reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie kochane :-)

Faktycznie cos puściutko tutaj dzisiaj. No, ale jutro to napewno po wekendowym leniuchowaniu nadrobimy zaleglosci i zrobi sie wiekszy ruch :-)

Magni witaj spowrotem :-)

Udanej niedzieli kobitki :-)
 
reklama
Witaj tricolor i pozostałe aktywne:-)

Pustki straszne, ale czerwcówki przy niedzieli pewnie odpoczywają....
Ja zaraz spadam do teściów na obiad:-)
Pozdrawiam Was czerwcóweczki;-)

15406844d8.png
 
puk puk ja tez wpadlam na chwilke :) wczoraj podtrulam sie farba miala nie smierdziec wiec pomalowalam schody a dzis mnie glowa boli Biore sie za obiadek a popoludniu znowu do pracy ale widac świateło w tunelu :)
 
Witajcie Dziewczyny

W stolicy piękna pogoda więc spacerek wskazany:tak: i pewnie tak w większej (jak nie w całej ) części kraju, dlatego na forum takie pustki:-).

Życzę Wam pięknego dnia :-)
 
No hej dziewczyny u mnie za oknem wiosna,ale od rana mała się mało rusza jak zwykle lekki stres.JA niestety muszę obiad robić sama bo już nie mam teśćiowej która mnie zaprosi, nie zdążyła nią być ale była świetną kobietą.:-Dpozdrawiam
 
U mnie pogoda dziś bez opadów-ale szarawo. Mój S odsypia nockę-więc dziś chyba posiedzimy w domu. Chciałabym gdzieś wyskoczyć-ale szczerze mówiąc Katowice uważam za mało atrakcyjne miasto- a jak już coś jest ciekawego to trzeba się przeprawiać czasem tramwajem i autobusem, bo niestety nie mamy jeszcze auta. Aż się odechciewa cokolwiek. W moim rodzinnym Toruniu wszędzie było blisko- no i było pięknie.
hmmm,ale bym pojechała w odwiedziny-lecz dla mnie wyprawa na dworzec czasem jest męcząca a co dopiero to.
Kurcze dopada mnie jakas depresja-kiedy wkońcu nadejdzie wiosna....będe wtedy przesiadywać w parku.
emili78-a mój mały to chyba nigdy nie odpoczywa. Od półtorej tygodnia kopie jeszcze mocniej niż wcześniej. Czuje go w całym brzuchu-czasem tak walnie,ze mam wrażenie,że spadne z łożka-normalnie mi się brzuch przesuwa.

Nie mam zadnych bóli czy innych niepokojących objawów. Czy u was maluchy też czasem tak mocno dają popalić?nie wiem czy się czegoś obawiać?
 
Ostatnia edycja:
Lenka ty sie ciesz, że młody daje Ci tak popalić :tak::-) Niejedna by tak chciala. Mój tez jak kopie to juz konkretnie i na brzuchu widać jak sie skóra wypietrza, ale ja to baaaaaaaaaaaaaaaardzo lubie :tak::-D
 
Ja też to uwielbiam. Jak mam tylko czas na leżenie to nie odrywam rąk od brzuszka. Troszkę mnie martwiło,ze juz mi sie uwypukla miejsce aktywnosci mojego synka-myslalam,ze to pozniej. Ale ja w sumie wygladam jakbym byla w 9 miesiacu-heheh
 
Ale dziś ładna pogoda..już taka wiosenna:-):-):-) poszła bym na spacerek ale mój A w pracy i samej to mi się za bardzo nie chce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-):-):-)

Ja dalej zagrypiona na maxa,ale mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej,ciesze sie tylko ze lekarz nie dal mi antybiotyku,widocznie nie jest to znow tak powazne jak wyglada:-p:-p

Tricolor,super ze juz jestes w domciu,bedziesz po tych badaniach spokojniejsza,duzo teraz dbajcie o siebie i odpoczywajcie.:blink:

Lenka moja mala tez straszny bokserek z niej jest,wczoraj jak bylam robic to $D,to sobie lerzala,a nozki i raczki to doslownielataly jej po calym brzuszku,az sie techniczka pytala czy ona tak zawsze,okropnie fajne przezycie zobaczyc tak dokladnie dzidzie,bardzo zaluje ze z Viki nie robilam 4D.Dostalismy dysk z nagraniem i az 30 zdjec na nim wiec jest co wybierac:-)

Uciekam do lozeczka jak mam dzisiaj okazje bo maz w domu,to sie troszke zajmie Viki

Milego niedzielnego popoludnia:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry