reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Obiecanki-cacanki :-D
Ja potrafiłam cały dom wysprzątać i w ogóle mnóstwo rzeczy zrobić, byle się nie uczyć ;-)
 
reklama
no ale bez tragedii, usmiechnij się:) :-D nie jest zle, zawsze mogło być gorzej, rzuc pieskowi patyka kilka razy to sie ucieszy i ty sie rozweselisz:) a kąpiel cie odpręży, już- nie bedzie tak zle ;-)
 
Byłam dzisiaj u lekarza i lekarz stwierdzil ze jak dalej tak bedzie szlo to moj maluszek urodzi sie z waga ponad 4 kg :-)
 
patrycja fajowa tancerka i baardzo grzeczna!!!!!!!! jak widze w tle tyle butelek i sprzet nienaruszony... moja Cyrylka pierwsze co nauczyla sie jakos przesuwac (jeszcze nie raczkowala) to wszystko posciagala z niskich polek i nauczyla sie sprzet obslugiwac no i piloty.... butelki w zyciu by tu nie mogly stac!!!! teraz umie wylaczac wszystkie gniazdka (bo tu w Au jest taki przelacznik przy gniazdku ze nie trza wyciagac wtyczki i jest odciety doplyw pradu) no i sie cieszy jak cos wylaczy i ani zakazami ani ignorowaniem nie idzie jej przetlumaczyc. ciekawe jak z chlopczykiem bedzie....
 
Pycia lepsze 4 niz 7 ;-)
Patrycja zdjęcia nie chcą mi się otworzyć:wściekła/y: ale będę próbować
Asylan jak synek będzie miał taką sprytną nauczycielkę to też sobie pewnie nieźle będzie radził;-)
 
Pyciu no to gratulacje, moja znajoma rodziła ponad 5-kilowego bobasa :tak: Zgadzam się z kachaskiem - lepiej 4 niż 7 kg :-D

A ja zwichnęłam nogę w kostce..... :no:
 
reklama
Kachasku a czy zdradzisz mi przepis na bezy? Ja kiedys robiłam ale mi nie wyszły i zraziłam się i więcej nie robię :-(. A uwielbiam bezy :-).

Witaminko współczuję zwichniętej nóżki, nie nadwyrężaj jej teraz, dużo odpoczywaj :-).
 
Do góry