reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Agata trzymam kciuki !!! :tak::-)

A co do tego przedwczesnego porodu to ja zawsze slyszałam opinie, że lepiej urodzic w 7 niz w 8 m-cu i chyba jest to zwiazane z płuckami, a o zagrożeniach 6 m-ca nic nie słyszałao. No oczywistym jest, że im wczesniej dziecko sie rodzi tym gorzej, ale żeby coś konkretnego sie działo w tym 6 m-cu to nie wiem.
 
reklama
Witam i ja:-)

Kobietki mam pytanko (chociaż nie wiem czy na odpowiednim wątku je zadaje:zawstydzona/y:), czy będziecie uczęszczać do szkoły rodzenia? Bo ja mam dylemat, ponieważ mój mąż pracuje w systemie zmianowym i nie zawsze będzie mógł mi towarzyszyć i nie wiem czy zapisać się mimo wszystko:confused:.

Aga trzymam kciuki za egzamin:tak:
 
Na 105 i 106 stronie tego wątku jest trochę dyskusja o szkole rodzenia :happy:
Tam chyba się trochę Dziewczyn wypowiedziało :happy:
 
Witam Was dziewczyny w to szaro - bure przedpołudnie.
Na nic nie mam ochoty.
Z nowinek:-) kupiliśmy dla 4 letniej córci świnke morską i cieszymy się nią jak dzieci:-D.
"Nie miała baba roboty kupiła sobie prosię" mówi przysłowie ludowe... ale ja na brak zajęć nigdy nie narzekałam:szok: zobaczymy jak to będzie...

Wkurzyłam sie dziś na mój zakład pracy... rozliczylam Pit (dostałam kaskę) a oni teraz przesyłają mi dokument mówiący o zmianie kosztów uzyskania... co wiąże się z koniecznością korekty złożonego zeznania. Wcale mi sie nie chce znowu nad tym siedzieć:angry: no ale co zrobić...

Agata trzymam kciuki!!!
Ansia dzięki za info, na szczęście Madzia nie choruje nam ostatnio to nie bylo konieczności zakupu wspomnianego leku

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Cześć cześć.
Niestety tak jak napisała Inja u nas szaro buro i nieciekawie.
A mnie martwi moje maleństwo. Zawsze o tej porze mój mały był strasznie ruchliwy i dostawałam sporo kopniaków w żebra, a teraz nic:-:)-:)-(. Wczoraj wieczorem też było jakoś inaczej niż zwykle. Kurcze nie chcę panikować, ale strasznie mnie to martwi.
 
Monika, sugeruję zachowanie spokoju. U mnie tydzień temu było podobnie: przez dwa czy trzy dni dziecko wykazywało dużo mniejszą aktywność teraz jest OK. Mam nadzieję, że u Was będzie tak samo. Podsypia sobie;-):-) leniuszek
Pozdrawiam
 
A mnie martwi moje maleństwo. Zawsze o tej porze mój mały był strasznie ruchliwy i dostawałam sporo kopniaków w żebra, a teraz nic:-:)-:)-(. Wczoraj wieczorem też było jakoś inaczej niż zwykle. Kurcze nie chcę panikować, ale strasznie mnie to martwi.

Kochana, może Twoja Dzidzia się po prostu przekręciła? Moja była w ustawieniu miednicowym na usg i kopała mnie w obrębie mojej miednicy. Ale od pewnego czasu zaobserwowałam zmianę - Młoda leży sobie w poprzek brzucha, bo jednej stronie wypycha główkę, a po drugiej - kopie mnie nóżkami.

Jesteśmy w takim okresie ciąży, w którym nic nie jest jeszcze ustalone na bank, może jakaś drobna naturalna zmiana powoduje u Ciebie taką różnicę w odczuwaniu Maluszka?

Pogłaszcz brzucholka, może Pan Lokator się po prostu przekręcił, może odsypia zawaloną noc? ;-)
 
reklama
Heja
ja już po rannym spacerku , szkoda by było nieskorzystać z tak przepięknej pogody , słoneczko przygrzewa jakby już prawdziwa wiosna była .
Monika m ty sie niemartw bo może twój lokator to poprostu leniuszek - tak jak mój . Ja bardzo wcześnie poczułam ruchy małego a teraz czasem 2 dni nic , nawet sie nieprzeciąga a gdy już sie zastanawiam co tam u niego to dostaje solidnego kopniaczka.
Inja - świnki morskie są przekochane , ja moją pigusie miałam od malutkiego prosiaczka:-D i tak sie skubana nauczyła że jak pies chodziła za mną , kwiczała kiedy głodna była , a jak fajnie pływała:tak:, niestety świnki nieżyją długo .

dokonałam zakupu koszulki nocnej ciążowej takiej z otworkami do karmienia:-)
i teraz gapie sie na nią taka jest urocza.:-):-):-)
 
Do góry