reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie dziewczyny.
U nas też słonecznie, J. z córcią na spacerku poobiednim. Ja mam chwilkę dla siebie. Chyba się położę bo dzidziuś badzo ruchliwy. Wypycha mi żeberka;-)
Miłego dnia życzę wszystkim
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Dzisiaj wypiasli mnie ze szpitala. Musiałam tam siedzieć przepisowe 3 doby, ale było ok. Udalo mi sie na fajne dziewczyny trafić więc mogła bym nawet tam dlużej poleżeć ( chociaz nie koniecznie ;-)) Jedna dziewczyna byla w 35 tyg z trojaczkami, a inna zaczeła rodzić w pokoju :-) ( urodzila 3 godzi poźniej córeczkę )

Jest sliczna pogoda u nas, ale jestem tak spiaca, że wcale mnie to nie rusza :-) Dobrze, że na obiad do rodziców jedziemy bo sama nie miala bym "sily" go zrobic :-)
 
Witaj tricolor a tak sie zastanawiałam gdzie sie podziałas...napewno pisałas o szpitalu ale widocznie musiałam nie doczytac.Bardzo dobrze ze juz jestes w domku i macie sie dobrze ale po szpitalu to człowiek berdziej zmeczony jak przed bo od lezenia nic nie robienia meczy sie człowiek bardziej jak pózniej trza wrócic do rzeczywistosci i zrobic cokolwiek.
Duzo zdrówka zycze i odpoczywaj ;-)
 
Dzieki za powitanie dziewuszki ;-):-)

Niby tylko 3 dni, a faktycznie jakos tak łozko "wyciaga" z człowieka siły :-)

Wyniki dopiero za 3 tyg. Co i jak z badaniami napisze na zaraz na watku o zdrowiu :-)
 
Cześć dziewczyny :-)

Dzisiaj wypiasli mnie ze szpitala. Musiałam tam siedzieć przepisowe 3 doby, ale było ok. Udalo mi sie na fajne dziewczyny trafić więc mogła bym nawet tam dlużej poleżeć ( chociaz nie koniecznie ;-)) Jedna dziewczyna byla w 35 tyg z trojaczkami, a inna zaczeła rodzić w pokoju :-) ( urodzila 3 godzi poźniej córeczkę )

Witaj po szpitalu, odpoczywaj i szybko wracjaj do siebie!
 
czesc dziewczyny

nie bylo mnie przez ten tydzien wczoraj wlasnie wrocilam od siostry ale w poniedzialek znow jade jej pomagac.nadrobilam wlasnie zaleglosci bo troche sie rozpisalyscie.
dzis byla sliczna pogoda wiosna mi pachnialo.bylam na dlugim spacerku.i chyba tak sie dotlenilam ze padam.zaraz ide do wanny i do lozka kosci poprostowac.
pozdrawiam
 
Martusia ale Ci zazdroszczę! Ja swojego M. nie widziałam już od 18.01.:-( Na szczęście przyjeżdża w czwartek, ach już się nie mogę doczekać:tak::-D:-D:-D oj się będzie działo się...:-p;-)
.

Ehhh...ja swojego K nie widzialam od listopada i jeszcze 2 miesiace nie bede widziala:-( Oby tylko przed porodem wrocil....umieram z tesknoty za Nim:-(

Cześć dziewczyny :-)

Dzisiaj wypiasli mnie ze szpitala. Musiałam tam siedzieć przepisowe 3 doby, ale było ok. Udalo mi sie na fajne dziewczyny trafić więc mogła bym nawet tam dlużej poleżeć ( chociaz nie koniecznie ;-)) Jedna dziewczyna byla w 35 tyg z trojaczkami, a inna zaczeła rodzić w pokoju :-) ( urodzila 3 godzi poźniej córeczkę )

Jest sliczna pogoda u nas, ale jestem tak spiaca, że wcale mnie to nie rusza :-) Dobrze, że na obiad do rodziców jedziemy bo sama nie miala bym "sily" go zrobic :-)

Witaj z powrotem :-)

Magni...witaj rowniez, ciesze się ze z Malenstwem wszystko ok.

A ja dzisiaj mam dzien leniuchowania....wczoraj zrobilam zakupy wiec dzisiaj tylko posprzatalam w domku i zrobilam obiadek no i sobie lezakuje :-) Obejrzalam Valkirie...polecam i zaraz chyba pojde spac bo jakies zmeczenie czuje:-)
Milego wieczorku
 
reklama
Witam chyba jestem tu dzis pierwsza!!!! Czyzby wszystkie czerwcóweczki leniu****a w niedzielne dopołudnie?
U mnie rosołek sie gotuje mój S wczoraj przyjechał ale niestety dzis wieczorkiem juz wyjezdza do pracy i tak co tydzien.Mysle ze na spacerek pójdziemy po obiadku bo pogoda fajna a mi sie tak zachciało lodów ze jak ich dzis nie zjem to niewiem.
Miłego dnia zycze wszystkim dziewczynka Buziaki :-)
 
Do góry