reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Od EVIKA:

Podziękuj ślicznie dziewczynom za modlitwę, za ciepłe myśli. Najgorsza jest bezsilność: modlitwa i czekanie -nic wiecej nie moge zrobic. Nawet dotknąc mojego synka.
 
Takiego sms-a ja dostalam od Evik, bo tamten jest z pazdziernika:

Podziekuj prosze w moim imieniu dziewczynom za modlitwe i cieple mysli, a Megan wysciskaj wirtualnie w moim imieniu.
 
Megan, świetny pomysł, też o czymś podobnym myślałam... Evik, Jasiu, cały czas o Was myślimy i modlimy się gorąco!
 
Eviku, kochany! Trzymaj się dzielnie. Jasieńku walcz !
Chyba nawet ja zacznę się modlić :zawstydzona/y:
W każdym razie poprosiłam o to moją znajomą, która jest prawie aniołem...
wróciłam właśnie z pracy, teraz mogę i ja z Wami być...

 
Dobra, ja uciekam na urodziny dwulatka. Gdyby coś się zmieniło, to oczywiście dajcie mi znać. Numer wiele z Was ma, więc chyba mogę spokojnie iść, czy mi się chce czy nie.
 
reklama
Do góry