reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

No właśnie ja też jestem ciekawa co u Mondzi...Mooooondzi odezwij się!!!

Evik ja poszłabym do lekarza. Nie znam się na alergiach ale sprawdzić warto:tak:
Beatko jak zwykle rozpływam się nad fotkami morzowymi;-)
Biesy 100% podwyżki no no no zaszalałaś;-)powodzenia!!!
 
reklama
Hej!
Nie chciałam Was stresować. Te dni były tak fatalne, że nawet mi się pisać nie chciało.

W środę dodzwoniłam się do Jagody - wstępnie ustaliłyśmy tak, że w czwartek przyjeżdżam na wizytę (czyli wczoraj) i jak sytuacja będzie pilna, to cięcie robimy dzisiaj. Tak więc dzień wczorajszy minął na robieniu badań, no i na stresie, bo jakiejś specjalnej gotowości we mnie nie było.
Po badaniu okazało się, że wszystko szczelnie pozamykane i nie ma potrzeby działać już dziś. Umówiłam się z lekarką, że w środę jem maleńkie śniadanie i po południu przyjeżdżam do szpitala. Na chwilę obecną mam nie fikać, nie seksować się... A że jak tylko mnie dłużej nie ma, to już za mną dzwonią, to nie będzie to jakoś szczególnie trudne.
Jagoda ma załatwić w szpitalu, to co trzeba. Mam też parę opcji podsuniętych przez nią w razie wcześniejszej akcji. No i czekam. Na razie dość spokojnie.
Julka waży już 3.300 :-) co znaczy że jest większa od Karolka.
No i powiem Wam, że Karolek piętro niżej zdecydowanie mi nie służy. Pobudza mój instynkt niemiłosiernie. A może to głupia zazdrość, że mają to już za sobą, sama nie wiem. Ale tam jest taki błogi spokój, że aż hej. A u nas ciągle jednak niepewność.
Ale do środy niedaleko...

Beatko, zdjęcia wakacyjne okrutnie mnie ruszają w tym roku, jako że perspektyw na takowe raczej nie mamy. Cieszę się, że wypoczęliście.

Evik, to chyba jednak nie alergia, skoro była gorączka. Zresztą tak jak piszesz, alergia pokarmowa raczej nie wiąże się z katarem. Tymek ostatnio chyba ze dwa tygodnie miał katar, o tyle dziwny, że głównie rano. No i zupełnie nie było odczucia zatkanego noska. Skąd to było, nie mam pojęcia, ale teraz jest dziwny czas pod tym względem. Do lekarza możesz się przejść. A nóż coś wymyśli ;-)
 
Hej

Mondzi a no widzisz wszystko się ułożyło. Jak nie dam rady tu zajrzeć (urlop mi się kończy:no:)to trzymam za Ciebie i Julkę mocno kciuki.Obyś szybciutko utuliłą ją w swoich ramionach.
Evik to raczej nie od alergii. Pzreszłabym się na Twoim miejscu do lekarza. Może to jakaś infekcja. Lepiej to sprawdzić.
Biesy trzymam kciuki za nową pracę.
 
Jestem wyjęta zupełnie i odpiszę tylko Evik, ze wg mnie to moze być alergia. Dzieci mojej kuzynki za każdym razem po podaniu mleka krowiego miały gorączkę, potem coś na podobieństwo infekcji a kończyło się zapaleniem oskrzeli, więc różnie z tym może być..
 
Mondzi - widzisz kochana wszystko się ułożyło i idzie po twojej myśli :-). Trzymam kciuki abyś wytrzymała do środy. I koniecznie daj nam znać jakby zaczęło się coś dziać!

Beatko - super wakacyjne zdjęcia :-D. Fajnie, że wypoczęliście :cool2:

Evik - mi też się wydaje, że może to być alergia :-(
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.

Hania na antybiotyku, zabrałam ją wczoraj do laryngologa. Ponoć migdał napuchnięty i uciska cośtam, dlatego nos sprawia wrażenie zatkanego. Po 3 dawkach antybiotyku nie ma zadnej poprawy, jeżeli do poniedziałku będzie bez zmian mamy się znowu zgłosić. Wtedy włączymy najprawdopodobniej zyrtec.
A za tydzień mamy jechać w górki, jestem ciekawa czy do tego czasu Hania się wykuruje?!
 
reklama
hej
Czy ktoś wie może coś o Natim Szkrabika?W lipcu miał mieć operację, o ile pamiętam, czy coś się zmieniło?Czy coś kręcę?

Mondzi - Trzymaj się!!Pamiętam o Was. To niesamowite, że Juleczka już tak niedługo będzie z Wami
Evik - zdrówka dla Hani!
Biesy - gratuluję:-)
Natko - Czy to nie aby plaża w Krynicy;)? Byłam tam i chyba nawet spotkałam tych dwóch przystojniaków z plaży :)

zmykam.pa
 
Ostatnia edycja:
Do góry