reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Czesc mamuski
no moja corcia tez juz pomalu siadac zaczyna jak sie zapomni ale jednak najszczesliwsza na raczkach u mamusi;-);-)moglaby tak caly dzien wedrowac....
zabkow u nas jeszcze niet.....a objawy stale sa
Wszystkim maluszkom gratuluje postepow w siadaniu:-):-):-)
a jakie duze sa wasze dzieciaczki? moja corcia wazy dokladnie 6800 a mierzy 65 cm...
 
Moj Fifi 23 października ważył 7260 i nie mierzyli go.
Wczoraj sama go zmierzyłam i ma ponad 70 dokladniej nie udalo mi sie samej zmierzyc ale widze ze ubranka na 74 juz sie jaies krotkie robią i paluszki się w śpiochach zawijają wiec po praniu robią wyjazd do kartonu.:-D
Także w 5 mieś 23cm i 4460g.
 
Moja Laurunia tydzien temu byla wazona i miala 7580 i 65,5 cm.Chcialaby juz sama siedziec,bo lezenie juz ja znudzilo,ale jeszcze jej to niewychodzi. Przenioslam ja juz z gondoli do spacerowki i jest szczesliwa bo moze ogladac swiat.
 
moja 14.10 wazyla 7200 i miala68 cm. Teraz niewiem ile ma...
tez najszczesliwsza jest u mamy na rączkach. Chodziłyście z bobaskami na basen? Bo my się pooli przymierzamy...
 
My mieliśmy chodzić z Niną na basen, ale póki co zrezygnowaliśmy. po pierwsze: baseny, które są blisko nas mają zajęcia dla dzieci ale w basenie ogólnodostępnym więc niewiadomo co tam pływa, a temperatura wody jest około 30 stopni jak nam powiedziano, co mnie się osobiście wydaje zdecydowanie za mało. Pani na basenie nam powiedziała,żeby małą przyzwyczajać kąpiąc ją stopniowo w zimniejszej wodzie....az dojdziemy do 30 stopni....wariatka jakaś....po drugie basen, który jest fajny, dla dzieci znajduje się 30 kilometrów od nas a zajecia są raz w tygodniu po 20 minut....sam dojazd nam zajmie więcej.....więc póki co zrezygnowaliśmy. Nie wiem czy słusznie bo zawsze mowilam, że chciałabym z dzidzią szybko zacząć chodzić na basen....
 
Czesc
ja tez mysle o basenie dla malej ale chce zeby tam z tata chodzila, zeby mogli pobyc razem......:-)i pewnie od grudnia zaczna cos dzialac....
Kaska76 jestes z Żagania? ja tam chodzilam do 59 do liceum, znam miasto a pochodze z miasta oddalonego od Żagania o 25 km :-)
tutaj mieszkam od 2 lat ale czesto odwiedzam rodzicow i jezdze przez Żagań
 
reklama
My chodzimy na basen odkąd Piter skończył miesiąc, na początku pływał w piance, a teraz już normalnie,
W niedzielę pierwszy raz będzie nurkował :szok: instruktorzy (bo jest dwóch) kazali w kąpieli lać prysznicem po głowie, żeby przyzwyczajać.
Piter jest dzielny i uwielbia kąpanie nawet jak mu leję po twarzy prysznicem śmieje się :-D:-D
 
Do góry