reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Gingeros spóźnione imieninowe najlepszego.
Szopka witojcie witojcie w dom:-D
Dzagud, Twoja Madziunia przesłodka, zdolniacha fryzjerka:-D A w tym łóżeczku na śpiocha to taka słodycz , że tylko niuniać i przytulać :tak:
 
reklama
Dzagud u nas hitem jest końcowa piosenka z Luną:tak: chociaż początkowa też:-) w zasadzie Miś jest the best:-D ja również go lubię:tak::tak:
 
Mnie się nie tyle sama bajka podoba, co ta końcowa piosenka. Nie wiem czemu, ale mnie jakoś tak wzrusza. No i też już prawie umiem na pamięć i śpiewam razem z Weroniką. Tylko patrzeć jak i Magda zacznie śpiewać. :-D Swoją drogą, co ta bajka ma w sobie, że dzieci tak ją uwielbiają????
 
tego nie wiem, ale pewnie wiedzą psychologowie (psycholodzy?) którzy przy niej pracowali (bo pewnie jacyś pracowali)
pobawiłam się dzisiaj wieczorem troszkę "robótkami ręcznymi" zamiast się uczyć, a teraz jakieś wyrzuty sumienia przyszły:dry: heh, jak nie net, to jakieś inne zajęcie sobie wynajdę
chyba muszę zmajstrować coś przsy kompie, żeby się nie dostać do neta i ktoś musi mi zabrać wszystko, z czego można coś zrobić;-):sorry2:
 
Kiedyś był chyba poruszany ten temat, ale mam do was pytanie. Czy wasze dzieci śpia spokojnie w nocy tzn. czy nie rozkopuja się z kołderki.
Moja Majka cały czas rozkopywała sie, ciagle sie przekreca w nocy, wiec na noc wsadzam ją do spiworka. Niestety śpiworek powoduje że małą nie może się swobodnie przewracać na boki i wybudza sie. Nie wiem co lepszę żeby dziecko spało nie przykryte czy zeby sie denerwowało że nie ma swobody.
W każdym razie jak dziecko jest rozkryte to ja się boje że jest jej zimno i ciaglę ją w nocy przykrywam. Jak wsadzę do śpiworka to Majka sie wybudza i muszę jej poprawić śpiworek. W nocy wstaje pare razy. Koszmar.
 
ulek, Michał w noocy śpi z reguły odkryty i już się tym przestałam przejmować. najpierw chodziłam go przykrywać, ale to powodowało, że się budził (bo śpi na kocyku zamiast pod nim, więc musiałam go spod niego wyciągać;-)) więc w nocy nie wstaję, żeby go przykryć:no:
 
Dzagud - no Madzia gites! Slicznie sie czesze - a jak pokazuje jakaaa duzzzaaa:-D Slodycz.

Jolka/Gingeros - wybaczcie, jezeli to nie za badzo wscipskie zapytam- jakim cudem mozna byc babcio ciocia ? tez zaleznosci rodzinnej nie pojmuje jakos :no::-D
 
kachasek a powiedz mi jak ubierasz małego do snu, czy jakoś cieplej.
Ja z Majką mam właśnie tak jak Ty piszesz zawsze kocyk jest gdzieś pod nia, a juz na 100% mała się obudzi jak jej przykryje nogi. Nogi u Majki muszą być odkryte, nawet spiworek musi mieć rozsuniety dół.
 
szczerze? ma na sobie tylko pieluchę i pajacyka:sorry2: w pokoju za gorąco nie ma, ale jak sprawdzam, czy mu nie zimno, to właśnie nie jest, więc dlatego nie wstaję po kilka razy w nocy. a że znów przesypia nocki (świeże zęby wylazły i pozostałe póki co dają mu pospać), to co go będę budzić;-)
 
reklama
U nas na razie Wojciu śpi jeszcze z nami w sypialni, więc jak kładziemy się z M spać to dziecko jest przeważnie calutkie odkryte i oczywiście kołderka jest pod nim(bardzo cieniutka). Czasami zarzucę go tylko kocykiem, ale też doszłam do tego że lepiej go w ogóle nie ruszać, bo na 100% się przebudzi:baffled:. A ubieram go jeszcze w body z krótkim rękawkiem i na to cienki pajacyk, jak już jest bardzo ciepło to sam pajacyk. Sypialnię mamy od wschodu więc rano można zdechnąć od gorąca :szok::baffled:ale wieczorem zimno bo pół dnia już tam słoneczko nie zagląda.:dry:

A w ogóle to chyba czas go przenieść do swojego pokoju co? Słyszałam, że najlepiej do roczku to zrobić.
 
Do góry