reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ja też po wizycie. Ale przyznam, że się nie denerwowałam ani trochę. Jakoś tak ostatnio trzyma się mnie dobry humor i pozytywne nastawienie :happy:
Powiedziałam lekarzowi o tych niby skurczach, więc dokładnie mnie pooglądał i pomacał. Powiedział, że macica jest ładnie rozpulchniona, mięciutka i jeśli miewam takie jakieś pobolewania, to raczej dlatego, że "rośniemy" :happy:
Mały nie ułożył się za pięknie do sesji zdjęciowej, jakiś taki wygięty leżał bokiem i miał nas w nosie :-D Ledwo się lekarzowi udało jakieś zdjęcie dla mnie zrobić. Kazał mi się nastawić, że teraz tak naprawdę to coraz trudniej będzie złapać ładne ujęcie, bo już za duży ten nasz Maluch :-)
Najbardziej się rozczuliłam, kiedy lekarz zapytał o ruchy, czy czuję już coś. Przyznaliśmy nieśmiało, że coś nam się udało zarejestrować, ale nie jesteśmy pewni. Kiedy pokazałam lekarzowi, w którym miejscu czułam "pukanie", to powiedział, że dokładnie w tym powinnam czuć, bo tu właśnie Bobas ma nóżki :-):-):-)
Ależ mnie to ruszyło :-)
Do zrobienia morfologia i mocz, następna wizyta 22.02 :happy:
Później wrzucę zdjęcie z USG - jedyne, na którym coś widzę :-D
Teraz lecę jeść, bo zgłodniałam jak wilk :happy:
 
Witam

Jestem juz i pisze z ojczyzny :-)

Lot minal bardzo fajnie spokojnie i szybko. Sandrusia mimo,ze wstala bardzo wczesnie to nie marudzila wogole, dzielnie sie trzymala i pieknie sie bawila w samolocie. W domu oczywisci8e moc atrakcji i kupe sprzatania hehe. No i tak to jest jak sie do domku prawie raz na rok jezdzi ;-) Ze sprzataniemjmz sie prqwoie uporalam. Teraz odpoczywam.Kolezanki zaczna nas odwiedzac, a w weekend jedziemy do tesciowki. Oj milo nam ten pobyt zleci :-)
Mniejsza dzidzia kreci sie i wierci. Kopie :-) a nawet dupcie wypina.Heheh smiesznie to wyglada bojak sie poloze na plecach to mam jedna wielka gore (pupcie) a wszedzie obiok jakbym plaska byla heheh smieje sie z edzidzia na kolankach kleczy i sie wypina :-D

Przyznam, ze nic nie poczytalam. Jutro postaram sie byc na bierzaco ;-)

Pozdrawiam i milej nocki zycze :-)
 
Ja jestem w 19 tygodniu i jak miałam takie twardnienie to lekarz kazał brać 3x2 no-spy... jak na razie jest ok..tylko czasem jak dużo chodzę to mam takie dziwne uczucie jakby mi bardziej brzuch ciążył:confused::-(
 
reklama
Aga29 gratuluje synusia.
U mnie tez od dwoch dni klucia ale brzuch mi nie twardnieje. Moze taki teraz okres wszystkie mamy. Ale za to maly to mi sie rozszalal...:tak:. Tak sie rusza ze az mi brzuch podskakuje a co bedzie pozniej...
 
Do góry