reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witaj KluseczkoS.
Ja chciałam do Rotundy bo ten szpital cieszy się dobrą opinią, ale podobno jest na maxa przepełniony, po za tym jest rejonizacja a więc wrzucono mnie do Coombe.
Na kiedy masz termin??? ja na 17.06
 
Ja mam na 12 i jestem umowiona do Rotundy. 1rwsze spokanie 20 stycznie i z tego co wiem to nie musisz byc z rejonu. Ja pol roku tamu bylam tez zapisana do rotundy a mieszkalam wtedy na Tallaght.
 
Ja prosiłam do Rotundy i mnie GP wpisała do Coombe. Powiedziała mi, że na upartego może mnie wysłać do Rotundy, ale ciężko jest z miejscami- tłok, po za tym daleko itd. Marudziła trochę więc zgodziłam się na Coombe. Ja mieszkam na Tallaght i twierdziła, że będę miała bliżej wygodniej i niby też tam nie jest źle. Jak jest w rzeczywistości to się okaże w czerwcu :-)
 
Hmmm ja bylam w Medicusie a oni zawsze kieruja do rotundy. Ale ja jestem zadowolona bo maja na prawde przemila opieke i teraz mam rzut beretem bo mieszkam ew centrum
 
Witajcie kochane:-)
Przeczytałam, nadrobiłam i wsio zapomniałam:-)

Agata lista świetnie wyszła:tak: współczuję sytuacji z bratem, ale nie denerwuj się tak, szkoda maleństwo tak stresować a i siebie przy okazji:tak:

Co do smaków to mam zupełnie inne niż w poprzedniej ciąży, zobaczymy czy to coś znaczy:tak:

Jeżeli chodzi o badania to ja robiłam teraz mocz, morfologię, cukier i cytomegalię.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewuszki, które będą miały na dniach wizyty i USG a tym już po gratuluję, że wszystko jest ok:tak:

Piszecie, że zastanawiacie się już nad pójściem na L4 a ja szalona właśnie wracam do pracy po wychowawczym:-) Miałam wrócić tylko na chwilę i zaraz rzucic zwolnienie, tak aby mieć płacone, ale zaproponowano mi fajne stanowisko (oczywiście nikt nie wie, że jestem w ciąży) no i postanowiłam jednak popracować:tak: Dowiedziałam się wczoraj a dzisiaj już znalazłam opiekunkę do Majki, oczywiście poleconą, nie jakąś z ulicy, no i zobaczymy, jak będzie wszystko dobrze z ciążą to parę miesięcy jeszcze popracuję.
 
Musze przyznac, ze ta lista to swietny pomysl.
I widze ze Chocoblock sie odezwal. A zastanawialam sie co z Toba.
Ja wrocilam dzisiaj z USG w wielkim szoku. Przez dwa tygodnie moj maluszek podwoil swoja wielkosc, ma juz 7,5cm! Rozciaga mnie w srodku na wszystkie strony, stad pewnie to krwawienie piatkowe. Nie moglismy z mezem uwierzyc jaki on jest juz duzy!
 
To w takim razie u mnie będzie drugi chłopak. Termin z OM pokrywa mi się co do dnia z terminem wg USG, czyli zaszłam w ciążę dokładnie w owulację. Nie ciągnie mnie w ogóle do słodyczy, jak już zacznę jakiegos batnoika, to oddaję mężowi, bo nie mogę skończyć :-)
W czasie staranek marzyła nam się z mężem dziewczynka. On do tej pory twierdzi, że "wie jak strzelał" i na pewno będzie mała królewna :-D Ja czuję, że będzie chłopak (w pierwszej ciąży też tak miałam i się sprawdziło) i chyba nawet bardziej się cieszę z takiego obrotu sprawy... dziwna jestem jakaś :eek:

A ja słyszałam jeszcze jedną rzecz a propos związku między dietą a płcią dziecka. Podobno, jak odrzuca od picia herbaty to będzie chłopiec, a jak od kawy dziewczynka.
Ja w ogóle nie piję kawy, więc nie wiem, czy to można w stosunku do mnie stosować, ale... w pierwszej ciąży uwielbiałam herbatę, a jednak urodził się chłopiec. Teraz też lubię, a na sam zapach kawy (mąż ją uwielbia) to mnie odrzuca na kilometr. Ciekawe o czym to świadczy?
 
reklama
nanya...u mnie z Wika tez się tygodnie z om i usg pokrywały a wyszła dziewczynka....:-)....tu nigdy nie wiadomo,ale jesli faktycznie sie w owulke postaralićie to raczej bedzie chłopaczyna....

anavel :-) fajnie, ze fasolek taki duży:-)
 
Do góry