reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzisiaj dostałam sms's od tej dziewczyny z trojaczkami co leżała ze mną w szpitalu. Wczoraj ok 21.00 urodzila przez cc. Waga : 2120, 2100 i 2000 g. Dzisiaj konczyła 36 tc. :-)
 
reklama
Dzisiaj dostałam sms's od tej dziewczyny z trojaczkami co leżała ze mną w szpitalu. Wczoraj ok 21.00 urodzila przez cc. Waga : 2120, 2100 i 2000 g. Dzisiaj konczyła 36 tc. :-)

No to gratulacje dla mlodej mamusi,waga chyba nie jest zla jak na trojaczki,alez ona musi byc szczesliwa,troje anioleczkow na raz,mam nadzieje ze z nia i malenstwami wszystko okay?:-):-)
 
Ta od trojaczków to tak prawde powiedziawszy w wielkim szoku była jak sie dowiedziala, że to ciąża mnoga bo w domu juz ma 2 synków :-)

A co do Kaliny to widze, że GG ma właczone:confused:
 
Ja się melduję że żyję, tylko ze względu na wyjazd mojego Mężusia cały cyrk na kółkach (firma) został na mojej biednej główce i ledwo daję radę. Po uczciwie przepracowanych 14h zaraz zalegnę na kanapie...
Miłego wieczorku!
 
Ja się melduję że żyję, tylko ze względu na wyjazd mojego Mężusia cały cyrk na kółkach (firma) został na mojej biednej główce i ledwo daję radę. Po uczciwie przepracowanych 14h zaraz zalegnę na kanapie...
Miłego wieczorku!
Podziwiam Cię nocanka:tak:-14 h normalnie maraton;-), ja padam na wyrko po wejsciu z zakupami na swoje 3 piętro:-D
 
Witam.
Nika 77 jestem z Olsztyna - tego z warmińsko-mazurskiego. I mnie w sobotę rano obudził świeżutki 10 cm śnieg , a wczoraj i dzisiaj rano - mróz (- 6 stopni). W sobotę i wczoraj moi chłopacy szaleli na nartach w Rusi i na sankach w Parku Kusocińskiego, więc jak nie zimowy Olsztyn? A wiosnę to czuć było dzisiaj po południu - jak wracałam z pracy i świeciło słoneczko. Ale widocznie mieszkamy w innym Olsztynie z warmińsko-mazurskiego.:-D
A z tą glukozą to właśnie wynik może być dobry po większym wysiłku (np. spacerku), bo wtedy glukoza szybciej się spala. A w tym badaniu nie o to chodzi. Ale lekarzem nie jestem i nie będę sie wymądrzała, każdy robi tak, jak uważa - ja robię tak, jak mi mówi lekarz lub ktoś z tej profesji.
Miłego wieczorka.:tak:

Nie no zgadza sie w sobote byl rano snieg ale w niedziele juz topnial, przynajmniej u mnie na osiedlu :-) Ale nie wazne...tak chcialam zagaic rozmowe...hihi. A mrozno to faktycznie rano jest...mam juz dosc skrobania szyb w aucie codziennie;-) A z ktorej dzielnicy jestes?
 
reklama
No hej dziewczyny witam was wieczorkiem.Dziś miałam badanie koloskopem (trochę bolało) dlatego że im się nie podobał mój 2 stopień nadżerki.Niby ok ale już mam wizytę na pozdziernik chyba ją usuną,a przy okazji chciałam USG dlaczego mała tak mało się rusza i jest wszystko w porzo po prostu się obróciła pupką do góry i dlatego mniej ją czuje. Pozdrawiam
 
Do góry