reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Gingeros-wózio naprawde superancki.
A my mamy taki 2 w jednym.Teraz juz go przelozylismy na spacerowke,ale jest dosc duzy po zlozeniu no i tak ciezki ze ja nie daje rady wiec nosi go Bartek.Ale nie narzekam bo za to superancko sie go prowadzi no i jak by B uslyszal o zakupie spacerowki to by chyba na zawal padl:tak:No najwazniejsze ze Amelka lubi swoj wozio
 
ELMALUSZEK my mamy Implast Bolder 3 wielofunkcyjny ;-) wersja gondolowa sprawdziła nam się super, brak zastrzeżeń (oprócz jednej rzeczy, ale to raczej wada konstrukcyjna). Ale jako spacerówka jest beznadziejny - ciężki, duży, siedzisko fatalnie rozkładane (wciska sie guziczek, ale czasami to sie zacinało), pasy beznadziejnie przemyślane. Budka fatalna, w dodatku za nią zwisał wiecznie materiał, którego za cholerę nie mogłam nigdzie upchać i mnie tylko wkurzał. No i po tym jak przełożyliśmy Antonka do spacerówki, zaczęłam dopiero dostrzegać te niedociągniecia Impasta ;-) tak więc każdy mój spacer wizał się z moim wkurzeniem ogromnym (a potrafię się wkurzyć, raz nawet małpką Antonka rzuciłam w okno, bo mnie ten wózek wkurzył :zawstydzona/y:). Zależało mi na nowym wózku, ale musiałam przekonać do tego męża ;-) I niestety nie stać nas na jakąś rozrzutność, utzymujemy się z jednej pensji i mieliśmy ograniczony budżet (a tyle rzeczy chciałabym kupić Antonkowi :-(, marzy mi się takie rozpieszczenie mojego Tosia).

Cholercia, nie wiem czy dobry zakup, mało opinii znalazłam o tym wózku :confused: ale nam sie podoba i po testachsuper wypadł ;-) byście widziały Antonka - jak go wsadzam do wózka to aż piszczy z radości :-D tak więc na dzień dzisiejszy zadowolona jestem jak cholera ;-)
 
Madzi, Antonkowi i Maksiowi wszystkiego naj:-)
Elmaluszek sliczne to zdjecie Amelki na golaska:-).
Pirzonek Krzyś rzeczywiście jak dziewczyna wygląda, a jaki słodziutki:-D.
Esia a Piotruś to urodzony podróżnik:tak:.
Gingeros wózeczek fajny i na pewno nie będziecie żałowali że go kupiliście;-) no i widać że Antonkowi tez się podoba:tak::-D. (nie byłaś jeszcze na urodzinolandii).
Pycia ja raczej nie pomogę, z facetami zawsze mam problem:sorry2:, przeważnie kupuję perfumy lub jakies zestawy kosmetyczne, ale na 40 urodziny przydałoby się cos oryginalnego;-).
Anni a Ty gdzie sie podziewasz:confused:?
 
Zguby się znalazły. Jak miło Was widzieć Gosiu i Pirzonku :-D

Pycia, ciężka sprawa, 40-tka to trudny wiek dla faceta. Ja kupiłabym coś szalonego ;-)
 
reklama
Kotek, dziękujemy bardzo. Ty jesteś niesamowita - o wszystkich pamiętasz:tak::-)

Gingeros, gratulacje dla Twojej siły przekonywania:-p;-) i dla Antonka z okazji nowej bryki.

Wszystkie dzieciaczki są przesłodkie, ale Piotruś jako globtroter jest po prostu niesamowity! I co śmieszniejsze, w ogóle bym Go nie poznała w tym ekwipunku!:-D
 
Do góry