reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
hip hip huraaa Dominika my teraz bedziemy potrzebowac kazdego grosza fakt ze odprawa dla mojego M calkiem spora ale wiesz kasy nigdy nie za wiele :)

a słyszalas cos o zasilku po 24 tygodniu ciazy podobno druki bierze sie z job center??
 
Witajcie
A u mnie bez antybiotyku si e nie obędzie, byłam dziś u lekarza bo temp doszła 38.7:baffled:j kaszel straszny
Trochę się naczekałam bo 2h :angry:już miałam dość
Plus taki że sprawdziła pani doktor czy serduszko bije:tak:troszkę moję się brać antybiotyk, ale to lepsze niz taka wys temp, w nocy spać nie mogłam bo i kaszel
mnie dusił to goraczka doszła:-(
A jak ja mam przy dziecku si e położyć i wypoczywać....
 
Hej wczoraj widziałam mojego maluszka:)bylam tak podekscytowana tym widokiem,że trudno mi było skropnąć coś na forum. Jest taki zgrabniutki i bardzo aktywny.Widziałam jak ogląda sobie rączke z każdej strony-głaskał sobie buźke. Widziałam nóżki,ale trzymał je złączone wciąż-taki urwis.Więc jeszcze nie wiem jakiej płci jest.Ale wczoraj wyglądał tak fantastycznie-że nie ważne co będzie. Ma 89mm-wydaje mi się,że to w porządku-jestem w 15 tyg. Gdybym miała wybór jeszcze raz czy zajść w ciąże nie zawachałabym się ani chwili-dzidzia dala mi takiego powera wczoraj-że już tak nie narzekam na samopoczucie-ważne,że z nią wszystko ok. Jak uda mi się zeskanowac zdjecie to wkleje na forum z brzuszkami
 
Hej kobitki ;-)

Wczoraj wieczorem byla u nas policja w zwiazku z tym morderstwem. Chodza po sasiednich domach i wypytuja czy cos slyszelismy i czy znalismy ta rodzine. Do dzis do mnie nie dociera co sie stalo. Jak jakis film. Czy serial W11. Straszne.
Najbardziej mi szkoda tego malego dziecka. Pytalam policji co z maluszkiem, to mowili, ze dzis ma babcia (mama zabitego) przyjechac i zabrac malego do PL.


Meva pisze:
Czy to normalne że dzieciaczek w brzuchu aż tak się wierci? Wczoraj nie spałam do pierwszej i cały czas brykał, no moze z kilkoma przerwami.
Mozliwe, mozliwe :tak::-):-)
A jakie fajne uczucie nie :-)
Sandrusia zawsze wieczorami zaczynala swoja akcje ruszania sie. wtedy kiedy ja chcialam isc spac ;-)Ale wtedy animowy nie bylo o spaniu :-)

Tau pisze:
Podobno herbatka z lisci malin pomaga w latwiejszym i szybszym porodzie.
A ja znowu slyszalam, ze woda z miodem i cytryna.
Moja ginka mi tak poradzila i pilam caly porod. Poszlo szybko ale czy od tego nie wiem ;-)

Kluseczka S bede trzymala kciuki zeby maz wrocil z nowym kontraktem.

DominikaEssex pisze:
A dla dziewczyn w UK mam dosc przyjemna informacje :)
Mianowicie, kobietki ktore maja termin porodu po 6 kwietnia 2009 roku otrzymaja 190F od panstwa na zdrowy tryb zycia w ciazy.Health in Pregnancy Grant (HiPG). Mozna sie ubiegac o druk po 25 tygodniu ciazy u poloznej. Wypisac forme, ktora podpisuje polozna lub GP wyslac i czekac na pieniazki. Nie wazne ile kto zarabia i tp. Trzeba byc tylko legalnie. Wiecej info bedzie w styczniu ale podaje stronke, na ktorej znajdziecie te informacje. :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Super :tak::-):-):-)

agata007 pisze:
a słyszalas cos o zasilku po 24 tygodniu ciazy podobno druki bierze sie z job center??
O jakim zasilku mowisz :confused::confused:

Ide cos w chatce porobic ;-)

Milego dnia :-)
 
reklama
Lenka superrr ze z malenstwem wszystko ok a to co piszesz to istna prawda nasze maluchy potrafia dac powera do zycia nawet na przekór wszystkim przeciwnosciom :)

u nas wyszlo sloneczko normalnie przekopałam juz polowe kuchni wszystko sie gotuje az milo odrazu lepiej sie funkcjonuje jak sloneczko swieci :)
 
Do góry