reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mondzi lekarz nie dał nam żadnych specjalnych zaleceń. Kazał obserwować i czekać. W marcu mamy iść na wizytę i wtedy podejmie decyzję, co dalej z tymi nieszczęsnymi jąderkami trzeba robić. Mam stracha, bo i zabieg brzmi strasznie i terapia hormonalna też :-(

Evik śliczne dzieciaczki. Jasio jaki już fajniutki :tak:
Trzymam kciuki, aby wizyta u neurologa doszła do skutku jak najszybciej.

Co do prezentów świątecznych, to u nas zawsze jest tak, że ja dostaję od męża niespodziankę i jakimś dziwnym trafem jest to coś o czym marzyłam. Zna mnie ten mój chłop ;-):tak::-D a on dostaje ..... zawsze wie co dostanie, bo ja jestem pepla i nie wyrabiam :baffled:
 
reklama
Czarnulko,super zdjęcia saneczkowe Dziewczynek :tak:,fajnie wyglądają razem :tak:.
A i chciałam zapytać?masz specjalny ochraniacz na sanki?

Prezenty na Mikołaja- tzn na razie mamy tylko dla Karoliny-taką kuchnię z blatami i naczynkami,i parę drobiazgów.
My chyba sobie pokupujemy będąc razem na zakupach.....


Ale marzy mi się niespodzianka. Taka, która będzie świadczyła o tym, że ofiarodawca jest uważnym słuchaczem...

:sorry2:pocieszę Cię ,mój mąż raczej nie-uważnie słucha :tak:,tak juz bywa,a ja jak słucham to nie zawsze wiem o co mu chodzi(zawsze myśli o jakims przedmiotach komputerowych)
ale nie narzekam....:tak:

reszte napiszę później ....:tak:
 
Szkrabiku, wow, juz w październiku kupiłaś prezenty :szok::szok::szok: U nas na początku października trzeba z 10 kupić, potem ze 2 w listopadzie, 3-4 w grudniu i dopiero Gwiazdka... Tak więc nie daję rady zabrać się za to jak teraz. Powinnam chyba już zacząć... W niedzielę startuje Adwent :-) Zazdroszczę Ci tych dzieci śpiących od 19 do 7 :zawstydzona/y: A w dzień śpią?
Agast, ale standardowo mam nadzieję, że krócej się zaraża :baffled:
Mamamisi, jaka tam moja organizacja czasu :sorry2::-) ????? Zupełnie nie wiem, o co Ci chodzi...
Evik, śliczne zdjęcia, Jasio całkiem okrąglutki jest!!! 5kg, wow :-D U nas w pracy dziewczyna 1 września urodziła chłopczyka, w terminie, i on jeszcze 5kg nie waży... Taki chudzinka.
Mondzi, no nie mów mi, że się chłop boi iść z dzieckiem do lekarza :-D No w to Ci nie uwierzę ;-):cool2: Co to za filozofia :-p U nas to bez różnicy, kto idzie, choć ja to lubię i chętnie idę. Albo jesteśmy razem. Ale było kilka raz tak, że Adam sam z Agą chorą leciał do przychodni a ja do pracy.
 
Colletta Ten spiworek na sankach jest nie usztywniony
icon_smile.gif
JEst mięki i ma cięnką gąbeczke w sobie i jego się zakłada na oparcie i siedzenie i tak sie trzyma
icon_smile.gif

zobacz jakie znalazłam sanki na allegro
icon_smile.gif
moje mają taki ocieplacz jak w pierwszej aukcji
icon_smile.gif


icon_arrow.gif
http://www.allegro.pl/item275409917_super_sanki_z_oparciem_i_podnozkami_ocieplacz.html

icon_arrow.gif
http://www.allegro.pl/item274493417_duze_sanki_spiworek_z_kozuszkiem_promocja_.html
 
Wiolinko - dwójka dzieci, praca, budowa, koncerty, regularne pisanie na forum - mi rzadko starcza czasu na coś więcej niż pozycja pierwsza z tej listy, stąd moje wyrazy podziwu;-)

Zapomniałam się pochwalić, że udało nam się dzisiaj pospać do 10.00. Cała czwórka spała równo, hehe, nie wiem, czy to pogoda tak zadziałała, czy co. W każdym razie moje zdumienie, gdy spojrzałam rano na budzik, było ogromne.
Dobranoc:-)
 
Czarnulko- fajne zdjecia śniegowe. U nas nadal jesiennie :wściekła/y:
Wiolinko- standartowo zaraza się 6 miesięcy. Dobrze rozumiem ze kupujecie na gwiazdkę 15 prezentów?? :szok: U mnie w rodzinie kupuje sie tylko dzieciom.
Mondzi- my w 99% choodzimy razem do lekarza. Raz chyba się zdarzyło ze poszedł z Hanią sam,,ale nie było z tym rzadnego problemu.

Hania dzisiaj pierwszy raz od jakiś 2 tygodni przespała cała noc więc humory mamy dobre :) Nie wiem czym spowodowane były te nocne pobudki ale chyba suchym powietrzem w pokoju. Dzis powiesiłam mokry ręcznik na kaloryferze, uchyliłam okno i spała, chwała Bogu :tak: bo moja cierpliwość do nocnego wstawania w ostatnich dniach wynosiła zero. Jedna sąsiadka do mnie powiedziała ostatnio: " Ja to pani współczuje, chyba dawno się pani nie wyspała :szok:". świętą rację kobieta miała.
 
Mondzi u nas głównie ja chodzę z małą do lekarza ale to wynika z naszej sytuacji. Parę razy G był sam z Magdusią- nie robił problemow.

Dzisiejszy tekst małej :
na pytanie gdzie spinka moje dziecko odpowiada: zdjęłam bo mi gorąco :-)
 
Hej,

Wiolinko, tak do końca to nie masz czego mi zazdrościć. Fakt, 19-7 śpią, w ciągu dnia Amelka ma 2 drzemki, a Tymek 1 albo wcale, ale za to w nocy Amelia jeszcze daje czadu. 2-3 pobudki to minimum...

Agast, ja mam 19 prezentów. U nas się dla wszystkich robi, a dzieci i tak dużo w rodzinie.

Magdulku, Twoja Magdusia jest po prostu śliczna! Wysłałam Ci to mailem, ale dostałam info, że nie można dostarczyć, więc tu piszę.

Mondzi, pozdrawiam. Odzywaj się częściej (tak tak, wiem, przyganiał kocioł garnkowi hahaha).

U nas ok. Dzieci w miarę zdrowe, trochę mi pokasłują, ale to alergiczne przypadłości niestety. A ja ciągle rosnę... Nati też. Wszystko w porządku, wada rośnie razem z Natim, ale w tempie optymistycznym. Do porodu jestem przygotowana.

Teraz muszę zacisnąć zęby (tylko nie z prawej strony, bo mnie strasznie boli!!! w poniedziałek muszę do dentysty pognać) i wytrwać. Rwa kulszowa mi tego nie ułatwia, ale to już na szczęście ostatni raz, więc jakoś przeżyję, a potem będzie to tylko wspomnieniem.

A gdzie jest Lila?
 
reklama
Witam :cool2:

U mnie ostatnio wiele się dzieje (w sensie pozytywnym) i kompletnie nie mam czasu tylko dla siebie ;-). Mam nadzieję, że wpadnę w nowy rytm i jakoś organizacyjnie się ułoży.
Zatem do napisania :blink:

Evik - śliczne zdjecia :-D. Jaś jest już duży i wygląda na zdrowiutkiego chłopczyka :tak:.

Czarnulko - twoje panny też już takie duże ;-). Fajne zimowe zdjęcia, u nas niestety śniegu ani śladu :sorry2:

Mondzi - przylam. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :tak:

Resztę pozdrawiam :tak:. Życzę wszystkim duuuuużo zdrówka (szczególnie dla Hani Agast)

*********************************************************
Rito i Magdulku - dziękuję za zdjecia Waszych pięknych maluchów :tak:
 
Do góry