reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Asylan tow szystko za szyba jeszcze stoi wiec jedyne co robi to wali w to lapka:-D a sprzety kocha ponad wszystko-ale tel.komorkowy jest the best...Tak go cyca ze juz ledwo zipie...
 
witaminko witaj w klubie kalectw, mnie jeszcze boli ale nie jest najgorzej
kotek z miłą chęcią, ale wymieszałam dwa przepisy i wyszła kupa, a nie bezy (i tak zjadłam), kiedyś wyszły fajne, jak znajdę przepis to dam ci znać:tak:
a teraz gotuję sobie zupkę szczawiową, upiekłam ciasto ze wszystkiego co znalazłam (no prawie ze wszystkiego), czyli robię wszystko, żeby być jak najdalej od nauki;-) na swoje usprawiedliwienie - przeczytałam już dzisiaj jakieś 15 str (i tak niec z tego nie wiem):baffled:
 
ciasto wylądowało w koszu, z czymś przesadziałam (pewnie jogurt był niepotrzebny):baffled: to chyba znak, że jednak mam wyjść z kuchni:confused: ale zupka dobra wyszła:tak:
 
witaminka, przykro mi z powodu twojej kostki, miejmy nadzieje ze się szybko wygoi:)
Kachasku twoje zacięcie kulinarne zdumiewa mnie, niemniej jest godne podziwu:p ja sie szybko zniechecam

A ja sprzedałam dziś mojego Peugeocika i jestem uziemiona :sick: do lekarza jutro autobusem a powrót taxówką. Nie wiemczy znacie Szczecin ale ja z okien widze puszczę Bukową i nie ma sposobu(cywilizowanego) żeby sie na lewobrzerze np piechota dostac, po prostu jest tylko droga szybkiego ruchu- bez chodnika. Więc jesetem grounded
 
Sorga przynajmniej jedna sprawa załatwiona. My mamy dwa auta, z czego jedno stoi już chyba ze trzy tyg u mechanika, bo jedna część poszła na gwarancję i musimy czekać, a drugie jest fajne ale paliwko do niego drogie a M codziennie jeździ nim do pracki :zawstydzona/y: no i trochę małe, więc trzeba by wymienić, ale jak słyszę hasło "sprzedajemy samochód" to jestem chora :-( a o kupnie nowego wogóle nie chcę słyszeć.
Więc pewnie skończy się na tym, że jak będziemy wyjeżdżać to wózek zostanie w domu :wściekła/y:
 
Sorga ja to pikuś, mój brat ma większe zacięcie kulinarne i ciasta zawsze mu wychodzą (a jak nie wyjdzie to wie co zrobić, żeby to uratować, ja od razu karmię kosz na śmieci, chociaż kiedyś (mieliśmy może 12-13 lat) dorwaliśmy jakiś przepis na torcik, próbowaliśmy kilka razy, za każdym razem się gotował zamiast piec i się poddaliśmy:wściekła/y: a potem dopiero mama nam powiedziała, że on jest do bani, coś jest sknocone ze składnikami), ale bezom się nie poddam idzisiaj próbuje jeszcze raz:tak:
 
Cześć Miśki, ale jesteście produktywne nie mogę się przedrzeć przez wszystkie wątki i posty :-D.
Patrycja mała śliczna i pięknie tańczy :-), może na jakiś balet ją zapisz.
Esia marsz do zębologa!
kachasek do nauki!
Pycia a skąd takie prognozy? masz taką dużą dzidzie teraz?
Witaminka współczucia :-(
Sorga widzę, że miłość do kotów jest potężna (my też mamy peugeota ;-) do którego właśnie mówimy kocie :-D, a jakiego mieliście? bo my 206 i strasznie nam będzie w nim ciasno póki go nie zmienimy)
 
reklama
jeszcze 2 godziny temu Blanes byłam dumna właścicielką Peugeota 206, trzydrzwiowego, cichutkiego, zwrotnego o malutkim przbiegu, kloloru wiśni metalika. A teraz przytargają mi z Holandii Forda Mondeo Kombi albo inną krowę, pierdziele, szukam szkoły jazdy dla Kota, niech se sam tym jezdzi:tak:

kachasek powodzenia:) a zaraz potem spowrotem do nauki, właściwie to na jakim kierunku jestes?
 
Do góry