reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Hej

Czarnulko gratulacje dla mamy :).Imię bardzo ładne.A 5 godzin to w sumie mało ;D wiem coś o tym !!
Ifa nie daj sie kochana.Pisz do nas.Brakuje Twoich postów.
Aletko rzodkiewy niezłe nie? haha ja myślałam ,ze ten dziadek sie pomyliłi rwie nam buraczki ::)
Mondzi miłego wypoczynku!! zresztą wypoczynek zawsze jest miły ;)
Magdulku ależ masz śliczną córę

A my dziś po pierwszej nocce w naszym pokoju.Spałam dosć czujnie,ale było dobrze.Wstawałam raz jeden o 3 rano dać małej pić.Spała do 6:45 walnąła 260 ml kakao i poszła spać do 9:30 ;D.Także nie było tak źle.Ale jak szłam do niej to jak pijana.Tu w jej pokoju to wiele sie nawet ruszyć nie musiałam by jej coś podać bo łozko koło łożeczka stało.A tu "cała wyprawa" :laugh:.Ale mysle ,ze lepiej jak ma swój koncik.Powiem Wam ,ze dziś normalnie aż się stęskniłam po nocy za jej gębulą ;)
Ja sobie elegancko dziś wysprzatałam -bo mimo ,ze mam na tym punkcie niezłego jobla to ostatnio tez nie daję często rady tego bajzlu ogarnąć.A dziś mam w końcu błysk!!Obiad mam od wczoraj wiec się nie na syfi w kuchni.A potem po obiadku wychodzimy,więc mam nadzieję na utrzymanie tego stanu chociazby do jutra :laugh:

No i najważniejsze:
DLA KOCHANEJ KAROLINKI CO MA DZISIAJ URODZINKI SZCZĘŚCIA ZDROWIA POMYŚLNOŚCI,I W JEJ ŚWIĘTO MNÓSTWA GOŚCI
 
Dla Karolinki dużo zdrówka z okazji urodzin. 100 Lat!!!

Czarnulko - gratulację dla mamy!!!


Mknę do Was z wiadomoscią ;D. Nie chciałam wczesniej zapeszać bo myślałam, że to tylko Mateusza jednorazowy wyczyn ale teraz już wiem, że moje dziecie wkracza w koleiny etap w swoim życiu!!! O tym, ze sam stoi jak sie go postawi juz Wam pisałam a teraz tylko dodam, ze jak juz stoi i się do niego wyciagnie rączki to robi SAM 2-3 kroczki ;D Odrywa sie też od mebli i robi pare kroczków w moim kierunku ;D Choć to dopiero początki i daleko mu jeszcze do samodzielnego chodzenia to jestem z niego bardzo dumna. Aż mnie normalnie rozpiera ;D
 
KAROLINKO śliczna Ty nasza dziweczynko,
sto lat Ci życzymy
i o uśmiech urodzinowy prosimy
Przesyłamy buziaki
my dwa kociaki
Rita z Wojtkiem


Beatko- super! Gratuluję, zobaczysz teraz to już pójdzie jak burza i za chwilę bądzie biegal po całym domu.

Cayo- Twoj opis brojenia Mikołaja bardzo mi przypomina mojego Tuśka. On tez tak pozytywnie broi. Wczoraj np. zasiał gdzieś klucze od domu i jak dotąd się nie odnalazły. Wrzuca swoje zabawki do zmywarki albo do wanny, wdapuje się na mebel, raz wszesdł na deskę od prasowania (spiął sie po kwietniku). Tyle, że kwiatków mi jeszcze nie nazbierał za to uwielbia uciekać w suprmarketach ;D

Czarnulko - gratki dla mamy. Do imienia Klaudia mam szczególny sentymeny bo tak ma na imię moja bratanica - śliczna i bardzo mądra dziewczynka. Emilię natomiast znałam na studiach i była jedną z najbardziej uśmiechniętych osób na roku.

A ja dziś w domu. Tusiek z nianią na spacerze, a ja latam po kuchni ( z małą przerwą na forum :) ) bo jutro Wojtuśkowy roczek. Wyprawiamy go u moich rodziców w domku nad jeziorem bo pogoda dopisuje i szkodaby nie skorzystać. Zapisałam też Tojtka na kontrolę sreduszka termin na 7 września ::), i pozałatwiałam sprawy w banku. Szczerze mówiąc to nogi mi już z tyłka wychodzą.


Pozdrawiam i gdzie Świeżynka, hop hop. jak tam żłobek jak w pracy. Daj znać.
 
to dziś świętuje karolinka? najlepsze życzenia, samych radości i pyszności przesyłamy. :D :D


nie było nas tu kawał czasu. wszystko przez te cholerne upały, które przeczekujemy z dala od dusznego centrum, no ale i z dala od kompa niestety. :(

beatko, gratulacje dla chodzącego mateuszka. teraz dopiero ci się zacznie... :p ;D

megan, widziałam, że masz już opowiedź w sprawie mleka. ten nan ha (słodszy podobno od innych hypoalergicznych) kwiatek wciąga tylko ze słodkimi kaszkami w postaci papki. no ale szczerze mówiąc,w postaci płynnej (z butelki) kwiatek nie chce pić nic poza rozcieńczonym bobofrutem. tak czy siak, próbujcie. trzymam kciuki, żeby objawy alergii ustąpiły.

a propos picie z butelki: czy wasze maluchy korzystają jeszcze z butelek ze smoczkiem czy już tylko z niekapków (kubeczków ??? ) ? a może jest tak, że mleko podajecie przez smoczek a soczki, herbatki - inaczej? ma to duże znaczenie czy nie? bo kwiatek - jak wyżej - uznaje tylko smoka i tylko bobofruty. niekapek na razie jest w niełasce. ale przygoda z kąpielą w dorosłym brodziku (kilka wspólnych sesji wystarczyło, by już sama wyciągła rączki do kąpieli) nauczyła mnie, że naprawdę do wielu rzeczy można malucha przyzwyczaić. oby działać taktownie i spokojnie.

mamcie-warszawianki, ominęło nas jakieś spotkanie/a czy to po prostu te upały zatrzymały ruch w interesie?
 
Cześć :D

Ale śliczne zdjątka widziałam!!!!! Chwalę i to jak! :D

Ifa, "co najmniej" pisze się osobno :p ;D Fajnie, że jesteś :)
Junonko, Megan, Agast (mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam), wrzucę wszystkie zdjęcia, o które tak delikatnie się dopominacie :D Nie, żebym jakiś nacisk odczuła,nic z tych rzeczy, zero presji ;D ;) Najpierw jednak muszę opstrykać: pazuracze, główkę mojego synka, a nową bluzkę i fryzurę (bo dzisiaj lecę zrobić pasemka!!!) jutro mi rodzinka opstryka to wyślę na skrzyneczki ;)

A teraz czas wracać do pracy  ::)
 
dzięki za odpowiedzi w sprawie picia. patenty świetne. filiżanka do espresso? to musi być widok. :laugh:
kwiatek, podobnie jak kornelka bierze się za normalny kubek. problemu z rozlewaniem na ubranie nie ma, bo z tej zaawansowanej techniki picia korzystamy wyłącznie... ekhmm... w kąpieli. kubeczek jest plastikowy do polewania delikwentki, a napój, cóż - to co właśnie jest (dosłownie!) pod ręką, czyli woda z mydlinami. ::) :o tak więc pociąg do nowości jakiś tam jest, brakuje rozwiązań technicznych. ;) spróbujemy tej butelki z dziubkiem (o taki dozownik chodzi, aletko? jak przy wodach mineralnych o,33 i 0,5 l?). no i tego kiwaczka pewnie też, chociaż opcja niekapka z wymontowaną podkładką gumową (otzrymujemy wówczas, drogie panie, klasycznego kapka) niestety nie przeszła.
ale będiemy próbować. no bo przecież, żeby tak roczniak wyłącznie przez smoczek pił i to wyłącznie w pozycji leżącej - to jakoś tak nie teges chyba... ::)


to jeszcze pociągnę temat picia: ile średno wypijają wasze dzieciaki w upalne dni? czy są na to jakieś normy?
 
reklama
Mad Wiki pije bardzo dużo, bo koło 4 butelek soku z wodą (1/3 soku 2/3 wody) po 300 ml czyli nawet 1200 ml plus dwa razy butlę z mlekiem odrobina kaszki 2 razy po 250 ml ::) Lubi wszystkie soku, pije Bobofruty, Gerbery i Bobovity.
Od 2 miesięcy przekonała sie do butelki i z niej głównie pije, ale potrafi tez z niekapka i zwykłego kubka.
Beatko Gratulacje dla Mateuszka! :)
 
Do góry