reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mondzi u mnie też było ułożenie miednicowe, ale cc wspominam naprawdę super i zawsze tak chciałabym rodzić( jeśli tylko by mi było dane). Ale pamiętam opis Agast i jej ból głowy. Także różnie z tą cc bywa, moja jedna z sióstr też miała( też ułożenie miednicowe) i nie chciałaby znowu, bo jej się rana paprała, ale ja wspominam super!A druga siostra urodziła naturalnie ponad 5 kg dziecko i mierzące 61 cm - więcej dzieci nie chce, tak ją porozrywało, że uraz ma, mówi że 3- miesięczne oki, ale ciąża, poród nie. Zobaczysz, za parę chwil utulisz Julię i wszystko będzie dobrze, buziaki!
Agast, my jak Ci już pisałam mamy tylko do użytku firmowe narazie, bo Arek planuje kupić po wakacjach coś takiego GRAND WOYAGER KLIMA,ELEKTRYKA,WELUR (385409018) - motoAllegro
Reno sprzedaliśmy i teraz jak on w pracy to ja i tak nigdzie nie pojadę, no ale skoro po wakacjach niby auta tańsze to poczekam, bo te wojagery bardzo mi się podobają, tylko dzieci do nich wciąż mało, ale już powiedziałam Arkowi, że jak nie będzie to adoptujemy:tak:;-)
Szkrabiku, buziaki!!

Buziaki!
 
reklama
Hej

Ja kochane jestem poparzona strasznie od słońca
icon_cry.gif
nawet włosów rozpuścić nie mogę bo ich dotyk ból mi sprawia
icon_cry.gif
Jest źle
icon_rolleyes.gif
nie tragicznie,ale boli okropnie
icon_sad.gif
Wczoraj aż się popłakałam z bólu wieczorem
icon_cry.gif
Mam nadzieje że szybciutko mi przejdzie,bo przy niuniach sama nie wytrzymam
icon_sad.gif
Tym bardziej że Emilcia na rączki czasami chce
icon_confused.gif
Najgorzej mnie wkurza to że Ja sobie nie leżałam na kocyku,tylko za dziećmi chodziłam i chwilke w wodzie byłam.A wszystkiego naraz na dworku byliśmy z godzinę,półtora
icon_mad.gif
i to wystarczyło
icon_rolleyes.gif
Teraz już napewno nie wyjde bez posmarowania:baffled:
 
Szkrabik, no tak się łudzę. Dopóki moja Siostra w dwupaku, to jakoś czuję, że na mnie jeszcze nie czas. Ona dzisiaj zaczęła 39 tydzień :-) Twardo czeka do terminu, bo póki co, nasza lekarka na urlopie.

Lila
, czyli u Ciebie ułożenie miednicowe było wystarczającym powodem do cięcia, czy jakieś inne sprawy się do niego przyczyniły? Ja bym chyba jednak wolało pn (z nadzieją na to, że drugi poród łatwiejszy), ale to dlatego, że jakiś taki lęk przed nieznanym w sobie mam. Nawet nie wiesz, jakbym chciała już Julkę przytulić :-( Chyba siedzenie w domu mi jednak nie służy, bo jakieś doły coś dzisiaj łapię.

Czarnulko
, uważaj na siebie. Dziewczynki pewnie były posmarowane... Ale ja też inaczej traktuję w tym względzie Tymka, a inaczej siebie, chociaż rzadko używam specyfików na słońce (ale rzadko też jestem na pełnym słońcu).
 
Mondzi tak,niunie były posmarowane kremem z filtrem i nic im nie jest :-) mój m przyzwyczajony bo w pracy na dworku dużo.Tylko ja najbardziej poszkodowana :baffled: a co do porodu to u mnie sie sprawdziło że drugi był krótszy ale czy lżejszy to bym nie powiedziała:confused: ;-)ale to w moim przypadku :tak:U ciebie może być zupełnie inaczej :tak: Nie smutaj się! Wszystko będzie ok i córcia już niedługo będzie z tobą :-)
 
Dla Wojtusia z okazji ukończenia trzech lat życzenia wielu pogodnych dni, pociechy z Siostrzyczki i dużo dużo zdrowia.

Czarnulko, dzięki za dobre słowo ;-)
 
Witam po latch świetlnych nieobecności

Mondzi - przede wszystkim gratuluje córeczki i czekam niecierpliwie na rozwiązanie:). I bardzo Ci dziekuję za pamięć o urodzinach Wojtusia

MagW- dla Ciebie również gratulacje. Bardzo się cieszę z Waszego szczęścia!

Lila- wow zdane prawko super.Bociany już do Ciebie wysyłam - u nas nie maja czego szukać

Agast - trzymam kciuki za prawko

Wiolinka- dom juz na ukończeniu. Normlnie nie mogę uwierzyć dopiero co fundamnty tylko były


U nas w telegraficznym skrócie jest tak:
Wojtek ma nadal problemy z wołaniem siku:no::wściekła/y::-(Uczymy go juz ponad rok i efekty kiepskie
Dostalismy się do przedszkola:-):tak::-) do grupy Krasnali. Wojtuś Świeżynki tez tam będzie chodził.
szukamy większego mieszkania
Wojtek jest super kochanym chłopczykiem, nadal przylepa i raczej w towarzystwie cichy ale na boisku wyczynia z piłką takie rzeczy, że Ronaldo mógłby się uczyć:-)
Niestety mamy problemy zdrowotne.:-( Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam o wysypkach, rozwolnieniach i zatkaym nosie. Okazało się, ze to nie alergia tylko candia - to samo co ma Nadia Nayi, tyle, ze inny szczep. Ze zdrowiem Wojtka było już bardzo nieciekawie. jesteśmy na diecie, lekach( naturalnych) i pod kontrolą lekarza. jest lepiej choć do tygodnia borykamy się z nawrotem objawów - w czwartek kolejna wizyta.
Julia jest zakochana w starszym bracie - myślę, ze z wzajemnością. Choć oczywiście zdarzają się spory o zabawki. Ale pieknie się razem bawią
Julcia nie ma jeszcze ani jednego zęba!!! Ale sama staje (bez podpory), kuca i wstaje spowrotem bez podpórki. gada po swojemu, bije brawo, raczkuje z zawrotną prędkościa i próbuje dawac samodzielnie pierwsze kroki. uwielbia wyjadać nam z talerza i wszystko jej smakuje - choć je mało za to różnorodnie. Niestety ma alergię na machew,molere, ryż i zyto. Miała okropne wysypki i zaparcia. Poszlismy na biorezonans - wyszło co jej szkodzi, zmielismy diete i jest super. Zero wysypek czy zatwardzeń.

Obiecuje, ze jak znajdę czas to wpadne to jeszcze i napisze co u nas słychać tak dokładniej. Na razie kończę bo jutro do pracy...
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WOJTUSIA!!!:-):-)

Ja dopiero teraz, bo dopiero teraz Arek zwolnił kompa:baffled:

Rito, dziękuję! Czekam na tego bociana i czekam, może w końcu doczekam! Super osiągnięcia Julki!! Kurcze i pomyśleć, że jakby wszystko się udało za drugim razem to też już miałabym drugie tak duże dziecko, przepraszam, ale jakoś nie mogę wyzbyć się tych myśli, to jakoś tak samo z siebie przychodzi jak widzę dziewczyny z dziećmi z lipca, szczególnie, że ten miesiąc właśnie nadchodzi:zawstydzona/y: Co do Wojtusia to zdróweczka życzę przede wszystkim, dużo, dużo, dużo!! I buziaki przesyłam!!
Naya, właśnie co u Was?? Jak Nadia??
Mondzi tak, tylko takie ułożenie. No właśnie ja się pewnie będę bała porodu naturalnego, bo on dla mnie nieznany, główka do góry! Ciągle ciepło myślę i wspieram! Przytulam do serca!Wiem jak bardzo chciałabyś już Juleczkę przytulić, pewnie tak bardzo jak ja chciałabym już zajść w ciążę, jeszcze córa to spełnienie marzeń, będzie dobrze, trzymam kciuki, już za chwilę!:-)
Czarnulko, oby ból szybko minął, ałłła!! Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Hej


Mondzi my też nie oglądamy tego typu bajek. Mateusz swoich bohaterów poznał dzięki miesięcznikowi. To taki jakby komiks+kolorowanka.
Co do ciąży to ojej zdałam sobie sprawę jak dawno mnie tu nie było. Jeszcze troszkę i córcia będzie z Wami.


A ja odliczam godziny bo....dzisiaj ostatni dzień w pracy i 2 tyg. urlopu. Kurka ale się cieszę!!!!
 
[SIZE=+2]hej

Ja teraz dopiero bo cały dzień latałam jak oszalała
icon_smile.gif
icon_smile.gif
) bo jutro do nich jedziemy
icon_smile.gif
Siedzę teraz sobie sama bo m w pracy a dziewczynku u dziadka i babci :e_biggring: wzieli ich popołudniu do jutra,a Ja mogę sobie psychicznie odpocząć
icon_wink.gif


Zaraz Wam pokażę Jaki prezent zrobiłam dla Majeczki (2 h się męczyłam
icon_smile.gif
) i co kupiłam fajnego dla niuniek w bedronce
icon_biggrin.gif


A teraz moje panny wczoraj
icon_smile.gif
Przed chwilką zrobiłam prezent dla Adrianki (a raczej malutkiej Majeczki

100_6363.jpg


100_6368.jpg


Taki foteliki z parasolem kupiłam niuniom w biedronce po 25zł
icon_biggrin.gif
Emilcia ma pomarańczowy
icon_smile.gif


100_6378.jpg


A taki Torcik Pieluszkowy przed chwilką zrobiłam
icon_smile.gif
Jeszcze chcę go owinąćw przezroczystą folię,ale muszę to jutro dokupić bo za małą kupiłam dziś
icon_confused.gif


100_6379.jpg
[/SIZE]
 
reklama
hej!

dziękuję serdecznie za pamięć o Karolinki urodzinach :happy2:

Wszystkim Dzieciaczkom które ostatnio obchodziły Urodzinki też zyczymy wszystkiego Naj Naj Naj :-):tak::-D

Nie było nas kilka dni.
Karola była na wsi.
Zobaczyła wiele róznych zwierząt które wczesniej znała tylko z tv lub z książek:happy2:
Uroki mieszczuchowania.......

Mondzi trzymaj się!

Czarnulko-Twoje Córeczki sliczne jak Laleczki :-)
 
Do góry