reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
witajcie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gingeros:
współczuje bólu

ojj o takich problemach z wargami u małych dziewczynek nie słyszałam i jestem w szoku - no u nas na szczęście nie ma co sprawdzać;-)

a tak w ogóle od dzisiaj pełzamy do przodu :-) i szkodzimy tym samym więcej i zwinniej :baffled:
 
Esia - stronka ktora podalas nalezy polowicznie do mojego kumpla ( no ... ex-sympatii... - sympatia za duzo powiedziane) hehehe a ja mu rok temu tluklam do glowy, ze glupotami sie zajmuje - a tu prosze juz jego stronka jest znana no fiu fiu. Musze mu zaraz chyba napisac nooo:-D Jestem w szoku:cool2:
No ja jestem zadowolona z zakupów u nich - dlatego polecam :tak: (może mi jakąś zniżkę na następny raz wynegocjujesz... ;-):-D)

fantazja mam nadzieję, że leki podziałają - ja słyszałam, że takie rzeczy dzieją się też po nadużywaniu maści typu sudocrem (zwłaszcza gdy zapomni się o dokładnym ich zmywaniu...)
 
wczoraj byłam z Antonkiem na MAŁEJ WIELKIEJ MIŁOŚCI :-) i powiem wam, że film super ;-) jak na polski oczywiście :-D były małe niedociągnięcia ciążowe (m. in. coś takiego: jak będziesz mieć skurcze co 40 sekund to powiedz i pojedziemy do szpitala ;-) :szok:), ale tak generalnie fajny film! i tak jakoś na serduchu mi sie milej zrobiło :rolleyes2: spodziewałam się, że film będzie po polskiemu i będe mogła sobie posłuchać jak Antonek będzie szalał. No i oczywiście było część napisów, ale dzięki bogu na tyle łatwy angielski, że mogłam zrozumieć ;-) przy skupieniu oczywiście :-D

wracaliśmy tramwajem, Antonek głodny na maksa, ja podobnie, a tu korek. I wiecie co moje dziecko? Stęknęło eee do motorniczego by jechał :-D Ant zawsze tak stęka do dziadka i tym samym doprowadza dziadka do pulsującej żyłki :-D:-D:-D:-D:-D:-D

a tak na marginesie - co to za pogoda ?? :wściekła/y: może być chłodniej, ale po jasną cholerę wieje :wściekła/y: zwieje nas dzisiaj na spacerze :-(

PIRZONECZKU brawusia dla Szwagrosa :tak: no, to teraz ci sie zacznie ;-)

ISZATR lepiej, już lepiej ;-) maści i okłady pomogły :-D tylko boli troszkę jak go przez zapomnienie odginam :sorry2: oby do wtorku przeszło, bo trza jakoś znowu pograć ;-)

FANTAZJA :szok: trzymamy kciuki, by bez zabiegu było ;-)
 
Witam
U nas tez wieje całkiem jak na Wyspach dlatego na spacer do sklepu bierzemy osłonke z folii super sie sprawdziła jak byłam u małza bo tam zawsze wieje i pada:szok:Wczoraj dzwoniłam do małzonka i sam powoli ma dosc jak dostałby konkretna prace to wraca,trzymajcie kciuki moze poswietach cos sie wyjasni
 
reklama
Do góry