reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Lila, a ja tam myślę, że umiera :tak::tak: Ale proces jest na tyle powolny, ze chyba zdążyłam się przyzwyczaić...

Szkrabik, kiedy jedziesz?

Cola, hm, no właśnie po kolei się dowiaduję, że moje smsy przychodziły w strasznych ilościach... Do Ciebie też?
 
Baby Wy jedne kochane :) nie dramatyzujcie tylko piszcie :tak:
Juz po Świętach , zaraz Nowy Rok powitamy - rozjasni nam sie wszystkim w łepetynkach i wena wroci , ochota na rozmowę z drugą mamą której nie są obce nasze problemy...to tak jakoś pomaga , wiec piszcie babolce ! Dawać foty ! Bo, bede strzelać ;)


 
Mondzi, dzisiaj miałam usg i nie jest najgorzej. Ponadto skonsultowałam się z chirurgiem ze szpitala, w którym mam rodzić i powiedział, że mogę spokojnie poczekać aż poród sam się zacznie. Nawet nie wiesz jak mi ulżyło. Dzisiaj miałam już wizje kroplówek, snucia się po oddziale patologii ciąży i nieustannego czekania na skurcze. Zatem mój synek będzie zapewne styczniowy, ale za to nikt Go na siłę nie będzie wyciągał, a ode mnie oddala się wizja cc :-)

Liluś, za ucho Cię ciągam dla poprawy humoru!
 
reklama
Szkrabiku, ja jestem ze stycznia;-)Cos mi sie wydaje,ze forum jednak nie ozyje;-)
Mondzi,w sumie masz racje, dzieje sie to powoli i tez juz sie do tego przyzwyczajam, choc szkoda, szkoda...

I szkoda,ze sie ze mna zgadzacie, to znaczy, ze tez to widzicie:no:

Ale zagladajcie czasem, mzoe za jakis czas jak w koncu zaciaze to sie Wam pochwale;-)

Buziaki!

Ps. Wow, nastepna strona, po ilu dniach????:szok:
 
Do góry