reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Patti, bardzo mi przykro :-(Trzymaj się dzielnie...
Dla Twojego Aniołka
[*]

Znowu złe wiadomości, jak to przeczytałam, to taki stres mnie ogarnął, że aż mnie brzuch rozbolał. Mam kolejną wizytę za ponad 3 tygodnie i zastanawiam się teraz poważnie, czy nie iść wcześniej i nie sprawdzić, czy wszystko w porządku z moim maleństwem. Zwłaszcza, że te ruchy to tylko czułam jednorazowo i już się to nie powtórzyło. Do tego pogoda beznadziejna.. szaro, buro i ponuro...

martuśka23, witaj w naszym gronie!
 
I znów złe wieści :-(patti 23 przykro mi ogromnie, trzymaj się cieplutko i nie trać nadziei. Kurcze i to wszystko akurat dziś kiedy miałam taki okropny sen ehhh jeszcze 12 dni do wizyty u lekarza żeby tylko dotrwać:-(
Witam tez miło wszystkie nowe mamusie. Witajcie i rozgośćcie się, czujcie się jak u siebie. Pozdrowionka
 
Magni...mnie też czesto strach opanowuje....ale przeciez nie jesteśmy w stanie nic zrobic, musimy być dobrej mysli i wierzyć, że nas to nie spotka again ....
 
Patti - bardzo mi przykro trzymaj się dzielnie :-(
bardzo ci współczuje

Sunniva- w ciąży nie powinno się myć okien jest to nie bezpieczne z dwóch powodów nie wolno tak na dłużej trzymać rąk w górze 1) ponieważ mięśnie macicy się napinają i może nawet dojść do krwawienia, 2) gdy masz ręce w górze to wiadomo, że równowaga kobiet ciężarnych jest zachwiana i wtedy łatwo o omdlenia i upadek np z taboretu na którym stoisz raz , dwa ,trzy i tragedia gotowa są kobiety kture umyły sobie okna, okna były lśniące ale co z tego jak straciły dziecko:-( lepiej jak oddasz to wyzwanie mężowi:-) daj mu się wykazać nie myj okien.

AnsiaM cieszę się bardzo, że z dzidzią wszystko wporządku:-)

Agatko wracaj szubko do zdrowia kuruj się nie daj się chorobie :-)

Kulseczko fajnie, że w końcu macie już prąd bo bez prądu brrr ależ ty się nerwów najadła przez ten pożar całe szczęście, że się nic niestało wam :-)
 
Pati, przykro mi. Trzymaj sie cieplutko!
Znowu złe wiadomości, jak to przeczytałam, to taki stres mnie ogarnął, że aż mnie brzuch rozbolał. Mam kolejną wizytę za ponad 3 tygodnie i zastanawiam się teraz poważnie, czy nie iść wcześniej i nie sprawdzić, czy wszystko w porządku z moim maleństwem.
ja tez dola zalapalam. Tym bardziej, ze zastanawialam sie nad usg w tym tygodniu dla uspokojenia, ale nie chcialabym. Tez mam jeszcze 2 tyg. jak ja to wytrzymam....

martuśka23, witaj!!!
 
reklama
Czesc dziewczynki

ja nadal zdycham nasmarowalam stopy wczoraj olejkiem kamforowym troszke lepiej ale gardło boli no coz trzeba wziasc sie w garsc i do roboty jutro uczelnia w piatek tez a w sobote zajecia z pl dziecmi w szkole chyba nie mam czasu chorowac :D


Kochane nie dajmy sie zwariowac!!!! stres jest gorszy dla malenstwa niz brak usg wiec glowa do gory a nos w chmury :D
 
Do góry