reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dziewczyny, dziękuję za gratulacje.
Rita, malutka ma taką minę, jakby była BARDZO WAŻNĄ OSOBĄ. Po czwartej cesarce nie jest łatwo. W domu Michał i Paweł wymagają dużo wysiłku, pomocy nie mamy, więc jestem bardzo zmęczona.
 
reklama
Hejka:-)

Od razu na samym początku BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘMY ZA WSZYSTKIE MIŁE SŁOWA I GRATULACJE DLA NAS :tak::tak: Jesteście kochane kobietki ;-)
Ciepło mi sie zrobiło na serduchu, jak czytałam te wszystkie Wasze posty. I dzięki temu widzę, że odezwało się kilka foremek które daawno tutaj nie gościły :-p, z czego się także cieszę :tak:

Neo GRATULACJE DLA KOLEJNEJ PODWÓJNEJ CZERWCOWEJ MAMUSI!!! Życzę Ci jak najwięcej sił i zdrowia, żebyś dała radę jakoś ogarnąć Waszą gromadkę :tak: A może dasz się namówić na fotkę swojej córci???:-p

Rita miałam ogromną przyjemność oglądać Wasze fotki i jestem pod wrażeniem "wielkości" Juleczki. Jaka pannica już z niej :szok: No i przecudnej urody :tak: Obydwoje z Wojtkiem są do schrupania i szczerze zazdroszczę odchowanych już dzieciaczków :-p

Beatko tak czytam o Waszych problemach zdrowotnych i ręce człowiekowi opadają :confused2: Taki mały dzieciaczek a tyle już musiał nabiegać sie po lekarzach i te diagnozy....Współczuję Wam mocno, bo na samo wyobrażenie takich problemów włosy mi się jeżą. Głównie dlatego,że mój Miko okrutnie nie znosi leków, i podanie mu ich to nie lada wyczyn..:baffled: Tym bardziej brawa dla Matiego za dzielność i wytrwałość. A Tobie słonko, życzę końskiego zdrówka i mega cierpliwości :tak:

Agast o kurczę, widzę, że Hania prawie jak Terminator niezniszczalna, heh :-D I tak ma zostać! Tego Wam życzę, bo jednak zdrowe dziecko to najważniejsza rzecz. Reszta się nie liczy.

Easy nie miałam jeszcze okazji pogratulować "ogonka" :-D:tak: Parka to świetna sprawa, fajnie, że Wam się tak udało. I widzę, że biorą Was z Minką zakupowo-dzieckowe klimaty. I bardzo dobrze, bo to wielka frajda :-p Nie sądziłam, że drugim razem też mnie tak weźmie jak poprzednio, ale cóż...Miałam nie kupować wiele rzeczy, bo po Mikim mam większość, ale nie wytrzymałam :sorry::-D Aha, Marry w podpisie bosska, taka mała duża kobietka :-D

Szkrabiku dzięki, a może znajdziesz chwilkę, żeby naskrobać coś więcej co u Was, hmm? :sorry::tak: Nie mówiąc już o fotkach Twojej uroczej gromadki ;-)

Paula ja też trzymam kciuki za nadchodzące egzaminy :tak: I jestem przekonana,że zdasz celująco :-p

Mag no to niezła imprezka Wam się kroi :-) Oczywiście trzymam kciukasy za niedzielę :tak: I już się biorę za prezentację mojego nowego "nabytku" ;-)
No to jadziem z koksem :-D

Wrzucam pare fotek Szymka, będą i ze szpitala i już z domku ;-)
A na początek moi dwaj kochani synowie, nieodrodni bracia :-)
image1ch.jpg


dscf3915re.jpg

dscf3919re.jpg

dscf3944re.jpg

dscf3996re.jpg

dscf4000re.jpg

dscf4030re.jpg

dscf4053re.jpg

dscf4091a.jpg
 
Wow, Tilli, ale chłopaki do siebie podobne. A Szymonek taki bezradny jeszcze. Kiedy Julka była taka mała... Zobaczysz, jak szybko się "odchowają".

U nas burza i deszczyk, dzieci śpią, jak się obudzą mamy iść na grila. Zobaczymy co z tego będzie.
 
Tilli - słodkości Twoje chłopaki:tak:jak się macie?Ile miał Szymon g i cm przy urodzeniu?wygląda na dorodnego chłopaka:tak: oj kiedy ten mój perszing był taki malutki i tak spał słodko:laugh2:
Mondzi- udała sie imprezka grilowa?jak zdrówko?

Neo-dużo siły życzę!straszne to co napisałaś o sytuacji na porodówce:-( W Opolu w specjalistycznym szpitalu porodów dużo ale kobiety z dziecmi na skorytarzu nie spią:-(

wszystkim obecnym i przyszłym solenizantom wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrówka i miłości

Idzie misio... Idzie słonik...
Idzie lalka... No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzonkami...
Bo to dzień radosny wielce...
Masz już jeden roczek więcej...


dziewczyny macie jakieś pomysły na zabawy dla dzieci podczas imprezki urodzinowej - będę bardzo bardzo wdzięczna:tak:
 
Hej jak po weekendzie? Nam minął dość różnorodnie w czwartek Hania sypała kwiaty na procesji, wyglądała jak aniołek, tylko ja wiedziałam, że pod sukienką ma ogon a na główce rosną jej różki, hihi
w piątek u teściów, było nawet nawet. W sobotę pomyłam okna, a wczoraj był u nas festyn brochowski z licznymi atrakcjami i Hania miała gości z rodziny. Za tydzień znowu świetujemy Hani urodziny:-) tym raziem w gronie dzieciaków, będzie ok 17 dzieci. Już się boję jak to wypadnie. W końcu i my możemy zaprosić do nas mamy z forum wrocławskiego, z którymi spotykamy się najczęsciej na urodzinach dzieciaków, wiec kilkanascie razy w roku:tak:
 
Hej Evik, to ty mieszkasz na Brochowie? U mnie spoko, mała je i śpi, czasem trochę pourzęduje. Trwają negocjacje w sprawie imienia - do środy:eek: mamy czas. Dzisiaj lekarka wyjęła mi resztę szwów. Przy okazji podrzuciłam do noworodków trochę najmniejszych ciuszków, bo moją malutką położne zawijały tam często w pieluchę zamiast jakikolwiek kaftanik, bo nie miały żadnej koszulki, nic. A nie miał kto mi ciuszków podrzucić.
 
reklama
Tilli - Szymek jest przecudny :tak::-)

Neo - i jakie wybraliście imię? :confused:

Gosiu - witaj :happy2: i napisz coś o sobie

Evik - Hania jest naprawdę dzielną dziewczynką :tak:. Maciuś w ogóle nie byłby chętny do wykazania własnej inicjatywy :sorry2:
I na pewno była ślicznym aniołkiem :cool2:
 
Do góry