reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

A mam jeszcze pytanie, czy jak robicie mleko dla dzieciaczkow to uzywacie wody tylko zywiec zdroj przegotowanej, czy moze byc jakas inna...? Jak z tym jest w anglii?

Nie wiem jak inne dziewczyny w Anglii ale ja robie na wodzie z kranu oczywiscie przegotowanej. Woda z kranu w UK jest najczystrza w Europie. Jest bezpieczna do picia bezposrednio z kranu dlatego po przegotowaniu jest w zupelnosci wystarczajaca do mleka ktore podajesz dziecku.

Na tej stronce znajdziesz dokladniej jaka woda w jakim rejonie UK.
Water Quality information by Region 2006
 
reklama
Dziewczyny, pilnie szukam wydanie lipcowego gazety Twój maluszek!!!

Gdyby któraś miała to dajcie proszę znać na priv. Odkupię, bardzo mi zależy :-)
 
Witajcie kochane :-)

o kurde jakie tu pustki :szok:

u mnie małe śpią, Julka od wpół do 2 a Ania od 11 budzi się czasami, dam jej "piciu" i lula dalej. U nas pięknie i gorąco. Czekam, aż A wróci z roboty, pójdziemy na placyk zabaw, aż żal marnować taką pogodę :-)

udanego i słonecznego dnia kobitki :-)
 
Ewunia tez weszlam na forum, a tu nic. Eh, a chcialam popisac bo moj krolewicz spi.:-)

Dominika dzieki wielkie, ja bede u taty malego w oxfordshire, niby jedne z brudniejszych wod w anglii, ale cos wymysle.
 
Hej

my spacer mamy juz zaliczony moze po obiadku jeszcze pojdziemy,pogoda ladna wiec mozna smigac po dworzu.wlasnie obiad robie na raty usypiam mala w wozku bo cos mnie kregoslup dzis boli i co dojde do kuchni bo mysle ze zasnela to slysze krzyk i tak w kolo.teraz czekam moze glebszy sen zalapie.jutro pierwsze szczepienie nas czeka.
 
Czesc dziewczyny

U nas spokój. Odwiedziła nas moja mama wiec mam dużo czasu któy staram się jak najlepiej wykorzystać. Jeżdżę po urzędach, popraam zasłony, umyłam okna.
A małej jak by nie było - dziś spałą do od 7 do 12, godzinka przerwy i spanie do 4 znów godzinka zabawy i śpi znowu.
Chyba babci się boi ;-)
 
hej dziewczynki
u nas nocka naprawde dobra...az ciezko uwierzyc ale Inusia spala od 22-4 troche pojadla i poszla spac przed 5 i spala do 7 rano jak sie obudzila to troszke, pare lyzckow melczka, troszeczke tylko pomarudzila i dalej spac do 10.30!!! szok, ale za to teraz w dzien mi spac nie chce, ale cos za cos no nie
kurcze tak opisujecie loty samolotami my chyba przez dluuugi czas nie polecimy, bo bilety do PL na swieta kupione ale na prom, bo autem jedziemy, troche przeraza mnie taka dluga podroz autem z dzieckiem, no ale tak juz wybralismy, dobre chociaz to ze promem do rotterdamu i z tamtad ok 13h do gdanska.
ahhh ale co wam tu bede zanudzac, milego dzionka pa
 
reklama
Halo dziewczynki
u mnie nocka super - rewelacja od 20 do 4:30 :-) ale już później niestety kwękanie i ból brzunia :-(
W ciągu dnia parę króciutkich drzemek, ale dałam radę obiadek ugotować mężusiowi :tak::tak::tak:
Poza tym ukrop jak cholera ; na 20 minut wyściubiłam nosek bo ziemniaków mi zabrakło i z powrotem do chatki... Jezu chłodu mi trzeba !!!! I myślę że nie tylko mi...dzieciaki też niespokojne :rofl2:
 
Do góry