reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Jak bedziemy chcialy byc tak dokladne to polowa urodzi w maju a reszta w lipcu i co zostanie nas garstka z polowy czerwca tak?? ale jestescie juz chcecie uciekac
 
reklama
Oj dziewczyny,nic mi sie dzisiaj nie chce wczoraj wybralam sie z Viktoria pieszo do centrum handlowego a to prawie 2.km,przedtem wiecej spacerowalam,ale teraz widocznie z kondycja gorzej,chcialam skorzystac bo byla ladna pogoda.no a potem rundki po sklepach...Obiecalam sobie ze jak tylko pogoda bedzie w miare bede codziennie z mala wychodzic na dluzej i sie dotleniac
Tylko jak dluzej chodze to tez mnie zaczyna ciagnac w dole brzucha,taj ze wczoraj co chwile szukalam laweczki aby przysiasc na chwilke.
W nocy wstaje co dwie h.na siku do lazienki zebym nie miala tak samo z Viki to bym sie zaczela martwic,ale wiem ze nocne wedrowki utna sie dopiero po porodzie..
Co do daty porodu to nigdy nie wiadomo...trzeba jednak liczyc sie z tym ze dwa tyg.w jedna strone albo dwa w druga,moja wiki urodzila sie 3 dni po terminie,jakos sie jej nie spieszylo a ja juz mialam dosyc bo bylo pelnia lata,nawet dzien przed data poroduwybralam sie z mezem na dwugodzinny spacer po parku gdzie doslownie skakalam po pagorkach ...i nic dzidzia uznala ze jeszcze nie czas.
 
Ja gdzieś słyszałam, że termin porodu jest trochę związany z częstotliwością miesiączki. Jeżeli była regularna co 28 dni to poród będzie wg wyliczeń z OM, jeśli rzadziej to po terminie, jeśli częściej to przed. Co do córki mi się sprawdziło, urodziłam po terminie, i wiem że koleżance się sprawdziło, bo miała bardzo regularnie i urodziła tak jak jej wyliczyli.
 
Hej

Melduje sie po wizycie na USG.
Wizyta ekspresowa ;-) wszystkie wyniki krwi dobre, mocz tez ok :tak:USG mi lekarka robila dzidzia ladnie sie rozwija i ladnie rosnie. Wszystko w porzadeczku. Moja zabka znow raczkami i nozkami machala, a najbardiej upodobala sobie lezenie z raczkami zlozonymi pod brodka :tak: Serduszko pieknie bije i tylko sie cieszyc :tak::-) Termin porodu z USG ten sam co wczesniej czyli 05 czerwiec 2009r. Pytalam lekarke o plec to powiedziala, ze jeszcze nie widac i ze dopiero mozna poznac przy 28tc. Mowilam, ze bardzo jestem ciekawa jaka plec bo ciekawi mnie czy sprawdza sie moje odczucia, przy pierwszej ciazy sie sprawdzily a teraz czuje sie dokladnie tak samo jak za pierwszym razem. Lekarka usmiechnela sie i powiedziala ze wszystko mozliwe ze cialo samo mi przekazuje :tak::-) Hehe zobaczymy ;-):tak:
 
Dziewczyny, przed chwilą skończyłam oglądać film "16-letnia mama" i normalnie jeszcze ryczę jak bóbr :tak: ach te hormony....

anwisniewska, ja zawsze miałam nieregularne i długie cykle (zawsze powyżej 32 dni), a synka urodziłam 5 dni przed terminem, więc chyba ta teoria nie zawsze się sprawdza :-)

Idę spać, bo padam na twarz... dobranoc!
 
a ja mama regularne i 40tc nie doczekałam :-)....

wczoraj miałam usg i maluszek pieknie rośnie -) jestem szczesliwa...ale pełna obaw jak zawsze :-)
 
No i nastepny poranek w pracy. Wczoraj bylismy w restauracji i tak sie najadlam, ze gdy tylko przyjechalismy do domu musialam zwrocic polowe :-( bo moj zoladek zaprotestowal, a takie dobre bylo:-p
Dzis mnie juz od rana mecza mdlosci, a juz myslalam ze mi przeszlo, eh

Milego dzionka mamuski
 
Dzieńdoberek

Dziś ja chodzę jak na szpilkach o 18 mam wizytę u ginka tak się boję już od tygodnia nie mogę spać jestem chyba jakaś nawiedzona tyle razy se obiecywałam, że koniec z nerwami ale jakoś mnie nosi, do 18 tyle czasu, że chyba zwariuję.

Martusia świetnie, że z dzidzią wszystko dobrze, no ciekawa czy twoje przeczucia się sprawdzą.

Pixella na pewno będzie dobrze nie zamartwiaj się tak skoro już któryś raz widziałaś bijące serduszko to na pewno już nic się nie stanie dzidzia nie zniknie a serduszko będzie biło juz zawsze ja obiecałam se, ze po dzisiejszym USG jak będzie wszystko dobrze to postaram się wyluzować i jej nie stresować niech dziecko rozwija się spokojnie

Nanya ja też ryczałam na tym filmie bardzo mnie wzruszył, śniło mi się później pewnie przez ten film, że musiałam oddać swoje dziecko. Ostatnio po każdym obejrzanym filmie śnią mi się jakieś sceny z niego które dotyczą mnie nieraz sa to takie głupoty:szok: och te hormony:szok:
 
reklama
Czesc Dziewczyny :-)
A jednak L4 w ciazy co jakis czas to super pomysl...drugi dzien spania do 9 i od razu lepiej sie czuje...pogoda w Olsztynie dzisiaj piekna...sloneczko swieci, zero chmur...ide zaraz na spacer ;-) Trzeba sie troche dotlenic bo wczoraj caly dzien w domu siedzialam, a wlasciwie lezalam :-) Cos mnie brzuch pobolewal...chyba obiadu za duzo zjadlam :-) No i przez to ze bylam wyspana to You can dance obejrzalam do konca...moja faworytka wygrala...yuupi :-)
No to milego i slonecznego dnia Mamuski;-)
 
Do góry