reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

agast no właśnie mi kazał dać czopek 125, taki dziś kupiłąm a tam pisze ze to dla dzieci od 3 do 6 lat ::)
Neyah bartek też mnie rozkosznie gryzie, ale delikatnie, bo jak gryzł mocno udawałam że płacze i teraz uważa, też zaczał sam zasypiac w łóżeczku, bez odzwyczjania od bujania na rączkach, tak samo przyszło.
mag oj z tymi zdjeciami to faktycznie fatalnie wyszło...

Byliśmy u pediatry i podejrzewa trzydniówke i mamy obserwować. Mówie do niej że chce go zważyć, bo ostani robi luźne, obfite kupy, ona na to jak chcesz to zważ, ale on dobrze wyglada....i tu dopiero się okazało :( 08 marca wazył 8600, a dziś 8900 :( :( :(. To ją troche zaniepokoiło i dała mi skierowanie na mocz, krew i kał. Kazała odstawić gluten, żółtko (mi również, bo karmie piersią) na tydzień,(odstawie na dłużej bo to chyba za krótko).
Mamy więc nowe zmartwienie....
 
reklama
Witajcie!

Dla wszystkich roczniaków i innych solenizantów i solenizantek wszystkiego naj, naj, naj!

Dziękuję za piękne zdjątka. Szkrabikowski super wyglądadz! A tak w ogóle to inaczej Ciebie sobie wyobrażałam.

Shirleyko - gratuluję drugiego syneczka!

Beatko - Maciuś bawi się zabawkami, ale dużo ciekawsze jest układanie w szafkach, zabawa spinaczami i zmywakami. Lubi też pisać. Jak się mu powie zrób pisiiu pisiu to chodzi i szuka kartki i czegoś do pisania. I oczywiście umie włączyć dlugopis.
A ostatnio furorę robi wyciąganie zawartości szuflady od łóźeczka i wchodzenie do niej. W dodatku rozścielanie wieczorem naszej sofy trwa bardzo dugo, bo to dla Maciusia sprawa priorytetowa przed kapielą. Chowa się pod prześcieradło i robi a kuku. Jak chę zakończyć zabawę to jest wielka awantura i płacz.

Idę kapać marudkę. Na razie
 
Bylismy u lekarza i.. Waneska ma znowu zapalenie płuc :mad: tylko mniejsze jak ostatnio na szczęście.Obyło si.e narazie bez zastrzyków dostała antybiotyk Zinnat.Lekarka mówi że to musi byc od alergii bo to jest niemozliwe zeby dziecko które miało 3 tygodnie temu zastrzyki dostało znowu zapalenie płuc ::) i chyba nawet wiem dlaczego dostała...ostatnio jak bylismy u Bogusi w basenie Waneska bawiła się na świezo skoszonej trawie w sumie cały dzien.Jejku a ja wtedy nie zwróciłam az tak an to uwagi cieszyłam sie ze się tak super bawi :( .Kurcze no chciałabym żeby miała normalne dziecinstwo a jej niewolno biegać skakac,chodzic do alsu bawic się na trawie eh...gadac az się nie chce ::)

Beatko Roberta zabawa obecnie to kuku żelazko i odkurzacz rzecz jasna ;D i ma swoją szafkę gdzie jak powiem idz po skarby to leci do tej szuflady...a tam są...kartki,ksiazeczki,kredki,puzzle, i tak go Waneska nauczyła ze tam są skarby ;D :laugh:

No i Frotki nadal niema :(

MagW no szkoda ze tyle zdjęc poszło się ... wielka szkoda taka pamiątka..ale nadrobicie napewno ;) no i niestety "panie z dołu" zyc nie dają :mad:
 
Wszystkiego naj naj dla wczorajszych i dzieisejszych roczniaków!!! oraz 13 miesięczniaków!!!

Ifa współczuje rozłąki  :(oj rozumiem Cie doskonale! ale dasz radę!!! najgorszy jest pierwszy tydzien. Też płakałam non stop.

Asiu ależ te choroby Was sie trzymają i różne takie inne przypadki ::) Dużo zdrówka dla Waneski!!!

Dziewczyny czy Wasze dzieci były już szczepione przeciwko odrze, śwince i różyczce???????
 
Dobry wieczór :)

Minko, dzięki :-[ Mam nadzieję, że Tymek nie będzie wkładał palców w oko Amelki w celach poznawczych ani jakichkolwiek innych ::) ;D

Agast, dzięki! Gratki dla małej modelki ;) ;D Też będę polowała na ten numer, a jeśli pojawi się w październiku to męża wyślę na łowy ;D

Nenyah, ale słodko musi wyglądać kiedy się Nati do podusi tuli i zasypia :D Z tymi zabawkami to u nas to samo. Poza łóżeczki i lulu, ale najpierw się wierci :D Ekhm i co tam jeszcze, gryzienie? Myślisz, że to z miłości? Dziwny sposób... mówię tu o moim własnym dziecku jako, że namiętnie praktykuje obżeranie kończyn rodziców, a tatę dodatkowo ciągnie za włosy na goleniach ;D

MagW, dzięki :) Tak mi mów jeszcze, ciężarówkom trzeba komplementów, żeby zapomniały o obciążających je kilogramach ;D Kurka szkoda, że Ci zdjęcia wcięło... :(

Beatko, zdolnego masz synka :D Mój też robi to co ja, wyciera podłogę po sobie pieluszką kiedy uleje, pokazuje różne rzeczy, kiedy chce pić pokazuje na niekapka, a kiedy jest głodny przychodzi do kuchni i szuka. Uwielbia siedzieć ze mną w kuchni, ma swoje szuflady (zawartość bezpieczna ;)), przygląda się mojej krzątaninie. Już dawno najlepszą zabawką okazała się drewniana łyżka kuchenna ;)

Annka, zdrówka! I obyście się nie zamartwiali wagą, bo w tym wieku dzieci już tak szybko nie rosną, a każde inne. Może Twój synek ma po prostu taką urodę ;)

Natko, dzięki :D A jak mnie sobie wyobrażałaś hę? Ciekawa jestem strasznie jak można mnie sobie wyobrazić na podstawie samego słowa pisanego :D Jakby co dawaj na priv ;)

Magdulku, my będziemy się szczepić za jakiś tydzień.

Colletta, ale super foty!!! :D

Dzisiaj była burza (kiedy wróciłam z pracy). Lało niemożliwie, więc myślałam, że na spacerek już nie pójdziemy. Potem padać przestało, ale nadal nie było słoneczka. A moje dziecię podeszło do drzwi wyjściowych i zaczęło w nie łomotać! Dopiero kiedy poszliśmy na dwór Tymuś się uspokoił i z lubością pochłonął ciastko gadając i śpiewając jednocześnie zapamiętale :)
 
W końcu chwilka odpoczynku; od pracy i upału...
Wybaczcie - nie dam rady nadrobić...

Na początku wszystkim solenizantom życzę najpiękniejszego dzieciństwa

Asia, przykro mi, że twoja córeczka tak choruje. Wysyłam jej wirtualnego, pełnego fluidków całuska...

Wy piszecie o tęsknocie za mężami, ja tęsknie za synem. Krzysiu wyjechał na wakacje do swojego taty, nie ma go od soboty, a ja wariuje z tęsknoty. Co chwilę płaczę - a najdziwniejsze jest to, że jak był to go nie doceniałam, nie zauważałam, że mi tyle pomaga i że go aż tak kocham. Nie wiem jak długo bez niego wytrzymam, a może być, że zostanie tam do końca wakacji... :-[

Doczytałam też, że piszecie czym bawią się wasze dzieci. Kuba bawi się głównie klockami, ale przebojem u niego są plastikowe butelki, uwielbia też nasze buty - najlepsze są te ze sznurówkami... Ma też pociąg do ciągnięcia za sznurek (i najlepszy jest właśnie tenże sznurek ;) )
 
reklama
O rany Szkrabiku,az mnie wystraszylas  :D Haha :D NIgdzie nie laze, uczyc mi sie nie chce, siedzialam teraz i klikalam na gg z Agast popijajac piwko :) STO LAT DLA TYMKA!!!

Dla Emiliany rowniez!!
 
Do góry