reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Już wiem, co Wam zapomniałam napisać! Przypomniałam sobie :-p
Otóż szanowny ZUS (jak mawia mój znajomy - Zakład Utylizacji Szmalu :-D) powinien mi już wypłacić
2 pensje
:szok:
Nie dostałam ani jednej jak dotąd, a już zaraz wejdzie trzecia! :angry:
W takiej chwili wolałabym, aby moja firma zatrudniała więcej niż 20 pracowników.
A tak to d**a - jestem skazana na tą bandę :angry:
 
reklama
Już wiem, co Wam zapomniałam napisać! Przypomniałam sobie :-p
Otóż szanowny ZUS (jak mawia mój znajomy - Zakład Utylizacji Szmalu :-D) powinien mi już wypłacić
2 pensje
:szok:
Nie dostałam ani jednej jak dotąd, a już zaraz wejdzie trzecia! :angry:
W takiej chwili wolałabym, aby moja firma zatrudniała więcej niż 20 pracowników.
A tak to d**a - jestem skazana na tą bandę :angry:
no niestety tak to jest z tym zusem....chyba rzadko kiedy płacą w terminie :no:
 
andzia111 pisze:
mój gin powedział że ten test obciążenia glukozą to standardowe badanie , niewiem jak to przełkne i to na czczo :no::no::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled: i jeszcze to czekanie na niewiadomo co .

martusia witaj w kraju teraz to jesteśmy prawie sąsiadki.
W irlandii jak pytalam o ten test to stwierdzili, z ejak nie bylo cukrzycy w rodzinie i jezeli wyniki badan moczu sa dobre to nie robia:dry::baffled:

andzia dzieki za powitanie :-) masz racje teraz to zut beretem ;-):-)

Monika_M gratuluje synusia :-)
Duzy dzidzius :tak:

Tau cudownie, ze i u Was jest wszystko na swoim miejscu:tak:

Margarytka Tobie tez gratuluje synusia :-)

JA juz ide spac bo ledwo na oczka patrze,a moja gwiazdka znow pewnie kolo 8 wstanie a ja razem z nia ;-):-)

Spokojnej nocki
 
Dziewczyny gratuluję SYNUSIÓW:-):-)
. A ja trochę ponarzekam na Urząd Skarbowy, doczepili się że za tanio kupiliśmy mieszkanie i że to nie jest cena rynkowa. Rozumiecie coś z tego? :confused: Kupiliśmy mieszkanie z ogłoszenia, to jak to może nie być cena rynkowa. :confused: Karzą nam zapłacić różnicę podatku niby 426 zł nie jest dużo, ale ja juz za to mogłabym kupić wózek dla dzidzi. Piep...ne urzedy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
a zrobilas zdjecia mieszkania? typu stary zniszczony parkiet stare okna zniszczone ściany ?? My tez mielismy problemy ale jak pokazałam im zdjecia to oczy na wierzch wyszly mieszkanie bylo jakby tornado przeleciało tak zniszczone...
 
A to ze sie czepiaja to standard ,my jak kupowalismy dom to tak samo ze cena zanizona, ale jak zobaczyli w jakim stanie i ze kredy zaciagniety w tej wysokosci to dali spokoj.
 
Witam dziewczynki:-)

Ech z urzedami tak własnie jest zazwyczaj czepiaja sie sami nie wiedza czego.

Gratuluje wszystkim mamusią SYNECZKóW !!!! Faktycznie obrodziło w chłopaków ha ha ha alemoze niebawem bedzie tydzien dziewczynek i obrodzi w dziewczynki.

Ja dopiero wstałam to i tak wczesnie bo zbudził mnie telefon, zawsze obiecuje wyłaczyc telefon na noc i zapominam, normalnie to spałabym do 11-12 bo jak ide spac miedzy 1-2 w nocy to potem spie z rana. A poza tym drugi tydzien jestem sama w domku wiec co robic???
Ale juz za 2 dni dzieciaki wracaja z feri juz nie moge sie doczekac nareszcie bede w swoim żywiole, uwielbiam jak wszyscy sa w domu wtedy mam wszystko pod kontrolą. NO i w przyszłym tygodniu mezulka juz bede miała chociaz na troche dla siebie ech.....na niego czekam najbardziej.
Miłego dnia zycze wszystkim :-))))
 
Cześć dziewczyny.
Jak to powiedziała moja mama "chyba będzie wojna bo same chłopaki sie rodzą":-D:-D.
Właśnie wróciłam od mojej gin wyniki wyszły bardzo dobrze, tylko jakieś choróbsko się do mnie przyczepiło. Męczy mnie suchy kaszel i płuca mnie bolą:-:)-(
 
reklama
Dzisiaj mój mąż właśnie zanosi do US pismo opisujące stan mieszkania i zdjęcia. Nie da się tam mieszkać, same dziury wszystko do wymiany, może się ulitują, ale mówią że 426zł to nie dużo, może dla nich, bo dla mnie każdy grosz na remont mieszkania się liczy. Normalnie banda oszustów.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry