reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mamamisi no właśnie nie ma. Bo 37 - 37,2 st. u to raczej nie gorączka :-). Dla swietego spokoju obejrzy go nasz lekarz właśnie czekam na niego. Zbliżają sie święta i chciałabym żeby dzieciaki nie miały zadnych infekcji. Łapię się na tym, ze na punkcie Janka bardzo przewrażliwiona jestem. U Hani wszystko bagatelizowałam :-)
 
reklama
Evik - No pewnie, że zawsze lepiej sprawdzić. A Twoje, jak to nazwałaś, przewrażliwienie w przypadku Jasia jest jak najbardziej uzasadnione...Zdrówka życzę więc na Święta dla Was wszystkich!
 
Hej! Ja na chwilkę, jako, że poproszona zostałam o przekazanie informacji, że operacja Natiego (Szkrabikowego) będzie 8 lipca.
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Szkrabiku, to osmego lipca zaciskam kciuki jeszcze monciej!! Trzymajcie sie!!Ucaluj maluchy!
Eviku, slodkie zdjecia Hani:-), mniej slodkie tej paskudnej zimy!! Na Boze Narodzenie wiosna, na Wielkanoc zima - no porazka, ze hej:baffled: U nas tez snieg, no ale w koncu Jawor czy Wroclaw to blisko przeciez:-)

Dzis siedzialam na kursie ponad 3 godziny:szok: , no ale w koncu skonczylismy i od srody jazda:-)
 
Do góry