reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam! Ale dawno mnie tu nie było, ale trochę tu pusto:-( Nasze "czerwcowe" dzieciaczki już takie duże, czasem myślę, że można by pomyśleć o drugim brzdącu, ale tylko czasami mam takie pomysły, świadomie nie zdecydowała bym się narazie na dzidzię, ale jak los tak zdecyduję, to będziemy się cieszyć z drugiej pociechy. ;-)
 
reklama
Kikis- ja też jestem po cc i mój lekarz mówił, że jest zalecany chociaż rok przerwy, ale on osobiście radzi dwa lata. nasze skarby mają prawie półtora roczku więc chyba nie jest źle. Gratuluje i dużo zdrówka życze!!!

Monika M- a jak tam Twój skarb w żłobku już czuje się swobodniej???

Pozdrawiam wszystkie mamuśki:-)
 
byłam u lekarza i mnie uspokoił:)
jestem w 8 tyg a maluszek ma 1,14 cm

termin mam tydzien wczesniej niz przy pierwszm dziecku :)
 
Kikis Gratulacje,,,U nas juz dwa urwisy mam w domu,ja bym chciala kiedys jeszcze jednego bobasa,ale moj maz juz nie zabardzo,no zobaczymy

Moja Gabi juz od piatku ma biegunke,w pniedzialek i wczoraj byla masakra po prostu nie wyrabialam na zakretach przy zmienianiu malej pieluszki,w nocy tez bylo zle dzisiaj juz lepiej tylko mala dalej nie je,nawet mleka nie pije tylko wode i sok....przyczyna sa zabki,oj ale te nasze malenstwa sie musza nameczyc:
 
Dziewczyny gratulacje :-D

Dzisiaj robiłam HCG jestem w 5 tygodniu :-D huuuuuura, w poniedziałek pierwsza wizyta u gina


No a suwaczka nie mogę zrobić, nie wiem dlaczego mój się nie pokazuje. Zielona zobaczyłam teraz na Twój suwaczek i między naszymi Piotrusiami jest 4 dni różnicy. A druga dziewczynka? Super parka :)

Kikis ja też jestem po cc. Mój lekarz pozwolił mi na drugą ciążę już jak Piter skończył pół roku, w sensie na starania się.
A jest to doktor do którego chodzę 10 lat i prowadził różne ciąże moich koleżanek, więc mam do niego wielkie zaufanie. Więc nie masz się co martwić wszystko będzie dobrze. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry