro buro i nieciekawie.
A mnie martwi moje maleństwo. Zawsze o tej porze mój mały był strasznie ruchliwy i dostawałam sporo kopniaków w żebra, a teraz nic:-:)-:)-(. Wczoraj wieczorem też było jakoś inaczej niż zwykle. Kurcze nie chcę panikować, ale strasznie mnie to martwi.

Hej Moniki_M nie martw się dzidzią ja miałam tak samo przez 2dni czułam lekkie puknięcia ja w 16tyg.Jechałam na badanie nadżerki i poprosiłam o USG jak się okazało wypieła na mnie pupę i dlatego jej tak nie czułam jak co dzień; da Ci czadu :tak: pozdrawiam
 
hej kochane wrocilam nie bylo az tak żle cos tam napisałam wyniki przyjda pocztą Za dwa tygodnie nastepny Niechetnie moja nauczycielka przystala na kolejna moja nieobecnosc ale nie ma wyjscia musimy sie przeprowadzic bo czujemy dno finansowe a jeszcze tyle trzeba kupic ;(
 
Monika z niektórymi maluszkami tak już jest mój synek to kopie mnie zawsze w kratkę
tydzień kopie potem robi se przerwę do trzech dni, że prawie go nie czuję potem znów koncertuje i znów cisza ostatnio na USG był w pozycji miednicowej i w dodatku miał cały czas nóżki wyprostowane lekarz powiedział, że słabo go czuję przez te proste nóżki stał se na baczność ale dzień po wizycie musiał się przekręcić bo czuje go od 3 dni na okrągło więc się nie martw wszystko jest ok.
Inja świnki są świetne i nie ma za wiele roboty przy nich tylko, że ja jej ostatnio nie mogę głaskać bo mnie zaczęła uczulać mam nadzieję, że po ciąży to minie .
 
czesc dziewczyny
ja po badaniu krzywej jutro wyniki w przychodni musialam sie oczywiscie wyklocic zeby wejsc bez kolejki bo godzinka mi minela.ludzie sa straszni.
pogoda u mnie nawet wzgledna cieplo sloneczko od czasu do czasu sie pokazuje.
malenstwo dzis ruchliwe bardzo chyba po tej dawce glukozy:-)tak sie rozruszalo.
w poniedzialek na wizyte.
 
Na poprawe humorku przeczytajcie sobie coś o facetach
Co faceta łączy z kotem?

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.
5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka.
13. Cały czas by spał.
12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.



KAWALER

Ptak przelotny,
dzieci swoje podrzuca innym
i wówczas zmienia miejsce pobytu.
Jest trudny do chwycenia w sidła.

STARY KAWALER

Grzyb jadowity o gorzkim smaku.
Żyje przeważnie sam lub
w symbiozie z purchawką pospolitą

MĄŻ

Zwierzę domowe z gatunku leniwców.
Ze względu na dużą żarłoczność
w warunkach domowych przynosi duże straty.
W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia
z padalcem. :-)
 
reklama
Do góry