reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Wg mnie i moich skromnych doświadczeń jest stanowczo za szybko. W niedzielę masz dostać @? To może żebyś sama nie była to mam propozycję. Możemy w poniedziałek razem zrobić test? Co ty na to? Nie będziesz z tym sama :)
Razem dotrwacie bo tak będzie kusić żeby robić codziennie 🤣
Tak masz rację, jednak poczekać z testem do @ niż się rozczarowac. Czasami test wycjodiz tydzień po, bo tak jak mówiła koleżanka wcześniej owulacja może Ci się przesunela tak jak w moim przypadku

. Zawsze mialam cykle 29 a tu 32.. I dzisiaj dostałam okresu, wiec w te dni kiedy mnie kłuło myślałam że to ciaza a to była owulacja i akurat w te dni co trzeba było to nie było zbliżeń :( ale dostałam proszki które ulepszają owulacji czy coś takiego.
One są na receptę?
 
reklama
Tak masz rację, jednak poczekać z testem do @ niż się rozczarowac. Czasami test wycjodiz tydzień po, bo tak jak mówiła koleżanka wcześniej owulacja może Ci się przesunela tak jak w moim przypadku

. Zawsze mialam cykle 29 a tu 32.. I dzisiaj dostałam okresu, wiec w te dni kiedy mnie kłuło myślałam że to ciaza a to była owulacja i akurat w te dni co trzeba było to nie było zbliżeń :( ale dostałam proszki które ulepszają owulacji czy coś takiego.
Ja oczywiście nie pomyślałam o tym, że owulacja się przesunęła i zaczęłam wszystko sprawdzać. I teraz się pytam po co? Tylko kasę zmarnowała na test i betę. No ale mądry Polak po szkodzie 😂😂😂
Kochana czytałam tez, że jak owulacja ci się przesuwa i ciężko ci to wszystko ogarnąć samemu to do zbliżeń powinno dochodzić co dwa dni :) wtedy nie umknie ci owulacja hehe :)
 
I jak masz gorsze samopoczucie to pamiętaj że nie jesteś sama! Jestem z Tobą a ty ze mną. A z nami cala nasza grupa :)
Kochana a jaki będziesz robiła test ? Z krwi? Może kupię sobie taki sam ?

mąż mi kupił sikany "Baby Boom"
więc w poniedziałek ten zobaczę. w razie co test z krwi zawsze mogę kupić i jak będę niepewna to w poniedziałek pod wieczór mogę zrobić :)
 
mąż mi kupił sikany "Baby Boom"
więc w poniedziałek ten zobaczę. w razie co test z krwi zawsze mogę kupić i jak będę niepewna to w poniedziałek pod wieczór mogę zrobić :)
Czyli test z krwi mogę zrobić obojętnie o której porze dnia? No faktycznie spoko opcja. To w poniedziałek czekam na info twoje :) pamiętaj co by się nie działo siedzimy w tym razem. I przede wszystkim nie nastawiaj się na dwie kreski bo rozczarowanie daje mega mocne kopniaki :/ ale kciuki trzymam 💪
 
Tak to prawda, mój ginekolog mówił, że codziennie, ale jeju po 12 h pracy nie chce się człowiek jest wykonczony, ale jak mus to mus [emoji23][emoji23]
Ja oczywiście nie pomyślałam o tym, że owulacja się przesunęła i zaczęłam wszystko sprawdzać. I teraz się pytam po co? Tylko kasę zmarnowała na test i betę. No ale mądry Polak po szkodzie [emoji23][emoji23][emoji23]
Kochana czytałam tez, że jak owulacja ci się przesuwa i ciężko ci to wszystko ogarnąć samemu to do zbliżeń powinno dochodzić co dwa dni :) wtedy nie umknie ci owulacja hehe :)
 
A wiesz, że nie wiem... Możesz zawsze zapytać w aptece wyślę Ci opakowanie, mam nadzieję, że nazwa taka sama, bo ja w Irlandii jestem, ale kupiłam w Polskiej aptece, wiec myślę, że w Polsce też takie będą
Mam brać od 5 cyklu przez 5 dni po 2 tabletki na raz
Razem dotrwacie bo tak będzie kusić żeby robić codziennie [emoji1787]
One są na receptę?
Image%20(3).jpeg
 
Czyli test z krwi mogę zrobić obojętnie o której porze dnia? No faktycznie spoko opcja. To w poniedziałek czekam na info twoje :) pamiętaj co by się nie działo siedzimy w tym razem. I przede wszystkim nie nastawiaj się na dwie kreski bo rozczarowanie daje mega mocne kopniaki :/ ale kciuki trzymam 💪

Tak ten test można zrobić o każdej porze :)
Nie nastawiam się . Tylko mam nadzieję, że jak nie jestem w ciąży to że dostanę okres w terminie :)
 
Tak ten test można zrobić o każdej porze :)
Nie nastawiam się . Tylko mam nadzieję, że jak nie jestem w ciąży to że dostanę okres w terminie :)
A wiesz, że może sobie go zrobię. Dobrze byłoby go zamówić przez internet. Dojdzie najszybciej w poniedziałek. Nie będzie kusiło 😂😂😂. Jak mi test w dniu miesiączki pokazał się negatywny to też chciałam dostać @ jak najszybciej. Ale niestety nadal @ nie ma. Trzymam kciuki, żeby u ciebie skończyło się wszystko sukcesem :)
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam test dziś i negatywny... Ech aż mi wszystkie objawy odeszły od razu 😂😂😂
No jedynie cycki bolą. Teraz czekam na @
A dziś miałaś dostać @?
Ja zrobiłam w spodziewanym dniu @ test i wyszedł negatywny. @ nadal nie ma. Może owulacja się przesunęła. A jak nie to również czekam na @ :)
 
Do góry