reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja zauważyłam ze moją taka wścieklizna opętuje jak jej marchewkę daje (chyba brzusio boli ) a i jak w słoiczkach jest olej sojowy - to zwraca jedzenie :-(
 
reklama
A u nas w poniedziałek był wielki dzień - Michasia siedzi! Jeszcze jej za bardzo nie pozwalamy, ale radzi sobie nieźle:). A o zębach nie chce mi się pisać - ręce od noszenia bolą.
 
O kurczę, nie zazdroszczę... bo moje póki co śpią w nocy...

A Misia sama usiadła? moja strasznie się rwie do siadania, cały czas tylko by siedziała, ale samej to jej nie posadzę jeszcze. Julka miała 5.5 miesiąca to siadła sama...
 
Oskar sam usiadł 2 dni temu , wiercił sie turlał i trach usiadł - pobujał sie i padł hehe -zobaczymy kiedy znów spróbuje bo ja go niesadzam ,no chyba że na kolankach albo w chodziku . he he to chyba powinno być w innym dziale -oby Kasia spała i niewidziała :-p

Załączam dowód :tak: tego postępku :sorry2:
 

Załączniki

  • siesze 024.jpg
    siesze 024.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 54
  • siesze 025.jpg
    siesze 025.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 48
Dziewczyny mam bardzo ważny komunikat dla wszystkich mam,
które podaja swoim maluchom mleko
Bebilon Pepti 2
Właśnie dostałam cynk od znajomej aptekarki, że firma produkująca to mleko wycofuje wszystkie puszki
z nr serii 231966 i datą ważności 01.09.2011
(można to znależć na odwrocie puszki)
W mleku z tej serii jest coś szkodliwego!!!!
 
reklama
Oskar sam usiadł 2 dni temu , wiercił sie turlał i trach usiadł - pobujał sie i padł hehe -zobaczymy kiedy znów spróbuje bo ja go niesadzam ,no chyba że na kolankach albo w chodziku . he he to chyba powinno być w innym dziale -oby Kasia spała i niewidziała :-p

Załączam dowód :tak: tego postępku :sorry2:
Andzia.. pamietaj licho nie spi :-p:-p:-pale milosiernie Ci wybaczam...:cool2:
 
Do góry