reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Agast - ja to bym bardzo nawet chciała, żebyś się o Hani raczyła rozpisać co najmniej tak jak Cayo o Mikusiu - że Hania jest zdolna to nawet taka nowicjuszka jak ja wie więc nie daj się prosić i opowiadaj. To wspaniała sprawa czytać jak nasze nie tak dawno jeszcze "pierwotniaki" (jak mawia moja szwagierka) zamieniają się szczwane liski :)
Magdulku - super zdjątka Magdusi!
Asiu - straszne te przejścia szpitalne :( cieszę się, że macie to za sobą i Robercik wraca do formy. Zdjęcia WSPANIAŁE!  
Czarnulko - dzięki za wzruszającą relację

A Maja potroiła i owszem swoją wagę - i  urodzeniową, i najmniejszą od której zaczęła start do tytułu pulchniaka roku - 3,380, 3200. A ile kontretnie - dowiemy się jutro. Sama ważę ją na średnio dokładnej wadze domowej, która bezlitośnie dla niej wskazuje 11,5 - 12 :)
A ja to wszystko noszę :)
 
reklama
Przez moja nauke ominelo mnie:
- nauczenie mojego synka mycia raczek,
- samodzielne jedzenie bakusia,
- robienie nunu,
- usprawnienie papa,

Mikolaj super lowi rybki drewniane na kijek ( wedke) :)
Naklada krazki na kijek, i szuka odpowiednich dziurek przy wrzucaniu klockow :)

No i teraz placze jak tata wychodzi, kiedys tego nie bylo :( Kiedys plakal za mna, tylko za mna!!Chce by tata go bral na raczki, stal z nim w oknie, ech...

Ale mam nadzieje,ze mnie jeszcze kocha ::)

...Tak mnie naszlo...

Dobranoc
 
A!!Agast, zapomnialam ::) Bardzo mi milo czytac Twoje wypowiedzi skierowane do mnie!!Naprawde!!Wiesz,ze zawsze mozemy pogadac na gg!! I tez Cie bardzo lubie ;) ;D

Dobra uciekam!!
 
Ja tylko chciałam napisać, że jedziemy :) PIerwszy wyjazd od... Sama nie wiem kiedy... SPakowane (mam nadzieję, że wszystko), no i karmię TYmka, siebie, i wychodzimy. Najpierw do neurologa, potem na zakupy, a potem nie wracając już do domu nad jeziorko, sama nie wiem jakie :(

Pa! Pa!
 
Ifa - a wiesz, ża ja o Tobie też ostatnio myślałam.:) Czy jeszcze nas czytasz a jesli tak to jak znajdujesz na to czas. ;)Historie z takimi mailami niestety już się tu zdarzały. Nie wiem kto ma w tym interes żeby dzieci obrażać. Ale najwyraźniej psycholi nie brakuje. Przykro mi, zę i Ciebie musiało to spotkać. Ale odzywaj się czasem. Pozdrawiam Twoją Trójce

Asiu- jasna cholera ale Ty masz przeżycia. To omdlenie naprawdę zabrzmiało groźnie. Dobrze, że w porę zareagowałaś. I jak zwykle służba zdrowia bez komentarza. Nowa fryzurka - bardzo twarzowa i praktyczna

Tili - trochę mi dodałaś otuchy swoim postem, bo już zaczynałam wierzyć, że tylko moje dziecię spośród czerwcowych pociech tak nam daje do wiwatu. Trzymam kciuki, żeby u Was się apetyt poprawił.

Beatko - Mati straszny elegant. I na prawdę duży z niego chłopiec, jak na roczniaka przystało.

Magdulku - zdjęcia piękne, no ale jakie mają być skoro na nich taka urocza modelka.

Lila ale masz zdolniachę w domu. Mikołaj na prawdę sporo potrafi. I pamiętaj mama to mama - jakkolwiek balanie to niebrzmi.
 
Korolince z okazji roczku życzymy z Wikusią samych wspaniałości!!!

Magdulku ALe Madzia wyrosła! śliczna z niej dziewczynka!!! A z ciebie piękna kobieta!!! :)
Czarnulko Kciuki za mamę, pewnie juz tuli swe maleństwo w ramionach, a ty uważaj na siebie!
Ifa WItaj!
 
A MOJA MAMA URODZIŁA MI KOLEJNĄ SIOSTRZYCZKE ;D Resztę wiadomości puźniej,bo dostałam telefon od taty o 5 rano i sam nie wiedział :) Jak sie zdzwonie to napisze co i jak ;D
 
MOJA SIOSTRZYCZKA BĘDZIE MIAŁA NA IMIĘ KLAUDIA ;D WAŻY 2750 MIERZY SOBIE 53 CM I WYSZŁA NA ŚWIAT O 1 W NOCY,A TRWAŁO TO OKOŁO 5 GODZIN ;D

Aletko to jest moja trzecia siostrzyczka :) Jest nas teraz 4 dziewczyny i jeden chłopak :)
 
Aletko Mama szczęśliwa że ma to juz za sobą,a siostra jak była odwazna tak juz sie trzęsie ;D

No i ponoćKlaudia Ma czarne długie włoski :D

A ja wybrałam imię dla drugiej córeczki :) Emilka :D
 
reklama
Hejka,


Ifa - no przykro mi, ale nie daj sie i wpadaj tutaj!!
Mondzi - milego wypoczynku!!
Rito - dzieki :)
Czarnulko - gratki dla mamy!!


Na Twe pierwsze urodzinki
zróbmy wszyscy dziarskie minki.
I pobawmy sie wesoło,
kręcąc się radosnie w koło.
Potem zjedzmy tort i pączki,
chwyćmy mocno sie za rączki.
I śpiewajmy na Twą cześć
sto lat,sto lat,sto i cześć!!





Karolinko sto lat!!

 
Do góry