reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

czesc Kotku - jestem jestem ;-) jakos nie mialam weny przez ostatnie dni. No i troszku pusto tu bylo...

U nas wszystko dobrze. Troche nam powialo wczoraj a nasz budynek stoi dosyc nei korzystnie bo mimo, ze z dobre pare metrow od morza to jest caly "odkryty" i na przeciwko morza - rozumiecie hehehe...:-D No i strasznie ale to strasznie zimno u nas bylo przez ten wiatr - nie mowiac o tym, ze o maly wlos nam framog z okien nie wyrwalo:szok:

Nio, i tyle. Wczoraj cwiczylam taniec brzucha - wygladalo to raczej nie ciekawie bo mi bebech bardziej sie wylewal niz tanczyl:-D, ale troche kalorii mam nadzieje zeszlo.

Teraz nadrabiam domowym murzynkiem:wściekła/y: hehehe

Nio. Wystawilam na sprzedaz moj pierwszy recznie robiony wisiorek i zagladam jak jakas szajbnieta co minute na e-bay czy ktos juz kupil... No na razie jeszcze nikt.

A oto sie chwale...Prosze o wyrozumialosc- to moj pierwszy pierwszasty raz:zawstydzona/y:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MESEX:IT&item=260218711122&_trksid=p3984.cSELL.m315.lVI


i tyle u nas. Martwie sie Efilowa Zosia - myslalam, ze bedzie juz lepiej...:-(
 
reklama
hej :-)

Sto lat dla Maksia i Antonka :tak:

Ginger gratulacje nowej bryki :tak:

Pycia w sprawie prezentu nie pomogę, bo u mnie wszyscy albo przed trzydziestką, albo po pięćdziesiątce :-D:-D:-D......chociaż....może jakiś ładny zegarek???

a my właśnie mamy się przestawić z mleczka Bebilon Pepti, na zwykłe modyfikowane :tak: właśnie dojrzewam do tej decyzji ;-) właściwie nie wiem jakie mleko byłoby najlepsze :no:
 
Specjalne uściski dla mojej przyszłej synowej

przyznam się bez bicia, że pewna byłam, że to jutro, ale dla pewności sprawdziłam w tabelce, a tu taki zonk :zawstydzona/y:....no cóż w końcu nie mogę być teściową idealną :-D:-D:-D
 
Gingeros wózio pierwsza klasa!!! Ale Antonek to i tak wszędzie sie dobrze prezentuje:-)​


ELMALUSZEK my mamy Implast Bolder 3 wielofunkcyjny ;-) wersja gondolowa sprawdziła nam się super, brak zastrzeżeń (oprócz jednej rzeczy, ale to raczej wada konstrukcyjna). Ale jako spacerówka jest beznadziejny - ciężki, duży, siedzisko fatalnie rozkładane (wciska sie guziczek, ale czasami to sie zacinało), pasy beznadziejnie przemyślane. Budka fatalna, w dodatku za nią zwisał wiecznie materiał, którego za cholerę nie mogłam nigdzie upchać i mnie tylko wkurzał. No i po tym jak przełożyliśmy Antonka do spacerówki, zaczęłam dopiero dostrzegać te niedociągniecia Impasta ;-) tak więc każdy mój spacer wizał się z moim wkurzeniem ogromnym (a potrafię się wkurzyć, raz nawet małpką Antonka rzuciłam w okno, bo mnie ten wózek wkurzył :zawstydzona/y:). Zależało mi na nowym wózku, ale musiałam przekonać do tego męża ;-) I niestety nie stać nas na jakąś rozrzutność, utzymujemy się z jednej pensji i mieliśmy ograniczony budżet (a tyle rzeczy chciałabym kupić Antonkowi :-(, marzy mi się takie rozpieszczenie mojego Tosia).

Normalnie z ust mi to wyjęłaś.
Tylko my jeszcze nie kupiliśmy nowej bryki ale juz wkrótce...;-)​

a my właśnie mamy się przestawić z mleczka Bebilon Pepti, na zwykłe modyfikowane :tak: właśnie dojrzewam do tej decyzji ;-) właściwie nie wiem jakie mleko byłoby najlepsze :no:

Jolka my miesiąc temu zamieniliśmy Bebilon Pepti na zwykły Bebilon i niestety... skaza wcale nie zniknęła tylko się wyciszyła...
A powrót do Pepti to wcale nie taka prosta sprawa. Po miesiącu wąchania słodko pachnącego mlesia otworzyłam nową puszkę i ... fuuuujjjj!!! A Zuzka musi to pić... Nie dość że niejadek, to jeszcze choroba, a do tego zmiana mleka... Bidulka moja...​

Skromnie podpowiem żeby jednak zostać przy Pepti a spróbować ze zwykłym modyfikowanym dopiero po skończeniu roczku...​
 
Ginregros twój zakup spacerówki zasiał w mojej głowie pomysł że też by mi się przydała mała i lekka parasolka na wyjazdy do miasta, no i teraz muszę mojego małża przekonać :-D

Pycia
może bilety na koncert ulubionego zespołu, albo na jakiś fajny mecz jeśli lubi sport.. Albo ładne spinki do koszul, jeśli często nosi.

Jola smakowo całkiem niezłe jest mleko Hippa z probiotykami.

Anni super ci wyszedł ten naszyjnik :-) Byłaś na jakimś kursie czy tak sama z siebie czerpiesz pomysły?
 
anielap właśnie mi lekarka powiedziała że lepiej by było zmienić przed rokiem, bo jak się dziecko przyzwyczai to są problemy ze zmianą :szok:
a czym u was się objawiała skaza??? i skąd wiesz teraz, że po podaniu zwykłego mleczka nie jest dobrze (jakie były objawy)?
 
reklama
Gingeros-Ja to mam jakis wozek z Mothercare ale jaki model to nawet najstarsi górale nie wiedzą bo poprostu nie zwrocilam uwagi.Jako gleboki zdal egzamin super no i jako spacerowa tez fajny tyle ze cieżki ale nic to.dobry jest.
Kotek-dziekujemy;-)
Anni- ja uwielbiam a wrecz przepadam za koralikami i takimi innymi ozdobkami.Przestalam nosic jak w ciaży bylam i teraz nosze tylko koralikowa bransoletke(na stale) ale to dla bezpieczenstwa Amelki.No ale widze ze twoja robota to troche kosztuje:tak:
 
Do góry