reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Chocoblok, Malutenka gratuluję DZIEWCZYNEK!:-)

Ja byłam wczoraj na wizycie u gina i chciałam płeć poznać ale niestety dzidzia się wypięła:-p na rodziców. :-D Następne podejście 9 lutego na usg 3d/4d .
 
reklama
Hej kobietki,

Ja ostatnio mam urwanie glowy w pracy i tez nie mam za bardzo czasu pisac :( Nastepny tydzien wolny wiec mam nazieje ze odespie sobie troszke.

Dziewczyny gratuluje wam wszystkim synusiow i coreczek :tak::tak:Przepraszasm ze nie kazdej z osobna ale zaleglosci nie pozwalaja... W kazdym razie fajnie jest znac plec wtey wszystko wydaje sie juz takie realne.

Martusia- wspolczuje Twojemu mezowi moja mama miala kamienie w nerkach wiec wiem jaki to bol- a meszzyznie chyba jeszcze trudniej
 
Witajcie!

A moje maleństwo od jakiś 2 tygodni budzi mnie każdej nocy ok 1,2 i szaleje wierci się rozpycha i spać nie daje i tak przez 3 godziny ale znalazło se porę a w dzień czy wieczorem jak chcę je poczuć to cisza pewnie śpi ależ te moje kochane maleństwo się ze mną droczy.Na początku wypędzało tylno na siusiu a teraz !!!

Kalina myślałam nad zmianą lekarza ale boję się, że trafię na gorszego ten jest sierota ale cierpliwy nie popędza na wizycie zawsze robi badania ginekologiczne dzięki czemu wiem, że np. z szyjka macicy wszystko ok zawsze podtrzymuje na duchu no ale nie korzysta z możliwości jakie daje sprzęt on twierdzi, że popatrzy na dziecko jego serce i wie że małe jest zdrowe a mi to nie wystarcza skąd mam mieć pewność czy np.serduszko bije prawidłowo skoro go nie słucha tylko się na nie paczy i liczy uderzenia. Większość lekarzy nie lubi jak kobiety w ciąży zmieniają lekarza i nie chciałabym z tego powodu być przez jakiegoś źle potraktowana nie wiem czy se nie pogorszę. Nie wiem co mam robić?
chocoblok, malutenka gratuluję wam córeczek!!!:-):-):-)
 
A u mnie szpitala ciąg dalszy. Zuzi z oskrzeli przeszło na kratan i kaszle jakby miała sie udusic wczoraj nie mogła spac z powodu kaszlu do 1 w nocy:wściekła/y:. Olga ma jeszcze troche na oskrzelach szmery wiec kolejny tydzien siedzenia w domu bez spacerow:crazy:.
 
do sylwi28

ja zmieniłam lekarza jakoś po dwoch miesiącach bo byłam niezadowolona, kobieta niby mila itd. ale nie zrobiła mi ani razu badania ginekologicznego, nie pobrała cytologii, tylko dawała leki na podtrzymanie ciąży( mowila ze to profilaktycznie) i miałam 3 razy robione usg w ciągu 2 mies.
zastanawiałam sie czy zmienić lekarza, że może wie co robi ale czułam jakiś taki niedosyt, wiec zmieniłam a to byl w sumie początek i nie żałuję, powiem , że jeżeli miałabym obawy to zrobiłabym to znowu, Przecież możesz pójść jednocześnie do innego i zobaczysz ci będzie ci lepiej odpowiadał
 
Witajcie!

A moje maleństwo od jakiś 2 tygodni budzi mnie każdej nocy ok 1,2 i szaleje wierci się rozpycha i spać nie daje i tak przez 3 godziny ale znalazło se porę a w dzień czy wieczorem jak chcę je poczuć to cisza pewnie śpi ależ te moje kochane maleństwo się ze mną droczy.Na początku wypędzało tylno na siusiu a teraz !!!

Kalina myślałam nad zmianą lekarza ale boję się, że trafię na gorszego ten jest sierota ale cierpliwy nie popędza na wizycie zawsze robi badania ginekologiczne dzięki czemu wiem, że np. z szyjka macicy wszystko ok zawsze podtrzymuje na duchu no ale nie korzysta z możliwości jakie daje sprzęt on twierdzi, że popatrzy na dziecko jego serce i wie że małe jest zdrowe a mi to nie wystarcza skąd mam mieć pewność czy np.serduszko bije prawidłowo skoro go nie słucha tylko się na nie paczy i liczy uderzenia. Większość lekarzy nie lubi jak kobiety w ciąży zmieniają lekarza i nie chciałabym z tego powodu być przez jakiegoś źle potraktowana nie wiem czy se nie pogorszę. Nie wiem co mam robić?
chocoblok, malutenka gratuluję wam córeczek!!!:-):-):-)

Sylwia - nie musisz od razu zmieniać lekarza.Może po prostu pójdź do innego na konsultacje ( powiedz mu, że twój jest na urlopie, a już dawno się nie badałaś;-)) i przy okazji zrób wszystkie badania i obserwacje u niego , jakie się da. Ja bym tak długo nie wytrzymała w niepewności. A tak się upewnisz i spokój:-)

Tacjana- witaj w klubie!
 
reklama
sylwiaa28 widzę ,ze i anyya ( dzięki za powianie:-) )ma podobne zdanie do mnie i dobrze radzi , powiedz ze twój lekarz jest na urlopie czy coś, jak masz się denerwować to nie ma co!

dziewczyny mam jeszcze pytanie, bo mam termin usg na 17 lutego ( poznamy w końcu płeć - tzn. mam nadzieje) i idę na to zwykłe usg, ale zastanawiam się jak to jest z tym usg 3/4D czy może któraś była na takim, albo wie, kiedy najlepiej iść , co o tym sądzicie. u nas takie badanie kosztuje 200 zl. jezeli takie usg jest faktycznie o wiele bardziej praktyczne, to moze sie potem zdecydujemy.

 
Do góry