reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

skurcze- to brak magnezu.... koniecznie lekarzowi trzeba powiedzieć...

.. ale z tymi imionami to jest kłopot... w ostatniej ciąży.. jeszcze w dwa tygonie po porodzie nie mielismy imion.... nie umieliśmy sie zdecydować.... teraz postanowiliśmy wybrac za wczasu... troche mieliśmy problem.. bo chcieliśmy imiona brzmiące dwujęzycznie tak samo (albo podobnie) jedenk zostało że będą obcojęzyczne...

a w tym roku jest wogóle wysyp chłopaków.... :-)...
jakie wybraliście??:-)
 
reklama
dla chłopaków są: Chase, Kieffer i Noah
dla dziewczynki: Liwia, Chloe... zobaczymy....


wczesniej mielismy problem.. bo szukaliśmy imion (tak jak pisałam) dwujęzycznych... teraz będą tylko imiona amerykańskie....
 
Gratulacje dziewczyny chlopakow!!!
ja niesety nie wiem co bedzie i czekam na koniec lutego na USG.
pozdarwiam:-):-):-)

lapia WAs skurcze w nocy???

Mirabella, ja też zapewne jeśli w ogóle poznam płeć przed porodem, to dopiero pod koniec lutego!

Ja w tej ciąży nie miewam skurczy, ale miewałam w poprzedniej i - jak piszą Dziewczyny - ratunkiem jest magnez. Najlepiej taki z witaminą B6.
 
kalina_malina ja raczej też będę rodzić na inflanckiej bo tam pracuje mój gin (przeniósł się jakiś czas temu z żelaznej), no chyba, że kompletnie się z nim nie dogadam w kwestii porodu, a mam z tym niemały problem

a tak w ogóle to u nas szykuje się dziewczynka
 
kalina_malina ja raczej też będę rodzić na inflanckiej bo tam pracuje mój gin (przeniósł się jakiś czas temu z żelaznej), no chyba, że kompletnie się z nim nie dogadam w kwestii porodu, a mam z tym niemały problem

a tak w ogóle to u nas szykuje się dziewczynka

Oooo... a cóż to za lekarz? Chociaż ta niemożność dogadania się... :-D
 
reklama
nazywa się Gawroński
a to "niedogadanie się" to raczej mój problem nie jego ;-) (ale tak publicznie to nie czuję się na siłach o tym pisać), chodzę do niego prywatnie już od wielu lat i jestem zadowolona, na pewno przyjmuje w grodzisku, milanówku i chyba w brwinowie
do tego programu, o którym pisałaś są chyba dedykowani lekarze i jego tam nie widziałam
 
Do góry