reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej dziewczynki. Dawno mnie tu nie było ale praca dom praca dom a w domu ciągle chore dziecko ;( teraz siedzę na zwolnieniu więc częściej będę tu wpadać. Zielona gratuluję córeczki, ja też bym chciała córkę ale świadomie na drugie dziecko się nie zdecydujemy przynajmniej w najbliższej 5 latce. :)
 
Hej dziewczynki. Dawno mnie tu nie było ale praca dom praca dom a w domu ciągle chore dziecko ;( teraz siedzę na zwolnieniu więc częściej będę tu wpadać. Zielona gratuluję córeczki, ja też bym chciała córkę ale świadomie na drugie dziecko się nie zdecydujemy przynajmniej w najbliższej 5 latce. :)

A czemu nie chcecie? Pytam bo sama chciałabym drugą córę, ale też nie wiem kiedy i czy w ogóle :(((
 
witajcie czerwcowki, od dłuzszego czasu bolał mnie brzuszek byłam na usg i lekarz powiedzial mi ze wszystko jest wporzadku, nie ma zadnych zmian a wszystko wskazuje na zblizajacy sie okres.pytalam o ewentualna ciaze to usłyszalam stanowczo WYKLUCZONE. tyle ze okres nie przyszedl a bole pozostały. zrobiłam test i wyszlo ze jednak jestem w ciazy.

Martwie sie bo jestem po cesarskim a ponoc po cesarskim trzeba dluzej odczekac przed kolejna ciaza.
czy ktoras z czerwcowek w ciazy tez jest po cesarskim ?
 
kikis- czytałam na temat ciąży po cc. I pisze,że okres rekonwalestencji trwa ok. 1 roku. Po tym okresie można starać się o kolejne dziecko. Myślę, więc,ze nie masz się o co martwić. Także gratuluje fasolki:) Napisz do nas jak juz będziesz po wizycie:)

A u nas ostatni miesiąc był cieżki, mały był płaczliwy, wciąż coś wymuszał. Czytałam,ze to taki okres i trzeba przetrwać. Ale okazało się,ze co innego było powodem. Adasiowi wyszły 3 ząbki w ciagu tygodnia i znów zrobił się grzeczny. Już tak nie piszczy i słucha się rodziców.
 
Kikis gratuluje.
Ja pytałam mojej ginekolog o ciążę po cc (bo takowe miałam) i powiedziała że gorzej będzie jak zajdę w ciągu pół roku, a potem to już wszystko będzie ok. Nasze maleństwa mają już około 1,5 roku więc głowa do góry wszystko będzie okej. Daj znać jak już będziesz po wizycie. Bo pewnie to początek ciąży i na usg jeszcze nic nie było widać.
Grzybka- ja bym chciała dzieciątko kolejne ale nie mamy warunków mieszkaniowych i finansowych. Dopiero co wróciłam do pracy, jestem na cenzurowanym i mam czas "poprawy" do marca. Zostałam najgorszym pracownikiem w wydziale bo poszłam na rok na wychowawczy :zawstydzona/y: więc rozumiesz.... A dodatkowo teraz ciążę muszę planować bo mam problem z tarczycą itp.
 
Ostatnia edycja:
witajcie czerwcowki, od dłuzszego czasu bolał mnie brzuszek byłam na usg i lekarz powiedzial mi ze wszystko jest wporzadku, nie ma zadnych zmian a wszystko wskazuje na zblizajacy sie okres.pytalam o ewentualna ciaze to usłyszalam stanowczo WYKLUCZONE. tyle ze okres nie przyszedl a bole pozostały. zrobiłam test i wyszlo ze jednak jestem w ciazy.

Martwie sie bo jestem po cesarskim a ponoc po cesarskim trzeba dluzej odczekac przed kolejna ciaza.
czy ktoras z czerwcowek w ciazy tez jest po cesarskim ?


Jesteś już wystarczająco długo po cesarce, choć to też sprawa indywidualna danego organizmu:) Bolał Cie brzuszek? Tzn ciąży nie planowałaś, nie zabezpieczałaś się w żaden sposób???
 
reklama
Monika_M to Ci współczuję. Każdy pracownik ma prawo do macierzynskiego i wychowawczego i uważam, że to chamstwo ze strony pracodawców robić takie problemy, Jak nie będzie dzieci, kto będzie pracował???
A mnie pracy brakuje. Mała jest cudowna, ale chciałabym spełniać się też na innych polach :( No i brak kasy dobija :(((
Ostatnio wróciłam do rysowania i malowania to mi daje jakieś tam spełnienie ;)
 
Do góry