reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dawno nie pisałam gratuluje wszystkim mamusiom synków i córeczek :) Ja sie dowiedziałam wczoraj, że będzie córa :) także czekamy na nia z niecierpliwoscia ogromna!
 
reklama
Hej

Zdrowka wszystkim :*

Dzis sie znow wylenilam na calego hehe
Tata kolo nas skacze non stop :-)

Maz sie rozchorowal :-(
Byl dzis u lekarza i zdiagnozowali kamienie w nerkach.
Cholera no :wściekła/y:
Jutro idzie na USG.

Dzis tez poprzegladalm ciuszki po Sandruni. Rany julek ile sie tego sie nazbieralo, nawyciagalam tyle tego i konca nie bylo. Powybieralam te fajniejsze, a reszte obfotografowalam i mam zamair na allegro wystawic. Ale czy tozrobie ton ie wiem :-p I czy ktoskupi tez nie wiem :-p

Ale ta mala zabka sie dzis wiercila :-):tak:Nozki ma na dole i cale podbrzusze mi skakalo, az siedziec n iemoglam bo sie rozpychala :-)

Spokojnych snow
 
Sabin102 pisze:
Dziewczyny, mam problem. Dziś odebrałam wyniki na mocz i krew i się załamałam. Mocz po raz 5 od początku ciąży nieciekawy a mianowicie: śladowe białko, liczne leukocyty w polu widzenia i liczna flora bakteryjna.Walczę z tym dziadostwem od początku ciązy( teraz jestem 22 tc) ale jest ciągle podobnie. Brałam podobno super lek-w/g lekarzy monumal czy jakoś tak, ale nic się nie zmieniło, potem duomox- nadal lipa, cały czas podjadam urinal, herbatki z żurawiny, woda z cytryną i ogólnie walczę z tym długo różnymi metodami
Ponoc dobry jest Urosept i Furaginum.
Nie mialam takich problemow wiec nie weim.

Lenka gratuluje synusia :tak::-)

Andzia111 gratuluje Oskarka:tak::-)
Super fotki :-) Piekny dzidzius :tak:

Malutenka gratuluje corci:tak::-)
 
chocoblok, malutenka gratuluję córeczek. Teraz zaczął się wysyp dziewczynek. Zobaczymy jaki będzie ostateczny wynik. :-D
 
Ufff...od wczoraj probuje nadrobic watek Czerwiec 2009....w koncu skonczylam:-D Jakos nie mam ostatnio czasu na pisanie:sorry2:, w pracy mlyn, poza praca tez...czas leci nie wiadomo kiedy. Z tego wszystkiego po USG, ktore mialam w zeszly piatek zapomnialam Was poinformowac, ze u mnie bedzie prawdopodobnie Iga.....ale to nic pewnego bo tak sie ulozyla ze nic nie bylo widac. Lekarz tylko powiedzial....wyglada mi na corke, ale glowy nie dam sobie uciac;-) Tak wiec po cichu liczymy z Mezem ze jednak bedzie Igor:-D Ale najwazniejsze ze Malenstwo zdrowe (chociaz serduszka i zoladka lekarz nie mogl dobrze obejrzec), wazy ok 400 g (wg USG z 23stycznia), termin porodu wg USG to 8 czerwca a wiec zmiana niewielka :-D Mam zdjecia ale sa tak male ze nie da sie zeskanowac...znaczy nic nie bedzie widac, wiec nic nie wkleje. Na nastepne USG za miesiac biore plyte i wszystko bedzie nagrane. Nowy lekarz, u ktorego bylam jest super - bardzo mily i konkretny. No i mala kopie jak sie patrzy...uczucie jest boskie:-)
Wszystkim Mamusiom, ktore znaja plec...gratuluje...ale przewaga synkow znaczna chyba sie zrobila:-D
A tym, ktore choruja zycze szybkiego powrotu do zdrowia...mnie na szczescie choroba na razie omija.
Przez weekend postaram sie nadrobic pozostale watki, teraz wracam do pracy...milego dnia Czerwcoweczki
 
reklama
Witam

wszystkie dziewczyny, jeżeli nie macie nic przeciwko temu chciałabym do Was dołączyć, a trafiłam tu na forum bo szukałam na czym polega badanie to z glukozą.jestem w 20 tyg ciąży, termin mam na 12 albo 18 czerwca, można dołączyć:-)?
 
Do góry