reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

pierwszy raz robiłam dziś zupę chińską-taką nietorebkową :-) z mięskiem, grzybkami, bulionikiem, warzywkami. pycha! nie liczyłam,że mi się uda, ale.... :-D teraz jeszcze kotlety z piersi kurczaka pływają sobie w mleku i miodzie. już na patelni. duszą się hihi :-D przeleżały nockę w ziołach. 3majcie kciuki by i to się udało! buziaki
 
reklama
Pycia witaj

a tak z innej beczki Efilo,Sorga,Siwucha gdzie sie podziewacie,nie dajecie znaku zycia od paru dni,dobrze ze Blanes odezwala sie chociaż w weekend:-)
 
Dorotka jestem jestem tylko tyle że mało się udzielam, lenia mam ale czytam Was na bieżąco;-)
Witam nową przyszłą mamusię-PYCIĘ!!
 
Hello, dziś to się fatalnie czuję. Od wczoraj tak mnie boli chyba nerka, że mnie wpół zgina :-(. Ledwo żyję, kręci mi się w głowie, jest mi słabo i chyba mdłości po 10 tyg. do mnie wróciły :sick:. Na razie będę leżeć, ale chyba lekarz mnie nie ominie.

A mówiąc o znikających forumowiczkach to Jolka mnie nie pokoi.
 
Gosia mnie tez strasznie od rana boli glowa i nawet o tym smaym pomyslalam,wypij slaba kawunie z mleczkiem,mnie gin tak polecil na bol glowy,mnie pomaga:-)
 
Co do bólu głowy to mi bardzo często pęka aż żygać mi się chce-lekarz pozwolił apap bo kawka nie daje rezultatów. Więc jak wiem ze sobie z bólem nie poradzę to łykam jeden apap i noszę zawsze go w torebce.
 
reklama
Oj Dziewczynki, ale pogrom!!! Ja też siedzę w domu (i dobrze mi z tym, he, he), bo dostałam zwolnionko na tydzień bo coś mi w gardło wlazło.

Blanes, szoruj biegiem do lekarza. I to już!!!

A co do głowy, to mnie jak już rozboli, to nie ma siły, żadna kawa nie pomoże. Zazdroszczę osobom, którym pomaga sen. Ja niestety z bólu zasnąć nie mogę, a bywa że jak mnie w nocy złapie, to jeszcze mnie obudzi. Całe szczęście, że ten Apap można, bo inaczej kiepsko by było. Na szczęście odpukać już od jakiegos czasu mnie nie boli.

Dziewczynki, dziś wieczorkiem trzymajcie kciuki. Idę na USG i bardzo bardzo bardzo bym chciała, żeby Maleństwo pokazało co ma między nogami:-D . Ale zbok ze mnie, jeju!!!
A tak serio, jestem tak przejęta, że całą noc mi się to USG śniło i za każdym razem okazywało się że to dziewcznka:-(, a mój Mąż parę dni temu mówił, że też mu się to USG śniło i były bliźniaki - dwie dziewczynki w dodatku:szok:. Nawet się specjalnie nie przejął, tylko powiedział, że śniło mu się, że pocałował mnie w policzek i westchnął "o rany, znowu dziurawca zrobiłem"!:laugh2:
 
Do góry