reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Zawadka dzięki.
Rita, jak będziesz się wybierać do Wrocka to koniecznie daj znać, serdecznie cię zapraszamy.
 
reklama
Evik - gratulacje!!!wszystko się poukłada zobaczysz za co trzymam mocno kciuki!!!:tak:

Rita- humorek juz lepszy?przy tej pogodzie nie wiele trzeba aby humor prysł ale pewnie u Was już wszystko OK!Pomysłu na prezent nie mam ale nie długo i mnie to będzie czekać:confused:hihi może zrobić jej własny pęk kluczy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam , Rito, że nie wsparłam Cię "rozweselaczem" w godzinie próby, ale podobnie jak Evik - 7 lipca wracam do pracy....Skutkuje to tym, że każdy wolny czas staram się poświęcić nauce, coby nie wrócić jak ten szczypiorek na odpowiedzialne w końcu stanowisko..
Mam nadzieję, że masz się już lepiej, w każdym razie proszę bardzo anegdoty Mai tym razem biedronkowe.
Każdorazowo na spacerze staram się jej jakąś przedstawicielkę polskiej uroczej bożej krówki znaleźć i na łapę zapodać. No i jej znalazłam. Dwie.
Po niedługim czasie słyszę zrozpaczonym tonem:
Mamo! Straciłam je! Obie! Nawet tą ZAPASOWĄ...
Kolejnym razem Maj kontemplując zachowanie biedronki zamierzającej zwiać jej właśnie z łapki rzekł
- ale SZALONA NATURA :-D
No to pa :-)
 
MagW,Evik - chyba teraz raźniej jak we dwie wracacie w tym samy czasie co?A kto zostanie z Lilianką i Mają? Maja ma bezbłędne teksty!:-D
 
Mag no raźniej mi, że nie sama wracam ;-). Jestem ciekawa jak się wszystko ułoży. Na cały etat wracasz?

Nie wiem jak my przetrwamy bez przedszkola w wakacje. Przychodzę po Hanię coraz później a ona ma i tak pretensje, że za wcześnie jestem i jeszcze się z dziećmi nie pobawiła. Nie dociera do niej, że jutro ostatni raz idzie...
 
MagW, Evik - powodzenia i spokojnego powrotu do pracy!

zadowolona - witaj i napisz cos o swoim czterolatku:tak:Dla córci Sto Lat z okazji Urodzinek!!!
 
reklama
ojej jakie tu pustki :dry::confused:

chyba wszyscy się urlopują :cool2:. Tylko ja pracuję ;-):-D

Zadowolona - witaj :happy2:

Evik, Mag - trzymam kciuki za Wasze powroty do pracy!
 
Ostatnia edycja:
Do góry