reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dzagud
Zosia identiko. Miś w niebieskim domu to hit od kiedy ma jakieś 7 miesiecy. Wcześniej reagowała tylko na rybke :-D

Dziewczynki
o co biega z tym różańcem? Co się komu gdzie daje bo coś przeoczyłam i nie jarzę. :baffled:
 
reklama
odnosnie szczepienia przeciw kleszczom dostalam dokladnie taka sama odp, nam pediatra powiedziala ze jedyne co to sprawdzac pdczas kapiel idokladnie cale cialko, wazne jest aby jezel kleszcz juz sie zagniezdzi w cailku aby nie przetrwal tam 12 godz, bo potem juz moze zaczac "dzialac". powiedziala rowniez aby najlepiej spryskac dziecku ubranka czyms owadoostraszajacym, ale nie bezposrednio na cialko.
 
Muszę Wam coś pokazać, bo my wczoraj umarliśmy ze śmiechu. Wygląda na to że Magdzie strasznie nas brakuje jak jesteśmy w pracy, bo jak jest tylko z Babcią, to ładnie śpi w dzień i szybko zasypia, a jak my jesteśmy w domu, to tak jakby chciała każdą minutę wykorzystać i szkoda jej czasu na sen. No i jest masakra - rano jak wstanie o 6.30-7.00 to potrafi nie zasnąć do 13, aż w końcu padnie. I to samo jest po południu. Wczoraj spała tylko raz ok. 12tej i to może z godzinę, a potem usiłowaliśmy ją uśpić od 17tej i nic. W końcu wykąpałam ją ok. 19tej, przebrałam w piżamkę i położyłam do łóżka. Ona oczywiście od razu usiadła. Ja wyszłam z pokoju zrobić porządek w łazience, a jak wróciłam po 5 minutach zastałam taki obrazek:




 
hehe Madzia niemożliwa :-D:-D:-D
Maks ostatnio usnął dziadkowi na kolanach :-D
A z telewizji to nabardziej lubi program "Jaka to melodia" :tak:

A dzieci w rodzinie to narazie mamy sztuk dwie: Jacek i Maksio :rofl2: (no nie licząc naszych niewydarzonych braci-gimnazjalistów)
I aktualnie dwójka w drodze :-p

A siostrę trzydziestkę też mam i dzieci niet :sorry2:
 
Buziaki dla roczniaków - Dawidka i Livci!!!

Witajcie, wróciliśmy z podróży po Polsce (z bagażnikiem pełnym mięsa i kiełbasy;-)) i jeszcze nie doczytałam co się dzieje więc na razie tylko pozdrawiam wszystkich :-)
Misia w dużym niebieskim domu Czarek uwielbia od bardzo dawna, a i my z małżem dobrze się bawimy, mamy nagrany cały cykl i znamy na wszystkie odcinki na pamięć :-D
 
ELFIKU na roczek wykłada się małym kieliszek, różaniec, książkę i pieniążka (przynajmniej u nas tak jest ;-)) i czeka się co dziecko pierwsze weźmie do ręki ;-) różaniec niby wróży kasiędza/zakonnicę, kielonek ... no wiadomo co ;-) książka oczytanie, a kasa kasę :-D czy jakoś tak ;-)

a swoją drogą Maćka bratanica (lat obecnie 17 :-)) sięgając po kasę wsadziła łapę w torta :laugh2::laugh2::laugh2: i do dzisiaj uwielbi jeść :laugh2::laugh2::laugh2:

DZAGUD ja nic nie mówię, ale przecież nasza Jola jest ciocio - babcią mojego Antonka :tak: a ja sama jestem ciocio - babcią dla 12 - latka ;-)
ucałowania dla Weroniki :blink:

JOLA gratuluję :-D :laugh2: no, kolejny kuzyn będzie :tak:

LIVKO :laugh2::laugh2::laugh2: cudny wybór :laugh2::laugh2:

ależ mi mój mały szczeniak zrobił awanturę na spacerze :wściekła/y: wydzierał się jakby go na gorących węglach sadzali, przez godzinę! więc poddałam się (a co, dziś dzień dobroci dla zwierząt) i wypuściłam smarkacza na wolność. Alem się nabiegała za nim :-D dobrze, że był na smyczy i dalej niż 1 metr nie mógł mi uciec :-D chociaż czasami wydawało mi się, że człek mały miał nadzieję uciec mi dalej niż zasięg smyczy ;-) z lekkimi problemami zapakowałam go ponownie do wózia ;-) i już boję się jutrzejszego spaceru :sorry2:

siedzę sobie w pracy, mija połowa dnia roboczego, wpada kierownik z różami i mi je daje :szok::szok::szok: bo miałam w sobotę imieninki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: normalnie banana miałam do końca roboty i łezki w oczach, łezki takie wzruszeniowe, w rzeczy samej ;-) fajnego mam kierownika :tak: :tak:

kurczę, wczoraj zapomniałam sobie budzika nastawić :crazy: o mały włos bym zaspała do roboty :wściekła/y: ale dzieki bogu, mam dobry budzik naturalny ;-) co się zwie Antonek :-D o 5:11 zaczął domagać się tulu tulu z matulą :zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie odmówiłam i nie zaspałam :laugh2:

w poniedziałki Antonek ciężko znosi moje wyjści do pracy :-(

a tak w ogóle, podjeżdżam dziś pod chatę i widzę moje dziecię z sąsiada dziećmi (takie powyżej 6 lat). Uradowany Antonek prowadził z nimi dialog (tzn. jemu się wydawało, że to dialog, ale biorąc pod uwagę różnicę "dialektów" był to normalny monolog antosiowy ;-)). Ale dialog to nic, dzieci naprawiały rower i Antonek im dzielnie pomagał :-D normalnie osmarowany był po łokcie :-D mechanik, jak w mordę strzelił ;-) i chyba zamiast różańca dam do wyboru jakieś śruby, wkrętaki, ewentualnie młotek ;-) :laugh2::laugh2::laugh2:


Elfik i Zosia oraz Dzagud i Madzia mają Niebieskiego misia, a Antonek i Gingeros mają Radioheada i muzykę :-D po prostu muzykalne mam maleństwo :tak: albo śpiewa, albo tańczy :tak: albo wali w gitarę dziadka :-D :laugh2: ku dziadka rozpaczy oczywiście ;-)
 
Szpoka łelkom bak :-) pisz co u was słychać :tak:


Gingeros i musiałaś mnie zdradzić :baffled:
A ten kuzyn/ka w Legnicy będzie ;-)
 
JOLA no ja wiem, wiem ;-) już na tyle poznałam rodzine :-D do mnie Esia dzwoniła w czwartek (ciocia Esia ;-)) i opowiadała mi jaki Maksio cudny :tak: kurczę, chyba czas babcię Pelargonie odwiedzić :-)

SZOPKA witamy podróżników :tak:


a tak zapomniałam dodać, że Antonkowi idą zęby - trzy na raz :-:)-:)-(
 
reklama
Gingeros moja niania się śmieje, że przychodzi ciocia Esia i od progu woła, że nie przyszła do niej tylko do Maksia :-D:-D:-D a jak wybierzesz się do babci Pelargonii, to zapraszam do nas :tak: na drugi koniec miasta ;-):-)
 
Do góry