reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ale za to wszedzie kwitna kwiaty.. cos za cos..Jutro mam usg...ciekawe jaka duza jest dzidzia i czy nadal jest dziewczynka :):szok:bo chlopczyk raczej bylby malo ucieszony z moich dotychczasowych zdobyczy :tak::tak:

W zeszłym tygodniu moja prezeska opowiadała jak jej dziewczynka zamieniła się w chłopca w 9 mc. Ale to chyba zależy od umiejętności lekarza. Mój nadal nie chce dać 100 % na dziewczynkę. Na Usg mamy za tydzień oglądać serducho i wolałabym się nie zdziwić przy okazji. W Poznaniu kwiatów jeszcze nie ma, są baźki.

;-)

Uf uf uf - dzieki :-) Ciesze sie ze nie tylko ja jeszcze "w tyle"


Ja też, ja też. Chyba przesądna jestem i uwierzę jak zobaczę ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wlasnie slucham muzyczki [video=youtube;-nvrGWHij10]http://www.youtube.com/watch?v=-nvrGWHij10[/video] i popijam kawke
images
...Moze ktos sie skusi ?? :-):-)
 
Hej hej dziewczynki,

Ja to jak ostatnio bywa - znowu tylko na chwilke. W pracy nie mam czasu bo mamy strasznnie duzo zajec a po pracy padam z przemeczenia.
Po za tym nie spie za bardzo po nocach bo niunia strasznie kopie na dodatek te moje niby liszajki to jakas chol****na wysypka ktora nie daje mi po nocach spac bo strasznie swedzi i ciagle czekam na wizyte u deratologa :(
Trzyajcie sie kochane i milego klikania.

Kasiu - ja tez mam jutro USG. A Ty do szpitala czy do Medicusa?
 
Rozpoczelam maraton pakowanie na wyscigi jak sie uda przeprowadzimy sie szybciej ... a teraz siedze i wyje Qzwa kiedy nazbieralismy tyle gratów chyba musze zamówic pojemnik na smieci wielkosci naszego samochodu :(
 
Hej:-)
U nas dzisiaj było już naprawdę wiosennie, jeszcze teraz o tej porze jest prawie 10 stopni, zaliczyłyśmy z majką długi spacerek z pobytem na placu zabaw, fajowo:-)
Moje okna też się baaaardzo proszą o umycie, a jeszcze się pochwalę, że chyba na początku kwietnia uda nam się przeprowadzić na swoje, więc tym bardziej nie wypada zostawić brudnych okien. Najgorsze jest to, że nie mogę się wyręczyć moim K bo on ciągle na budowie siedzi, żeby zdązyć z wszystkim na czas i chyba będę musiała sama je umyć:baffled:
 
reklama
Witam.
Nika 77 jestem z Olsztyna - tego z warmińsko-mazurskiego. I mnie w sobotę rano obudził świeżutki 10 cm śnieg , a wczoraj i dzisiaj rano - mróz (- 6 stopni). W sobotę i wczoraj moi chłopacy szaleli na nartach w Rusi i na sankach w Parku Kusocińskiego, więc jak nie zimowy Olsztyn? A wiosnę to czuć było dzisiaj po południu - jak wracałam z pracy i świeciło słoneczko. Ale widocznie mieszkamy w innym Olsztynie z warmińsko-mazurskiego.:-D
A z tą glukozą to właśnie wynik może być dobry po większym wysiłku (np. spacerku), bo wtedy glukoza szybciej się spala. A w tym badaniu nie o to chodzi. Ale lekarzem nie jestem i nie będę sie wymądrzała, każdy robi tak, jak uważa - ja robię tak, jak mi mówi lekarz lub ktoś z tej profesji.
Miłego wieczorka.:tak:
 
Do góry