reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Pani w aptece kazała olejek na wacik i dopiero do ucha. Tak zrobiłam - i teraz szlag mnie trafia, bo półgłucha jestem :baffled:
Nigdy nie miałam problemów z uszami - zaczęło mnie boleć 2 dni temu, myślałam że od szczęki. Bo dentystę zaniedbałam... :zawstydzona/y:

A jak stoicie z zębami? Kurcze, muszę się wreszcie wybrać...
 
W zeszłym tyg pani dentystka powiedziała, że wszystko pieknie i żeby pokazać się na kontrolę w maju:)) Więc z ząbkami u mnie gites, jak się dowiedziałam o ciazy to zrobiłam dwie maleńkie dziurki i usunęłam kamień ze względu na dziąsła, teraz nie palę i kawy nie pija to nie wraca :p
 
w ciąży jeszcze nie byłam u dentysty :no: wybieram się jak sójka za morze, a przegląd przydałoby się zrobić. ogólnie z kłami ok, ale gorzej dziąsła, zawsze miałam z nimi problemy, a teraz jest jeszcze gorzej, krwawią przy każdej możliwej okazji.
dziewczyny wygońcie mnie stąd;-) nie mogę się dzisiaj zabrać za naukę, przeczytałam kilka stron i poszłam robić bezy, bo mnie naszło na słodkie, zobaczymy co z nich wyjdzie, aż się boję:szok:
 
Mam coraz większe wyrzuty sumienia, że tak to odwlekam... :zawstydzona/y:
Muszę się wreszcie zabrać... Na razie moja aktywność w tym zakresie ogranicza się do zastanawiania, czy wszystko ok ;-)
To super, że nie masz problemów :happy:
 
kachasek, koniec opierdzielania, do nauki przystąp, masz to zaliczyć w poniedziałek i juz mieć z głowy :tak: sio!;-)
 
skłamałam:baffled: byłam w ciąży u dentysty, bo poszłam wybielać ząbki, tyle że jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży:-( ale odstawiłam wybielanie chyba po niecałym tygodniu (jak się dowiedziałam)
 
reklama
Sorga poniedziałek poniedziałkiem, w niedzielę jeszcze czekaja mnie ubezpieczenia... jak mi się nie chce:no:
kończę się obijać, wyjdę z psem, potem chyba wskoczę do wanny i wracam do nauki:baffled:
 
Do góry