reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Hej, ależ jestem nie wyspana. Mam w domku sowę (Jaśko) i skowronka (Hania) efekt: 4 h snu na dobę. Długo tak nie pociagnę :-(.
Zdjęć nie wkleję, przynajmniej na razie, bo nie dysponuję w tej chwili kabelkiem. Nawet nie wiem czy jakieś się nada na wklejenie, bo jak oglądam w aparacie to takie sobie i przez cenzurę nie przechodzą :-). Moze mój brat zrobił lepsze... jeszcze nie widziałam.
 
reklama
Dzień dobry.

Dzięki dziewczynki za dobre słowo :tak:

Co do śniadań i kolacji mojego Jędrka to chyba nikogo nie oświecę. Bo u mnie to jest wielki problem. Mój syn najchętniej tylko kaszkę by jadł :baffled: Ale po moich licznych tłumaczeniach i prośbach zjada parówki, kanapki z dżemem i kakao, ostatnio nawet dał się namówić na jajecznicę. No i standardowo, danio, kanapki z wędliną. Jedyne co lubi i nie musze w niego wmuszać to ser żółty.

Miłego dnia życzę.
 
HEj :-)

Jesteście baaardzo kochane! Dziękuje za liczne odpowiedzi :-)

Moja Wikusia jest ostatnio bardzo wybredna :-( Wszystko co nowe to beee.... Weźmie tyćke na języczek i niechce ruszyć :-( wczesniej jadła wszystko tak jak Emilka teraz :-) I nawet to co jej wczesnie bardzo smakowało to ma humorki ze nie dobre i koniec :-( Uwielbia rosołek :-) Na sniadanko daje jej mleko z płatkami,jajecznice albo kanapki (uwielbia z pasztetem drobiowym bardziej niz z wedlinką) a na kolacje parówki lub kanapki. Widze że juz jej sie to znudziło dlatego was pytałam co dajecie bo ja jakos nie mam pomysłów :-(

U mnie szpital :-( moj m własnie poszedł do lekarza bo fatalnie sie czuje i wygląda i dziewczynki również dalej mają kaszel :-( Na szczęście nie jest bardzo źle bo biegają i sie bawią :-) Bez gorączkowo jest na szczęście ;-) Mam nadzieje ze ja sie uchronie do końca ;-) Uciema robic obiadek ;-) papa
 
Własciwie to mała je wszystko to co my.
Sery (białe, zołte, serki smakowe tartar) wedliny, pasztety, oliwki, sałaty, pomidory, papryki, ogórki, cebule,pesto, sledzie, jajka w róznej postaci, parówki, jogurty naturalne, chleb przerózny( biały, ciemny, chrupki, ryżowy).

Zastanawiam się Aletko czy ja gdzieś jakiegoś błędu nie popełniłam że nagle Wikusia nie chce wszystkiego jeść :sorry2: Super że twoja panna tak rewelacyjnie wszytko je :-) I dziękuje ślicznie za filmiki :-) Fajniusio że zaczoł synek raczkować :tak:Nim się obejżysz a zacznie chodzić ;-)
 
Aletko no już tak Wikusia wybiera od jakiś dwóch m-cy.Też mam nadzieje że to tylko przejściowe i że nie będe musiała dla niej jednej gotować osobno ;-) Dziękuje ślicznie za życzonka zdrówka :-)
 
Hej

MagW zgadza się pralka.Szwagierki córa taką posiada a że Mateusz za choinkę nie chciał sie z nią rozstać a Martyna nie chciała mu jej pożyczyć to mu kupiliśmy. Jak tak bardzo chce niech pierze.Kupić mu jeszcze odkurzacz,żelazko,mikser itp i dziecka w domu nie ma. Taki typ.
Czarnulko Mateusz z tych co wszystko jedzą także u nas śniadania i koleacje wygladają różnie. Bardzo lubi chleb z żółtym i topionym serem lub serem wiejskim z cebulką lub szczypiorkiem,z wędlinkiami + pomidor,ogórek i cebulka,paróweczki,salami bardzo lubi,pasztety,rybki w sosie pomidorowym (z bułką lub chlebkiem).Pieczywo też różne wcina.Płatki z mlekiem też je ale ogólnie woli konkrety tzn coś co jest syte a nie przez niego przeleci.:zawstydzona/y:No i tak jak Wiki też potrafi wymyślać. Ma etapy na coś a za chwilę tego do buzi nie wexmie bo się tym przejadł. W sumie to mu się nie dziwię bo mi by też coś zbrzydło gdybym to ciagle jadła. Dlatego staram się by każdego dnia dostawał do jedzenia coś innego.
 
Nie dosć, że niedospana, to na dodatek nie bardzo mam gdzie spać, moje dzieci preferują moją część łóżka
6cc6203a6013a843med.jpg
 
Czesc!!

Dzisiaj Miki ma chyba zly dzien, jeczal i jeczal, potem juz ryczal, ja sie darlam na niego, az w koncu o 15 polozylam go spac( pozno, niestety teraz po 20 spac nie pojdzie:no:), bo aaa,aaa i w koncu moglam umyc gary, pozamiatac, zrobic obiad, bo przy nim dzis sie nie dalo!No czasami mam takiego nerwana niego, nie wiem co w niego wstpailo, zazwyczaj jak ja robie cos w kuchni to on siebawi ladnie sam na gorze, a dzis za chiny ludowe, wwryy:wściekła/y:

Czarnulko, Miko nie je kompletnie platkow na mleku, choc mleko jako takie lubi i na kolacje, tuz przed kapiela dostaje wlasnie mleko z kasza manna. Na sniadanie jemy : jajka ( w przeroznych postaciach), parowki, kanapki( w koncu je chleb!!:tak:), grzanki.
Evik, sliczne zdjecie!!
Agast, i jak Hania?
Sewa, glowka do gory!!Tu na forum fajnie jest sie wygadac, mnie to zawsze pomaga:tak: Przytulam do serducha i caluje mocno, trzymaj sie!!
 
Hej Dziewczyny, jakoś kompletnie wypadłam ostatnio :zawstydzona/y: Przy tej budowie dużo się dzieje, do tego praca, w sobotę urodziny Taty, jakieś koncerty... No i nawet nie miałam siły i czasu poczytać i popisać :tak:

Rita, to prawda, że czuję się jak uzależniona :tak::-D ale ostatnio przeważała chęć snu :tak: No i spóźnione życzenia urodzinowe!
Aletko synka masz bardzo zdolnego ruchowo, gratuluję! Ciekawe, kiedy Ci wstanie, idzie wyraźnie w ślady Gabrysi, a ona wstała mając 6,5 miesiąca.
Naya, przysłałaś piękne zdjęcia!
Hani, Wiki, Emilce i jakie tam jeszcze dzieciaczki chorują dużo zdrowka!
Agast, fajny ten laptop, jestem pod wrażeniem, tyle funkcji i taka cena :szok:

Dziewczyny wstały, wpadnę później (mam nadzieję). Pa.
 
reklama
Do góry