reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Tak, wirus, tylko szybko u nas minal, ja wymiotowalam i mialam biegunka jedna noc, a u Mikiego ze trzy dni to trwalo,tylko nie tak intensywnie, bo kupa woda byla raz dziennie, w jeden dzien tylko 3 razy dziennie, i zwymiotowal ze 3 razy w ciagu tych dni. Mam nadzieje, ze Hani juz przeszlo!!
 
Witam.

Mnie ostatnio dopadł mega dół :-:)-:)-( Rozłąka z mężem staje się bardzo uciążliwa, nazbierało mi się sporo problemów związanych z prowadzeniem domu (sama kobieta w domu za dużo zrobić nie umie), Jędrek chyba wchodzi w nowy etap swojego życia i ze spokojnego ułożonego dziecka, zmienia sie w małego niedobrzelca, jeszcze do tego przemądrzałego :-( oj za dużo tego wszystkiego jak na jedną biedną kobietkę.....
No to Wam potrułam :-(

Rita Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Co do prezentów to jeszcze nawet nie myślałam.

Minko powodzenia w poszukiwaniu niani.

Agast, czarnulko, Mag zdrówka życze.

Easy Foty świetne, bardzo fajna z Was rodzinka. Marysia śliczna.
 
Sewa- przytulam. Wierzę ze bez męża może być ciężko, nawet bardzo, ale na pewno dasz sobie ze wszystkim rade. Nie masz nikogo kto mógłby Cię trochę odciążyć? Mama albo teściowa może?
A jeśli chodzi o przemądrzałość naszych dzieci to chyba tak jak piszesz jest to kolejny etap w rozwoju. Hanka w tej kwestii ostatnio przechodzi samą siebie.. (tekst z dzisiaj: Mamo głowa mnie boli może byś mi wreszcie dała jakieś lekarstwo :szok:)

Lila- tfu, tfu na psa urok ale wydaje mi się ze Hani juz chyba przeszło :tak: Mam nadzieje ze w nocy nie bedzie juz rzygac :wściekła/y:
 
Dzięki za zdjęciowe komplementy :tak:

Naya, Ty dziewczyno nie dośc, że masz fotograficzny talent to jeszcze super pomysły - fotki Skrzata w (na)strojach BOSKIE!!!
sewa, trzymaj się... jeszcze 40 dni :sorry2:
agast, dobrze, że dziś już lepiej z Hanią :tak:
Rita, Ty pytałaś jak robimy portrety? Otóż Mary zazwyczaj wtedy siedzi w swoim krzesełku ;-)
 
Sewa bardzo dobrze Cię rozumiem.Wiem jak bywa cholernie ciężko, pozostaje ci tylko czekać niestety:-(tak jak i mnie.Ale to wszystko w końcu się zmieni i będziecie razem:tak:
Trzymaj się!!!!!!!!

Agast zdrówka dla Hani, teksty małej świetne:-)
Czarnulko zdrówka dla córeczek!
Evik no właśnie wstaw jakieś fotki z chrztu Jasia!:-)
 
Ślicznie dziękuje za wszystkie życzonka zdrowia :-) Mam nadzieje że jak zawsze poskutkują bardzo szybko ;-)

Mam bardzo ważne pytanie dla mnie do was :-)

Z czego zkłada się śniadanko i kolacja dla waszych dzieciaczków???

Chcę urozmaicić jakoś dziewczynkom sniadanka i kolacje ale jakos nie mam pomysłów :-( i dlatego was wypytuje ;-)
 
hej

Naya , zdjęcia boskie(DZIĘKUJĘ :tak: ) ,a Modelka super pozuje....bardzo mi się podoba ta naturalnośc...iiiii ujęcia w butach :tak::-D:tak:

Czarnulko,moja Karolinka na sniadanko przewaznie mix musli+płatki +rodzynki i wszelkie inne bakalie+ mleko,a na kolację,kanapkę z wedliną i jakieś warzywa(ogórek,pomidor,rzodkiewka nawet sałata:-D:-D niekiedy )


Agast,zdrówka dla Hani

i dla innych dzieci równiez :tak:

a prezent ,gwiazdkowy to przymierzam się do tego :
EasyPC Pierwsza klawiatura malucha - Comfy
lub PRAWDZIWY DOMEK BARBIE + LALKA GRATIS !!!!! (259488446) - Aukcje internetowe Allegro
a mąz chciałby karoli kupic taką kuchnię dla dziewczynek-ale nie mam linka -pełno juz tego jest w działach dziecięcych...
 
Dzięki za życzenia zdrówka - już jest git! A skoro tak to i ja mogę je teraz przekazać do bardziej potrzebujących
Agast - dla Hani
Czarnulko - dla Twoich córeczek
Minko - podoba mi się fotelik Wiki, ale chyba nie wcześniej niż na wiosnę będziemy się za jakimś oglądać. Jak się miewa Twoja gwiazdeczka? Strasznie chciałabym ją zobaczyć, bo wieki całe nie widziałam jej ślicznego buziaka
To samo tyczy się Coletty i jej Karolinki - no nie dajcie się prosić :tak:
Coletto - a jak z Twoim zdrowiem, miałaś ten zabieg???
Easy - masz to szczęście, że nas raczysz fotami Mary, bo dym byłby jak nic :-D "Mary po prostu" jest po prostu the best!
Naya - piękne! ot co! padam do stóp obu pań!
Evik - jak wypadły chrzciny? Jaś stanął na wysokości zadania i przespał ceremonię??:-D
Magdulku - zdaje się, że byłaś onegdaj łagodną blondynką....niezła rewolucja! Gratuluję odwagi! Fajno! Acha! Madzi też wieki nie widziałam!:wściekła/y:
Rito - jeszcze temat nie podjęty, ale radźcie, radźcie, chętnie coś podpatrzę :tak:
Beatko - pralka?? Zuch chłopak :-D
Sewa - dasz radę! Pozdrówki!
Czarnulko - śniadanie i kolacja...hmm...ja Cię z pewnością nie natchnę :-p Rano kaszka, parówki, kanapki, na dobranoc mleczko, kanapki, (uwielbia łososia:sorry2:, czasem ją przechytrzę (w dosłownym słowa znaczeniu) makrelką) część mojego obiadu - naprawdę nic ciekawego - to temat dla mnie boleśnie nieinteresujący...

dobrej nocy
ps. Wiolinko - kaj żeś polozła - że Cię w naszym pięknym góralskim narzeczu zapytam??
 
reklama
Cześć. Chciałam Wam tylko życzyć miłego dnia. U nas niestety pada deszcz :-(

Czarnulko, Tymek rano zjada płatki śniadaniowe, potem chlebek, parówkę, Danio itp. Wieczorem dostaje nadal kaszkę Nestle mleczno-ryżową. Warzyw nie lubi, ale to mnie akurat nie dziwi - dzieci z refluksem nawet nie powinny ich jeść, jedynie gotowane, a takie mamy w zupie.

Pozdrawiam wszystkie kobietki i znikam, bo mój drugi Zbój (starszy) właśnie się obudził :-)
 
Do góry