reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

dzien doberek z rana...chyba pierwsza dzisiaj jestem:-D
A w Olsztynie piekne slonko od rana, az ciezko w pracy bedzie wysiedziec...ehhh;-) Ale juz niedlugo:tak:
A jutro USG 4D...nie moge sie doczekac:-D
No to milego dnia i tygodnia i...byle do piatku:-D
 
reklama
W stolicy tez sliczne sloneczko za oknem, az milo wstac z rana. A z tego co widzialam pogode to ma byc ocieplenie, potem kilkudniowe ochlodzenie (do -2) i od polowy miesiaca powrot ladnej pogody. Oby tylko potem coraz cieplej, i cieplej. Jak slonce swieci az humorek lepszy.
 
Hej kobiety ! :-)

Ale Wam zazdroszcze tego słoneczka :tak: bo u nas pochmurno i nawet popadywało troszeczke z rana.
Mnie dzisiaj czeka sprzatanie domku. Zaczełam juz wczoraj ... o 23.00 :-D A jakos tak mnie naszło. Musze się zabrac za te porzadki bo mój kochany męzulek przez czwartek i piatek zdązył tylko podłoge umyć i załadowac zmywarkę :dry:
A nie macie pojecia jaką ochote mam na mycie okien:sorry2: juz nie moge na nie patrzec takie brudne są, ale wiem ze jak zacznę myć to wieczorem to odczuje na swoim brzuszku no i dostane jeszcze opierdziel od M.
 
Dzien dobry poniedziałkowo;-)
Ale dobrze że już na zwolnieniu moge sobie być. Jak mój P rano wychodzi do pracy to tak bardzo jest mi go szkoda... Zwłaszcza jak przychodzi pocałowac mnie na dowidzenia a ja bezczelnie się przekręcam na drugi bok z zamknietym okiem i zasypiam. Bidak...

Wczoraj wieczorem do mnie dotarło że juz nam zostało naprawdę mało czasu do porodów... Kurcze, chyba muszę zabrać się za zbieranie ubranek, zakup wózka, łóżeczka itp - nie mam jeszcze nic:szok:
 
Witam ze słonecznej stolicy :-). Właśnie wpuszczam do mieszkania ciepłe wiosenne powietrze:-)!

Życzę Wam ciepłego i słonecznego dnia!
 
Margarytka - spokojnie, nie panikuj ja tez jeszcze nie mam za wiele ( tylko to co po Hubim ) i jeszcze mam zamiar poczekać z miesiąc może dwa z zakupami :-) Stres ciązy szkodzi, luzik ;-):-)
A tym czasem witaj na L-4 :-D
 
Cześć.
Tricolor o myciu okien też marzę. Ale chyba sama nie dałabym rady. Za duża powierzchnia. Myślę przed świętami wynająć kogoś, kto się tym zajmie.
Poza tym gdy porwałam się na wywieszanie prania w suszarni, potem musiałam dwa dni odpoczywać...Sznury były za wysoko i chyba naciągnęłam więzadła.
Wychodzi nakazany oszczędny tryb życia i leżenie plackiem na początku.
 
DZien Dobry wszystkim brzuchatkom.
U nas dzis pochmurno i ponuro i przepaduje deszcz... Ale za to wszedzie kwitna kwiaty.. cos za cos..Jutro mam usg...ciekawe jaka duza jest dzidzia i czy nadal jest dziewczynka :):szok:bo chlopczyk raczej bylby malo ucieszony z moich dotychczasowych zdobyczy :tak::tak:
 
witajcie!
U mnie pogoda też nie specjalna jest strasznie pochmurno a w sobotę było tak ślicznie szkoda, że tylko jeden dzień już czekam z utęsknieniem na wiosnę wy pewnie też ,. Dziś mam wizytę u mojego ginka relacje zdam wieczorem.
 
reklama
Witam chyba jestem tu dzis pierwsza!!!! Czyzby wszystkie czerwcóweczki leniu****a w niedzielne dopołudnie?
U mnie rosołek sie gotuje mój S wczoraj przyjechał ale niestety dzis wieczorkiem juz wyjezdza do pracy i tak co tydzien.Mysle ze na spacerek pójdziemy po obiadku bo pogoda fajna a mi sie tak zachciało lodów ze jak ich dzis nie zjem to niewiem.
Miłego dnia zycze wszystkim dziewczynka Buziaki :-)

nie leniu****ą tylko studiują ;-) niestety nie mam wolnych weekendów gdyż zdecydowałam się na kolejne studia :-)

U mnie dziś pogodna nie najlepsza :-( pochmurno i zimno za oknem i jakoś mi sennie strasznie, zresztą nie tylko mi, wszyscy w biurze jakoś tak niemrawo się poruszają i nastruj raczej mało optymistyczny :-(

A ja zachęcona wczorajszą ładną pogodną (gdy siedziałam cały dzień na zajęciach) planowałam długi spacer, ale chyba jest za zimno i będę go musiała przełożyć

życzę dużo słońca i też z niecierpliwością czekam na wiosnę :-)
 
Do góry